Şimdi Ara

Netspeed interleaved sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar ets2 mp da kick sorunu yaşıyorum araştırdıktan sonra interleaved modda olanlar da atma sorunu oluyormuş ve benim internetimde interleaved moddaymış netspeed müşteri hizmetlerine sorduğumda öyle denildi benim anlam veremediğim konu hernekadar interleaved modda olsada netim pingim 12 oyundada 60 küsüratlarda dolanıyor önceki internetim fast pathdi muhtemelen 8 ping çıkıyordu cmd den baktığımda şuan 12 ping diyor gayet normal atmaması lazım normalde kısacası müşteri hizmetleri oyun moduna yani fast pathe geçiremediklerini tt'un halledebileceğini söylediler bazı yerlerde bu unreliable connection hatasını internet mtu ayarları veya cgn ip ayarları ile çözenler olmuş bilenler yardımcı olurlarsa çok sevinirim teşekkürler.

• Buradan programı indirin

https://www.speedguide.net/files/TCPOptimizer.exe

Aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi sırasıyla işlemleri yapın hattınıza en uygun MTU değerini verecektir.

Eğer mümkün ise erişim sağlamaya çalıştığınız adresi edit butonuna basarak ekleyin ve o adresi seçerek testi başlatın.

Ardından modem arayüzünden MTU değerini test sonucunda çıkan değer ile değiştirin.

Bir çok sorun bu şekilde düzeliyor sizde deneyin belkide işinize yarar.

Netspeed interleaved sorunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.