Şimdi Ara

NetSpeed - IPTV Kullananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
5.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben TurkNet kullanıyorım ama bende de durum aynı şu an. Gündüz süper ama bazı akşamlar berbat. Dün normaldi mesela.
  • 01:00 itibariyle normalleşme başladı.

NetSpeed - IPTV Kullananlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewizsthank1

SurfShark vpn almıştım plati.ru'dan uygun fiyata. Android cihaz üzerinden izliyorum

Ne kadar verdin vpn için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben VPN ile denediğimde connect bile olamadım bu arada istediğim ekranlara. VPN bende işe yaramıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Ben VPN ile denediğimde connect bile olamadım bu arada istediğim ekranlara. VPN bende işe yaramıyor.

VPN ayarlarından protokol değiştirin

• Arkadaşlar yok mu bu sorunun bir çözümü ? Ya dün ts-fb maç saati hızım 3mbit anca çıktı kaç kere modem resledim 5ghz falan geçtim ama aynıydı. Maç bitti 10 dakika sonra hızım gene 73-74 mbit lerde. Gerçekten ayıp arkadaş ya maç izlemeyen adamın suçu ne ? İptv yi LG smart tv de kullanıyorum. Ne yapmam lazım benim bu engellemeyi aşmak için ? VPN satın alsam nasıl yapacağım tv nin de vpn le baglanması için ? Modem ZTE fiber. Modem değiştirsem sorun çözülür mü acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fraiche

Arkadaşlar yok mu bu sorunun bir çözümü ? Ya dün ts-fb maç saati hızım 3mbit anca çıktı kaç kere modem resledim 5ghz falan geçtim ama aynıydı. Maç bitti 10 dakika sonra hızım gene 73-74 mbit lerde. Gerçekten ayıp arkadaş ya maç izlemeyen adamın suçu ne ? İptv yi LG smart tv de kullanıyorum. Ne yapmam lazım benim bu engellemeyi aşmak için ? VPN satın alsam nasıl yapacağım tv nin de vpn le baglanması için ? Modem ZTE fiber. Modem değiştirsem sorun çözülür mü acaba ?

Bunu iss ler yapıyor.

Sen ne kullanırsan kullan bu olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fraiche

Arkadaşlar yok mu bu sorunun bir çözümü ? Ya dün ts-fb maç saati hızım 3mbit anca çıktı kaç kere modem resledim 5ghz falan geçtim ama aynıydı. Maç bitti 10 dakika sonra hızım gene 73-74 mbit lerde. Gerçekten ayıp arkadaş ya maç izlemeyen adamın suçu ne ? İptv yi LG smart tv de kullanıyorum. Ne yapmam lazım benim bu engellemeyi aşmak için ? VPN satın alsam nasıl yapacağım tv nin de vpn le baglanması için ? Modem ZTE fiber. Modem değiştirsem sorun çözülür mü acaba ?

Senin yapabileceğin pek bişey yok.

Tamamen ISS kaynaklı.

1 haftasonu 3-4 gün bende TurkNet te yaşadım ama sonrasında tekrarlamadı.

• Plati.ru dan vpn alacak bana yazsin bende sağlarım

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Aldığın yayında sıkıntı olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Aldığın yayında sıkıntı olmasın.

Mobil hat ile sorunsuz izliyorum o gibi anlarda.

Mutlaka sağlamasını yapıyorum yani.

Ayrıca problem yaşandığı anlarda, normal zamanda 20mbit üzeri aldığım speedtesti 1mbit civarı ancak alabiliyorum yurtdışı için.

• Benim iptv cinin duyurusu;

*Önemli Duyuru*
    Değerli üyelerimiz son günlerde yaşanan olaylar neticesinde artık biz dahil tüm iptvler CDN kullanamamaktadır. Bu nedenle bazı güvenlik sorunları ve Türkiyeden yüksek kalitede izleyenlerde donma problemleri olabilmektedir. Bu sorun maalesef göz ardı edilebilecek bir problem değil şuan birçok iptv bunu umursamıyor ancak ileride hepsinin çokça problemler yaşayacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Tüm bu yaşanan gelişmeler ışığında Yeni üye alımını durdurmuş bulunmaktayız. Mevcut üyelerimiz sürelerini uzatmaya devam edebilirler....
  • Netspeed sorunsuz izliyorum. Turknet, TTnet, Superonline engelleme yaparken netspeed yapmıyor.

