Şimdi Ara

Netspeed hız düşüklüğü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben 2 gün önce ttnet adsl 16mbit kullanıyordum şimdi netspeed 75 mbit vdsl geçtim fakat uploadım 4 geliyor downloadım 10 geliyor neden böyle mh aradım konuştum saha ekibi yönlendirdiler yarın gelirler fakat neden olabilir sizce altyapım 65 mbit vdsl destekliyor onda sıkıntı yok Netspeed hız düşüklüğü?Netspeed hız düşüklüğü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf0000 -- 13 Şubat 2019; 18:6:45 >

• Testi neylen yapıyorsunuz hat değerlerinde problem yok çünkü.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    bütün speedtestleri denedim hepsindede 9.50 felan geliyor download upload gene hepsinde 4
  • Port problemi olabilirler umarım çözerler senlik bi durum yok modemi aç kapa yap gene dene başkada pek yapılabilecek birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Port problemi olabilirler umarım çözerler senlik bi durum yok modemi aç kapa yap gene dene başkada pek yapılabilecek birşey yok.
    port mu sorunlu dersin nasıl bir sorun olabilirki rahatsızmı edeyim şimdi netspeedi ekip gönderdik yarın gelirler felan dediler ama bilemedim
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    hocam garip birşey oldu bakarrmısınız wifi ile telefondan test ettiğimde 40 ları gördü fakat pcde hala 10 :D
  • Ozaman senlik durum bu ethernet ayarlarında sıkıntı olabilir ağ ve internet ayarlarına girip kontrol edin bazen benim modem pc nin hızını 10 mbite çekiyor çünkü

Netspeed hız düşüklüğü?

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf0000

hocam garip birşey oldu bakarrmısınız wifi ile telefondan test ettiğimde 40 ları gördü fakat pcde hala 10 :D
    Hattınızda bir sıkıntı yok, en azından değerler öyle gösteriyor. 50mbit download 4mbit upload alıyorsunuz. Modeminizin QoS veya bandwith limiter uygulamasından bilgisayarınız için hız limitleme yaptınız mı? Öyle görünüyor çünkü, özellikle eğer wifi'den 40 civarı görüyorsanız. Başka bir modeminiz varsa onla deneyin.
  • Empyyy kullanıcısına yanıt
    yapmışsamda bilmiyorum nasıl hallederim
  • Telefondan veya tabletten yapın hız testini hocam. İstersen linux cinnamon usb ye kurup ordan girebilirsin denemek amaçlı. Tabi modemi de sıfırla son denemende.
  • Bende ki veriler normal mi? yorumlarınızı bekliyorum

Netspeed hız düşüklüğü?Netspeed hız düşüklüğü?Netspeed hız düşüklüğü?Netspeed hız düşüklüğü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurfredy -- 14 Mart 2019; 0:35:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: onurfredy

Bende ki veriler normal mi? yorumlarınızı bekliyorum

Hocam dslam kutusunun yanında falan oturuyorsunuz herhalde. Değerler süper. Netspeed 75mbit kullanıyorsunuz gördüğüm kadarıyla ama çok rahat 100mbps alabilirsiniz bu değerlerle. Size 100mbps verebilecek bir sağlayıcıya neden geçmiyorsunuz? Netspeed en fazla 75 veriyor, 100 yok. Hız testlerinde düşük hızlar çıkmış wifi ile mi yaptınız testleri?

• Empyyy kullanıcısına yanıt
    Turknette 86 'ya geçtik ama yine de akşam saatleriinde 20-30 oluyoruz 100 alsam da neye yarayacak Wifi ile yaptım. PS4 kablo ile bağlı yine de ben 75 alamıyorum sorun bende mi modem de mi bu kadar wifi ile fark normal mi
  • onurfredy kullanıcısına yanıt
    benim sorunum düzeldi hocam sorun modemden pcme gelen cat 6 daymış elektirikçiye uç taktırmıştım sakat heralde yanlış takmış başka kablo alınca düzeldi
  • Bende gectim bende de sorun modemdeymis yeni modem aldim netspeed de 75 e 75 goruyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorun iç hattadır büyük ihtimal ile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.