Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.536
Cevap
159
Favori
680.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an ben Tenda AC15 4 Port 1900 Mbps Router kullanıyorum. Evin her yerinden kabloludan ne alabiliyorsam (70-71mbit) 5ghz wifiden onu alıyorum neredeyse kayıp yok. Kurulumu çok kolay, modeminizin bir ethernet portundan bu routerin wan portuna bir cat5-6 kablo ile bağlıyorsunuz ve otomatik olarak görüyor interneti. Ben de tavsiye üzerine aldım. Size de tavsiye ederim. 5ghz çekim gücü mükemmel bir router ve uygun fiyatlı.
  • Kabloludan aldığım:
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Kablosuzdan aldığım, Tenda AC15 ile:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyyy -- 16 Mart 2019; 21:27:6 >
  • Empyyy kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim tavsiye için.100-200 tl olsa düşünürdüm ama şuan bu bütçeyi çıkaracak durumumum yok maalesef.

Sonuçta en azından nette bir sorun olmadığını anladım.

Yardımlarınız teşekkür ederim tekrardan.
  • Sudafed kullanıcısına yanıt
    Kabloludan çok yüksek hızlar ve çok iyi bir 5ghz çekim gücü istiyorsanız bu tarz paraları gözden çıkarmanız lazım hocam. Aklınızda bulunsun en azından.
  • Wireless n ile 120-150mbps ile hız alınır, 4k stream yapılır, 5ghz ile fantaziye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.4 Ghz ile yüksek hız almak istiyorsanız wifi scanner ile boş kanal arayacaksınız.eğer bulunduğunuz yerde 2.4 çok dolmuşsa mecburen 5 GHz geçeceksiniz.
  • Bilgisayar üzerinden N11'e giremiyorum chrome tarayıcıda bu sorunu yaşayan varmı açılmıyor bir türlü diğer sitelerde sorun yok
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    hocam bende n11 girdi ama idefix ve d&r sitelerine giremiyorum. mobil internet ya da vpn ile girebiliyorum ama netspeed'le giremiyorum.
    başka pc - tarayıcı - dns değiştirme/silme çözüm olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

hocam bende n11 girdi ama idefix ve d&r sitelerine giremiyorum. mobil internet ya da vpn ile girebiliyorum ama netspeed'le giremiyorum.
    başka pc - tarayıcı - dns değiştirme/silme çözüm olmadı.
    Modemi kapat aç düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jun.Misugi -- 24 Mart 2019; 11:10:11 >
  • tüm tarifelerdeki fiyatları güncellerseniz daha guzel olur sitede farklı sizde farklı
    1 ay sonra sozlesmem bitecek netspeede gecmeyi dusunuyorum speed extra 8mps 48tl engelsiz adsl 16mps 40tl aralrındaki farklar nelerdir neden 8 mps daha ucuz saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1kral1

tüm tarifelerdeki fiyatları güncellerseniz daha guzel olur sitede farklı sizde farklı
    1 ay sonra sozlesmem bitecek netspeede gecmeyi dusunuyorum speed extra 8mps 48tl engelsiz adsl 16mps 40tl aralrındaki farklar nelerdir neden 8 mps daha ucuz saygılar
    Adindan belli aslinda engelli bireyler icin yapilmis.

8mbps daha pahali oluyor sizin soyleminize gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sıralar gündüzleri ciddi bi yavaşlama var. İstanbulda aynı sorunu yaşayan var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral1kral1

tüm tarifelerdeki fiyatları güncellerseniz daha guzel olur sitede farklı sizde farklı
    16 mbps daha pahalı değil, daha ucuz ki.

Engelliler internetten %25 indirim alıyor. Netspeed her pakete değil de indirim uygulamak yerine, belli başlı paketler sunuyor indirimli. 24 mbps engelsiz vdsl tarifesi de 50₺.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

16 mbps daha pahalı değil, daha ucuz ki.

Engelliler internetten %25 indirim alıyor. Netspeed her pakete değil de indirim uygulamak yerine, belli başlı paketler sunuyor indirimli. 24 mbps engelsiz vdsl tarifesi de 50₺.

Alıntıları Göster
    Pardon 16mps daha ucuz o paket engelliler icinmiydi

• 26 sı sabahı internetim gitti dahada gelmedi iyi dedik nazar değdi.
  • Turknetteyken Güvenli İnternetti açık CGN 'den kurtuluyordum ama şimdi Netspeed'de Güvenli İnternette yok nasıl CGN 'den kurtuluacam var mı bilgisi?
  • onurfredy kullanıcısına yanıt
    CNG den kurtulmanın yolu yok maalesef.Eğer ki uzak masaüstü veya kamera izleme olayınız varsa statik ip alıp 10 tl ye bu şekilde kullanmanız gerekmekte.
  • bu ping sorunları ne zaman çözülür sizce?

ikiside ankaradan atılmış sonuçlar.

ttnet tracert

netspeed tracert

arada neden bu kadar fark var çözemiyorum

ttnette 7. basamaktaki 212.156.104.44 e ping atıyorum 23 çıkıyor daha az

ama 8. basamakta netspeed 70 ping ttnet ise 26

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 28 Mart 2019; 23:38:4 >
  • Beyler Nisan ayında zam mı gelecekmiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 29 Mart 2019; 14:47:39 >
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Kim dedi bunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.