Ayrıca vpn olarak da WARP+ öneririm. Diğerlerine hiç bulaşmaya gerek yok.

• Fr.BJK kullanıcısına yanıt

Doğru hocam haklısın. Ama işte neden kimisi sorunsuz izlerken kimisinde hız bile bile yavaşlatılıyor. Yani bunun önüne bi şekilde geçebilmemiz lazım ama anladığım kadarıyla biraz şansa kalmış. Netspeedlik bi durum değil zaten belli ki. Ben daha önce kablonet ve superonline kullanmıştım bi sorun yoktu. TT altyapısında başladı bu sorunlar. Neyse umarım çözülür zamanla..

• quote:

Netspeed kullanan arkadaşlar şu an sizden ricam bandwithplace.com sitesine girip server olarak Atlanta seçerek bi test yaparmısınız?

@jetgil

Bu tam nedir yurtdışına olsn hızmı tüm iss ler üçinimi gecerli

NetSpeed - IPTV Kullananlar

• quote:

Orijinalden alıntı: yns61

Bu tam nedir yurtdışına olsn hızmı tüm iss ler üçinimi gecerli

Alıntıları Göster

Şöyle söyleyim. Bu iptvlerin sunucuları %99 yurtdışında bulunur. Hangi ülke olduğu değişir tabi ama.

Yurtdışı çıkışların da kötüyse eğer izlemekte sıkıntı yaşarsın. Ki çok da sağlıklı görünmüyor. Mesela benim 20mbit seviyelerinde yurtdışı farklı ülkelere. Ama sorun yaşadığım anlarda 1mbit civarıydı sürekli.

Sizde sorun yaşarken bu testleri tekrarlarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Sorunsuzken test yapıp baz almanız gereken değeri belirleyebilirsiniz. He bide öğrenebiliyosanız hangi ülkelerde olduğunu öğrenip ona göre test yapın.

• quote:

Şöyle söyleyim. Bu iptvlerin sunucuları %99 yurtdışında bulunur. Hangi ülke olduğu değişir tabi ama.

Yurtdışı çıkışların da kötüyse eğer izlemekte sıkıntı yaşarsın. Ki çok da sağlıklı görünmüyor. Mesela benim 20mbit seviyelerinde yurtdışı farklı ülkelere. Ama sorun yaşadığım anlarda 1mbit civarıydı sürekli.

Sizde sorun yaşarken bu testleri tekrarlarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Sorunsuzken test yapıp baz almanız gereken değeri belirleyebilirsiniz. He bide öğrenebiliyosanız hangi ülkelerde olduğunu öğrenip ona göre test yapın.

Alıntıları Göster

Kısıtlanıyor ozamn ok 85 mgbt var bendede yeni öğrendim

• quote:

Kısıtlanıyor ozamn ok 85 mgbt var bendede yeni öğrendim

Alıntıları Göster

Dediğim gibi yurtdışına test yap normal zamanda. Bi de problem yaşarken yap o zaman anlaşılır. Ama dediğim gibi mümkünse hangi ülkelere yapacağını bi öğren önce.

• quote:

Dediğim gibi yurtdışına test yap normal zamanda. Bi de problem yaşarken yap o zaman anlaşılır. Ama dediğim gibi mümkünse hangi ülkelere yapacağını bi öğren önce.

Alıntıları Göster

Bi site var ipnin nerden geldiğini url girince anlaşılıyor

• quote:

Bi site var ipnin nerden geldiğini url girince anlaşılıyor

Alıntıları Göster

Evet biliyorum ama yanıltıcı olabiliyor. Teyit etmen iyi olur ;)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.