Şimdi Ara

NetSpeed - IPTV Kullananlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
5.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yusobreak

Tek Pop noktası olduğunu kim söyledi? Salla babam salla   Netspeed'in 7 bölgede Pop noktası var.

Netspeed in şuan güncel olarak kaç pop noktası var? Ve ankarada pop noktası var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben netspeed yaklaşık 3 yildir kullanmaktayım. Ama son zamanlarda özellikle hafta sonu iptv çok takılma donma yaşıyorum. Telin int paketiyle sorunsuz izlenirken 82 MB hiz testi sonucun ve ping 7 - 8 gibi düşükken çok donma sorunu yaşıyorum. Bunun sebebi nedir ? İki farklı iptv kullanıyorum ikisinde de aynı sorunu yaşıyorum. Çözümü nedir bu işin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu sorunun bir çözümü varmı

• internet servis sağlayıcısını değiştir

• evde 2 iptv kullanıyorum farklı biri 206 ip sine geçirdiklerinden sonra çalışmamaya başlamamıştı. internet kutusuna geçtim sorunsuz çalışıyor 2 iptv de

• Gıbırnet kullanıyorum Kaç aydır sorun yoktu Dünden beri iptv çalışmıyor Bende iptv kapandı sandım Birde telefonun internetinden denedin Sorunsuz çalışıyor Gıbırnet engel mi koydu yavaşlatma mı yapıyor bilmiyorum ama bu durum çok canımı sıktı Telefon ve bilgisayarda vpn aldım 2 ay deneme Fakat en çok tv'de kullanıyordum iptv'yi ve tv için bir çözüm şuan yok Eğer durum değişmezse iss değiştircem

Edit: Sorunu çözdüler şimdilik devam gıbırda devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlusinan -- 4 Kasım 2022; 19:27:51 >
  • cimbomlusinan kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam ben de Netspeed üzerinde sorun yaşıyorum mobilde rahat bir şekilde izleyebiliyorken wi-fi ile bağlandığımda yayın hiç açılmıyor. Netspeed ile görüştüm bizlik bir şey yok diyor ip tv sağlayıcısı ile görüştüm net bir cevap alamadım.

Vpn ile denemek istiyorum ben de siz 2 aylık deneme vpni nereden aldınız bilgi verebilir misiniz?

• Ismailb kullanıcısına yanıt

hindistan ip ye denk gelmişsin demek ki..ip tv ler yurt dışında ucuza kullanılmasın diye sadece Türkiye ip lerine hizmet veriyor..e ip hindistan gözükünce açılmıyor doğal olarak..

• Ismailb kullanıcısına yanıt

Buradan kaydoldum Yalnız ücret çekmiyor olmasına rağmen kart bilgisi istiyor Bende sanal kart oluşturdum Onu kullandım 2 ay deneme veriyor Sonra ücret çekecek Tabi kartı sileceğim için bunu yapamayacak Ayrıca şimdi aboneliği de iptal ettim ama yine kalan günleri de kullanmama izin veriyor

Son olarak şunu söyleyeyim IPTV yetkilisine durumu sorduğumda direk Gıbırnet mi kullanıyorsun dedi Yani sorun büyük ihtimalle iss kaynaklı Çünkü benim gibi çok kişi yazmış o gün Bu sebeple Gıbırnet'e WhatsApp destekten durumu aynen ilettim Durum çözülmezse cidden başka firmaya transfer edecektim hattı Bunu da söyledim Onlarda hangi ip TV'yi kullandığımı sordu Attım linkini Daha sonra bana hem biz iletişime geçeceğiz hem de siz şu linki ip tv destekteki yetkiliye yollayın dedi ve bir link attı As numarası falan bişeyler yazıyor Pek anlamadığım mevzular Yolladım neyse daha sonra iki taraf aralarında konuşmuşlar IPTV yetkilisinin demesine göre Modemi bi aç kapa yapmıştım Bi baktım düzelmiş

avg.com
    Windows PC İçin Ücretsiz VPN İndir | AVG
    https://www.avg.com/tr-tr/secure-vpn#pc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlusinan -- 6 Kasım 2022; 6:4:48 >

• Bende netspeed kullanıcısının ip TV de sürekli sıkıntı çıkartıyor netspeed de sorun çözülmüyor anladığım kadarıyla sorunsuz kullanacağım başka bir sağlayıcı var mı?

• AlP3R67 A kullanıcısına yanıt
    İnternet Kutusu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 farklı firmadan iptv kullanıyorum.
    Türknetdeyken sıkıntı yoktu.
    İnternet kutusuna geçiş yaptım artık verim alamıyorum.

• Oduncu28 kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok. Ama şöylede bi durum var eğer iptv kullanıyosan vpn de kullanman gerekecek.

• VPN kullanmasına izin veren firmalar varmı

• Uygun fiyatlı internet satabilme nedenleri bu zaten. Yurt dışı çıkışları yeterli gelmiyor. Avrupada bu trafik hat kapasiteleri taşımaları vs euro ile döndüğü için çokta yapacak birşey yok. Sorunun temel kaynağı paket loss ve prime time saatlerde yüksek ping.

TTnet ve turkcell de ise farklı birşey deneniyor. Agent engelleme ve agente göre trafik limitleme gibi. Bilindik vpsn servislerine bir çok iptv sahibi ses etmez genelde.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.