Şimdi Ara

NETSPEED HABERSİZCE İNTERNET HIZIMI DÜŞÜRMÜŞ, YÜKSELTMİYOR DA!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netspeedin 1 seneyi aşkın bir süredir müşterisiyim, 35 megabitlik indirme 3 megabit uploadlı paketini kullanıyordum. Dün bir mesaj geldi bölgenizde bakım çalışması yapıcaz gibisinden. Neyse dedim modemi kapatayım zaten uyuyacağım internete ihtiyacım yok sabahta kalkar bir reset çakar tertemiz kullanırım. Neyse sabah kalktım DSL e hiç bağlanmadan(kablosunu çekmiştim) reset attım tekrar kurdum, bakayım bi hat değerlerine dedim dumur oldum. Adamlar internet hızımı 24 megabite sabitlemişler! Direkt aradım 20 dakika önce bana diyor ki sorun yaşamışsınız ondan düşürdük. Terbiyemi bozmamamak için zor tuttum kendimi, hat değerlerim on numara, bina altındaki kutuya fiber geliyor Türk Telekom en az 85 megabit alabilirsiniz diyor, müşteri temsilcisi dönüp bana diyor ki altyapınız desteklemeyebilir. Diyorum Türk Telekom bana şu kadar değer alabileceğimi söyledi, hat değerlerim zaten şunlardı bana bu sefer de kıvırıp diyor ki internetiniz kopup duruyor burdan görüntülüyorum. Ulan ben modemi kapatmışım interneti bırak dsl sinyalim bile yok, internete çıkış yapmadan nasıl bu kopmaları görüntüleyebildin sen? Şu değerlere bakın allah aşkına bir de bana söyledikleri zırrrvalara.

NETSPEED HABERSİZCE İNTERNET HIZIMI DÜŞÜRMÜŞ, YÜKSELTMİYOR DA!

• İç tesisatımdaki sorunu giderdim, hızımı 35 e sabitler misiniz de. Sazan zaten onlar hemen atlarlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı durum bendede var 25 mbit hız alabiliyorum normalde 35 mbit vermeleri gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.