Şimdi Ara

NETSPEED İNTERNET TAAHHÜTSÜZ TARİFELER - YENİ HİZMET VERİLEN İLLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
7
Favori
17.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatları ucuz ve taahüt yok, tek artısı bu zaten. ama hafta sonları ve hafta içi gece geç saatte dükkanı kapatıp giden bir internet servis sağlayıcı . Hafta sonu bir sorun yaşarsanız (ki sorunlar sık sık yaşanıyor) kendilerine asla ulaşamazsınız. Çünkü işlerinin başına durmuyorlar, kapatıp gidiyorlar. Ne telefon açılıyor nede web sitelerinden yazılan arıza kaydı ve mesajlara ceap verilmiyor. Telekominikasyon sektöründe bu mantıkla çalışan bir firma hayatımda ilk defa gördüm, aradığımda telefonda çalan müziği ezberledim artık.

EVet fiyat ucuz ama 1 ay içerisinde defalarca telefon ile kendilerini aramak zorunda kaldığınız için buda size ekstra maliyet olarak geri dönüyor ( zaman ve para kaybı )

"Ucuz etin yahnisi yavan olur" mantığını benimsemişler sanırım.

Şu konuda firma hakkında kullanıcı yorumu da var :
    https://forum.donanimhaber.com/netspeed-taahhutsuz-yalin-internet-aylik-34-tl--125972929

Artıları : Taahüt yok, fiyatlar ucuz

eksileri :
    - Hafta sonu size kimse cevap vermiyor. dükkan kapalı
    - Hafta içi gece dükkanı kapatıp gidiyorlar , yine cevap yok . Yani devlet memuru gibi çalışıyorlar.
    - internet kopma ve DNS sorunları sık yaşanıyor.
    - teknik olarak bilgili kişi pek yok. Genelde telefona bakan bayan ile muhatap oluyorsunuz oda birşeyden anlamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuafortr -- 25 Eylül 2017; 8:53:32 >

• Kastamonu da oturuyorum. Binamsa Türk Telekom fiber var. Bildiğim kadarıyla adsl döşenmemiş. Netspeed alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuafortr

Fiyatları ucuz ve taahüt yok, tek artısı bu zaten. ama hafta sonları ve hafta içi gece geç saatte dükkanı kapatıp giden bir internet servis sağlayıcı . Hafta sonu bir sorun yaşarsanız (ki sorunlar sık sık yaşanıyor) kendilerine asla ulaşamazsınız. Çünkü işlerinin başına durmuyorlar, kapatıp gidiyorlar. Ne telefon açılıyor nede web sitelerinden yazılan arıza kaydı ve mesajlara ceap verilmiyor. Telekominikasyon sektöründe bu mantıkla çalışan bir firma hayatımda ilk defa gördüm, aradığımda telefonda çalan müziği ezberledim artık.

EVet fiyat ucuz ama 1 ay içerisinde defalarca telefon ile kendilerini aramak zorunda kaldığınız için buda size ekstra maliyet olarak geri dönüyor ( zaman ve para kaybı )

https://forum.donanimhaber.com/netspeed-taahhutsuz-yalin-internet-aylik-34-tl--125972929

eksileri :
    - Hafta içi gece dükkanı kapatıp gidiyorlar , yine cevap yok . Yani devlet memuru gibi çalışıyorlar.
    - teknik olarak bilgili kişi pek yok. Genelde telefona bakan bayan ile muhatap oluyorsunuz oda birşeyden anlamıyor.

netspeed bağlatmayı düşünüyordum, mesajınızı okuyunca irkildim açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

quote:

Orijinalden alıntı: kuafortr

Fiyatları ucuz ve taahüt yok, tek artısı bu zaten. ama hafta sonları ve hafta içi gece geç saatte dükkanı kapatıp giden bir internet servis sağlayıcı . Hafta sonu bir sorun yaşarsanız (ki sorunlar sık sık yaşanıyor) kendilerine asla ulaşamazsınız. Çünkü işlerinin başına durmuyorlar, kapatıp gidiyorlar. Ne telefon açılıyor nede web sitelerinden yazılan arıza kaydı ve mesajlara ceap verilmiyor. Telekominikasyon sektöründe bu mantıkla çalışan bir firma hayatımda ilk defa gördüm, aradığımda telefonda çalan müziği ezberledim artık.

