Şimdi Ara

Netspeed Form Doldurma Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan sabit telefonumla birlikte internet kullanıyorum.Telekomdan geçiş yapıyorum.Yalın adsl'ye geçeceğim.Ancak yapamadığım bir bölüm var.Ben şimdi başvuru formunda sabit telefon numaramı girecek miyim?Yoksa boş mu bırakacağım?Şuan iptal olmadı bu yüzden yazmam gerekiyor mu?
    Ve ayrıca 3 belgeyi de birlikte yollayacağım değil mi? Facebook'tan mesaj attım doğru düzgün yanıt vermiyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hocam utangacsin heralde yarin gun icinde ara MH yi de ki bana yardimci olun sunlari nasil yapayim diye. Ama burda actin konuyu madem : evet sabit telefon numarani girecekksin verilen kagida. 3 belgeyide posete koy icine de kagida taahhut bitisi yaz gonder. Taahhut bittigi gun ara soyle. Yarin ara detayli bilgi icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam utangaçlıktan değilde bu gece halledip sabah vericektim.Taahhütümün bitim tarihine yetiştirmeye çalışıyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Hocam utangaçlıktan değilde bu gece halledip sabah vericektim.Taahhütümün bitim tarihine yetiştirmeye çalışıyorum da.
    Yav rahat ol hocam yarin ara ver kargoya 2 gunde gider zaten. Bu arada sabit hatti iptal etme formunu doldurmayı unutma 6-7 ay once doldurmustum tam hatirlamiyorum. Amaaan ara sor iste ugrastiriyon aksam aksam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doldurdum hocam biraz fazla soru sordum biliyorum sizi de rahatsız ettim.Saolun bu saatte olmasına rağmen yanıtladınız yine de.

• internet sayfaların da doldurulmuş örneği var hocam ona bakarak doldurunuz
  • ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Hocam oraları doldurdum.Sabit telefonu iptal ettireceğim o yüzden sabit telefon numaramı yazmam gerekiyor mu onu bilmiyordum da girmem gerekiyormuş.

• temhemrime kullanıcısına yanıt
    sabit telefon için ptsn formu var onu dolduracaksınız netspeed kendisi iptal ettiriyor.. ocak ayın da geçiş yaptım güzel sıkıntı yok ucuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.