Şimdi Ara

Netspeed nasıl geçilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sorun altyapı mı firma mı

Türk Telekom bilerekten yapıyor olabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kraly61 K kullanıcısına yanıt
    Telekom bilerek yapmıyor bence ama hergün bir firmada kesinti oluyor dün Turknet 2 gün önce millenicom vodafone altyapıda kullanılan cihazlar yükü kaldırmıyor gibi normal zamanlar için planlanan bu altyapı böyle özel durumlar için geleiştirilmesi adına bir ders oluyor aslında.
  • Yaklaşık 10 aya yakın kullanıyorum. İlk 3-4 ay efsaneydi. Sonra ki aylar her akşam nette yavaşlama oldu. Son 1-2 aydır gündüz akşam sık sık kopma kesilme oluyor. Şuan 1 saattir internet yok hiç bulaşma derim. Yakın zamanda netgalaksiye geçeceğim

• bursagsli B kullanıcısına yanıt
    Netgalaksi mi sakın kardeşim ama sakın hayatının hatası olur geçeceksen kafaya koymuşsan varsa kablonet yoksa ve altyapın iyiyse Türk telekom oda pahalı yapabilecek bir şey yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqnbaba

Gelirler inşallah hocam
    Bu sabah bağladılar neti

Pazar günü başvuru için numaramı bıraktım
    Pazartesi aradılar başvuruyu oluşturduk
    Salı günü tt ekibi ankastre kutusuna işlem yaptı
    Perşembe yani bu sabah da kurulum ekibi geldi sözleşmeyi doldurduk modemi bağladı

Mobilden bağlanıyorum
    16 mbps adsl bağlattım
    Mobilden hız testi yaptığımda 13.4 hız ping 9

Şuanlık problem yok görünüyor

• kraly61 K kullanıcısına yanıt
    Bakalım inşallah böyle devam eder

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla az önce turktelekoma başvurduk netspeed çok kötüymüş kısacası arkadaslar basvurdugum paket tivibu + 12mbps internet kurulum onlardan paketini aldım zaten eve tivibu lâzımdı o da iyi oldu

• Kısacası netspeed kullananların çoğu şikayetçi geçmenizi onermiyorum

• aqnbaba kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şikayetimiz yok tıkır tıkır kullanıyoruz valla.
  • yusobreak Y kullanıcısına yanıt
    Ne zaman kullanmaya başladınız

• 6 Aydır kullanıyorum hiç bir sorun yoktu taki bu virüs nedeniyle millet internete yüklenene kadar 20 dk'da bir kopuyor, 1 haftadır kökünden kopsada kurtulsak. Türktelekoma geri dönücez galiba bu gidişle.
  • Bende kullaniyorum netspeed gayet memnunum 2 seneyi geçti ancak tek sıkıntım 35 mbit yerine 25 mbit hız alıyorum ama yapacak bişey yok TT 24 mbit hız interneti bile bundan pahalı

• Yaklaşık 4-5 günlük araştırmadan sonra malum virüs sebebiyle derslerin uzaktan işlenecek olması ve aile evinde de internet olmaması nedeniyle bi İss bağlatmayı düşündüm. Tahhütsüz olması gerekiyordu okul açıldığı zaman kapattırıp gidecektim. Öğrenci evinde millenicom kullanıyorduk olağanüstü memnundum ama memlekette millenicom kullananlara sordum hiç kimse beğenmiyor netspeed kullananlara sordum 5-6 kişiye herkes memnun kopmaların olduğunu söylüyorlar ama ttnet kullananlara göre kopmaları daha az. Türknet kullanan bulamadığım için çağrı merkezlerini aradım 45 dk boyunca numara çaldı açan olmadı sonra tekrar aradım tekrar aradım en son numaranızı bırakın dediler yaklaşık 2 hafta oluyor arayan soran olmadı :D
    30 Mart Pazartesi günü sabahtan netspeed'i arayarak başvurdum. 3 dkde MH.'ye bağlanma süresiyle beni şaşırttı. Her neyse acil olduğunu dersleri izlemem gerektiğini söyledim acileyitiniz not ettim dedi 2 Nisan itibariyle (4 iş günü) arayan soran olmadı. Hala bekliyoruz bağlayan olursa :)

• aqnbaba kullanıcısına yanıt
    15 ay oldu galiba geçeli 5 - 6 kez kesinti yaşadım ama öyle abartılacak bir şey yok toplasan 2 dakikalık kesinti yani
    Not düzeltme : 2 gün önce 50 dakikalık kesinti oldu en uzunu oydu şimdi bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusobreak -- 3 Nisan 2020; 0:35:32 >
  • 1.5 yıldır kullanıyorum o zamanlarda paket fiyatı iyiydi şimdi iss seçicek olsam seçmem,int kesintisi çok oluyor bazen kasıtlı hız düşürüp apartman tesisatına suç atıyorlar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.