eksileri :

netspeed bağlatmayı düşünüyordum, mesajınızı okuyunca irkildim açıkcası

ben bağlattım memnuniyetimden dolayı arkadaşımı da bağlattım.
    müşteri hizmetleri için söyleyeceğim şey mesai saatlerinin dışında vodafone dayken 2 kere işim düştü türk telekom 2 hafta sonumu internetsiz geçirmeme neden oldu. yani mesai saatlerinin dışında çalışsalarda çalışmasalarda benim için bir fark oluşmadı nihayetinde sorunları türk telekom çözüyor onlar olmazsa yalan hikaye netspeed de türk telekom çalıştığı saatlerde çalışıyor. (cumartesi dahil)
    gelelim sorun varmı yokmu. sorun yok. bi sıkıntı yaşadım. o da benim telefonumdan kaynaklıymış internet hızımın düşük olduğunu düşündüğüm için 1-2 gün irtibatta bulundum. bu sırada teknik elemana ihtiyacım doğdu. teknik elemanları 1 tane o olmadığında yardımcı olamıyorlar. ama isminizi bıraktığınızda en kısa zamanda dönüş yapıyorlar. bağlantıdan bir kaç gün sonra arayıp memnuniyet durumunu soruyorlar.
    bağlantı olarak taahhüt edilen hızın tamamını alıyorum. ping olarak 6-8 ms değişmiyor.

• Eve kablo döşetmeye -ki eve gelen kabloyla alakalıymış onların sucu değil- para vermek dışında şu an bağlattığım için çok memnunum . Hatta elektrikçinin numarasını da eve taşındığımda arayan tt bayisinden aldım Elektrikçi için arayınca ben size demiştim rezil olucaksınız falan demişti 70tlye halletim açıkcası . Kendi taahhütlü ve 24 mbps hızlarıyla aynı fiyattan bu hizmeti iyi ki tercih etmişim. Şu an için her şey harika
    NETSPEED İNTERNET TAAHHÜTSÜZ TARİFELER - YENİ HİZMET VERİLEN İLLER

• Arkadaşlar kesinlikle uzak durun ilgisiz bir firma herhangi bir sorun çıkarsa ortada kalıyorsunuz ilgilenen yok evraklar geldi cumartesi kargoladım.(MNG kargo telefonlarıda açmıyor)5gündür kargo gelmedi diyorlar yenisini gönderin başka kargo şirketiyle göndereyim diyorum bidaha evrak gönderemiyoruz diye cevap veriyorlar başka firmadan internet bağlatacağım merdiven altı firma uzak durun.
  • Uzun zamandır kullanıyorum şimdiye kadar hiç bir problem yaşamadım. Aynı zamanda çok ilgili bir firma sorun yaşayan arkadaşlar genelde abonelik başlangıcında kargo firması kaynaklı veya henüz abonelik yaptıramamış arkadaşlar. Tüm arkadaşlarıma önerdim hepsi çok memnun olduklarını söylediler ve teşekkür ettiler. Sorunsuz olarak internet kullandığım kendimi özel hissettiğim tek firma netspeed diyebilirim. Müşteri hizmetleri ile ilgili fazla bir problem yaşamadığım için pek muhatap olamadım. Ama merak edip aradım anında cevap verdiler. Şimdilik bana göre en iyisi bu gibi.

Hız testi sonucuda bu
    NETSPEED İNTERNET TAAHHÜTSÜZ TARİFELER - YENİ HİZMET VERİLEN İLLER

• YirmiDortUzeriiki Y kullanıcısına yanıt
    Aynen aradığında hemen cevap veriyorlar ama çözüm üretmiyorlar yardımcı olmaya çalışmıyorlar. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız anlarşınız ne demek istediğimi siz şanslı müşterilerdensiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

Arkadaşlar kesinlikle uzak durun ilgisiz bir firma herhangi bir sorun çıkarsa ortada kalıyorsunuz ilgilenen yok evraklar geldi cumartesi kargoladım.(MNG kargo telefonlarıda açmıyor)5gündür kargo gelmedi diyorlar yenisini gönderin başka kargo şirketiyle göndereyim diyorum bidaha evrak gönderemiyoruz diye cevap veriyorlar başka firmadan internet bağlatacağım merdiven altı firma uzak durun.

Kusura bakmayin ama daha belge gelmeden interneti baglatmadan kotulemissiniz.

Sakin yanlis anlasilmasin ben Netspeed fun'i birisi degilim ama siz sorun yasadiniz diye hemen kotulemeyin lutfen. Yaklasik 1 haftadir Netspeed kullaniyorum basvuru yaptigimin (saat 14:30 civarinda) ertesi gun kargom geldi imzaladim - yolladim ve 2. Gun sonunda basvurunuz kabul edildi diye aradilar.

Belki ben sansli oldugum icin problem yasamadim ama forumun geneline baktigimizda populer konular arasinda TurkNet rezilligi, TT kazik tarifeleri, Superonline, Vodafone vb. gibi firmalarin dert ve sikayetleri mevcut.

Sizin demenizle hic bir ISS baglatmadan evde oturmamiz gerekiyor. Aslinda bakmayin Netspeed kotunun iyisi o yuzden MNG kargo ile yollanan postanizi bulmaya calisin, sonrasinda memnun kalacaksiniz. Demedi demeyin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Contra07 kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarımı ya tam okumamissiniz yada anlamamışsınız ortada bir sorun var ve çözüm olarak hicbirsey yapmıyorlar kargo kaybola bilir butür şeyler olabilir normal telefon edip diyorumki kargo gelmediyse bi evrak daha yollayın yada mail atın ben doldurup başka kargo firması ile ucretini odeyerek yollayım diyorum olmaz diyor lar çözüm içinde hiçbir seçenek sunmuyorlar sorun burada çıkıyor daha bir evragi yollamada sorun cikartanlar başka bir sorun çıktığında neler yaparlar daha doğrusu yapmazlar onu düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

Yazdıklarımı ya tam okumamissiniz yada anlamamışsınız ortada bir sorun var ve çözüm olarak hicbirsey yapmıyorlar kargo kaybola bilir butür şeyler olabilir normal telefon edip diyorumki kargo gelmediyse bi evrak daha yollayın yada mail atın ben doldurup başka kargo firması ile ucretini odeyerek yollayım diyorum olmaz diyor lar çözüm içinde hiçbir seçenek sunmuyorlar sorun burada çıkıyor daha bir evragi yollamada sorun cikartanlar başka bir sorun çıktığında neler yaparlar daha doğrusu yapmazlar onu düşünün.

Arkadaşlar kesinlikle uzak durun ilgisiz bir firma herhangi bir sorun çıkarsa ortada kalıyorsunuz ilgilenen yok evraklar geldi cumartesi kargoladım.(MNG kargo telefonlarıda açmıyor)5gündür kargo gelmedi diyorlar yenisini gönderin başka kargo şirketiyle göndereyim diyorum bidaha evrak gönderemiyoruz diye cevap veriyorlar başka firmadan internet bağlatacağım merdiven altı firma uzak durun.

Aynen aradığında hemen cevap veriyorlar ama çözüm üretmiyorlar yardımcı olmaya çalışmıyorlar. Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız anlarşınız ne demek istediğimi siz şanslı müşterilerdensiniz.

Eğer bu yukardaki yazdıklarınızdan başka bir şey yazdıysanız evet okumadım!
    Şimdi ilk mesaja baktığımızda açıkça karalama ve kötüleme var (belki ben yanlış anlıyorumdur) ve evrak gelmemesiyle ilgili problemi yaşadığınız için komple uzak durun ilgisiz bir firma diye - puan vermişiniz. Yine tekrar etmek istiyorum ben Netspeed FUN'ı değilim ama bu firma diğer İSS göre kötünün iyisi diyorum. Yıllarca TT altında geçirdiğimiz, dertlerimize çare bulamadığımız günleri çabuk unutmayalım.
    Evet bir TT gibi, Superonline gibi, Vodafone gibi profesyonel bir firma değiller, akşam 20:30 oldumu dükkanı kapatıp gidiyorlar ama 20:30'dan sonra aradığınız ve ulaşamadığınız günün ertesi gününde bizi aramışınız probleminiz nedir diye geri dönüş sağlıyolar ki bu hakikaten önemli bir durum.

Kısaca özetlemek gerekirse ümidim en kısa zamanda probleminizin çözülmesi ve internetinizin bağlanması.

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contra07 -- 28 Eylül 2017; 21:13:51 >

• 50mbps/200gb akk 58 lira iken 100mbps/200gb akk de 58 lira 🤨

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schipht

50mbps/200gb akk 58 lira iken 100mbps/200gb akk de 58 lira 🤨

Fazla mal göz cikarmaz

• Promets P kullanıcısına yanıt
    Roytept denen olayla.

Sanırım Tip7 dolaplarına kendi cihazlarını koyuyorlar.

Tip7 dolabına da kendi fiber kablolarını çekiyorlar sanırım.

• Arkadaşlar netspeed sadece Ttnet üzerinden mi hizmet veriyor? Süperonline fiber kullanıyorum ve taahhüt 2 hafta sonra bitiyor. Süperonline fiber altyapısı üzerinden Netspeed'e abone olabilir miyim? Bilgisi olan var mı?

• klon1984 kullanıcısına yanıt
    netspeed e üye olamazsın turkcell üzerinden fakat vodafone a abone olabilirsin
  • Teşekkürler, büyük ihtimalle öyle yapmayı düşünüyorum.

• hadi bakalım geçiş başvurusu yaptım
    yalnız şu fatura ödeme olayı biraz sıkıntı gibi
  • Kullanan arkadaşlar tavsiye edermisiniz turknetten geçiş yapmak istiyorum

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri kötü sorun yaşarsan çözülmesi uzun sürebilir.Mesai saatleri dışındada çalışmıyorlar.Eğer şansın varsa hiçbir sorun çıkmadan internetin bağlanırsa memnun kalırsın hız konusunda sorun yok ping'te normal.Türknetteki gibi yoğun saatler hız düşmüyor yada ping olmuyor.

Edit:Zaten türknet kullanıyorsun türknetin hiç müşteri hizmetleri olmadığını göz önüne alırsak Netspeed senin için en doğrusu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragontool -- 29 Ocak 2018; 11:4:27 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.