Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eve kadar fiberse artık 9 tl modem kiralama ücreti var.Ayrıca kurulum bedeline zam gelmiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İzmir/Menemen tracert sonuçları. Youtube ve Twitch gibi sitelerde bant genişliği kısıtlaması mevcut. 19-24 saatleri arasında pek hız düşümü yaşamadım şimdiye kadar.
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • Hızım 75mb iken 24mb düşürmüşler. Kota dönemi bitmedi mi?
    Ayın 15. de kotam yenileniyordu sözde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aleqtro -- 20 Ocak 2019; 0:14:56 >
  • ReSpAwN_22 kullanıcısına yanıt
    Son 1 aydır böyle ben kurtuldum darısı sizin başınıza

• ReSpAwN_22 kullanıcısına yanıt
    Evde 4 kişi interneti yoğun şekilde kullanıyoruz. Netflix, youtube, twitch ve ip tv. Twitch tv'yi genelde 1080p(60) kaynak olacak şekilde izliyorum, prime time saatlerinde dahi donma yaşamadım. Modemi köprü moduna alıp, netspeed kullanıcı adı ve şifremi routera girdim, böylece modemdeki yükü azaltmış oldum.
  • Mahallemde turknet kullananlardan aldığım geri dönüşlerin etkisiyle turknete geçişimi yaptım. Geçerken de basa basa söyledim, Ankaradaki paket kaybını. Bu durum düzelirse geri geçebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pusula@ P kullanıcısına yanıt
    Yeni mi geldi bu modem kiralama ücreti.

Sitelerinde yazmıyor ama modemin artık ücretli olacağı söyleniyordu.

Modem I almak zorunlu mu peki. 9 lira vermek istemiyorum kendi cihazımi kullanacağım denilebiliyor mu

• Hız testlerinde sorun çıkmıyor ancak Netflix izlerken çamur gibi ve donuyor şaka gibi. Sizde de böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Hız testlerinde sorun çıkmıyor ancak Netflix izlerken çamur gibi ve donuyor şaka gibi. Sizde de böyle mi?
    Fast uygulamasından test yapıp netflix in hızına bakın. Bende de aynı problem oluyordu akşam saatlerinde kullanamıyordum netflixi hız max 2 mbit çıkıyordu ama şimdi düzeldi. Online işlemlerden şikayet oluşturun siz yinede.

Güle Güle..
  • Eveeet geldik prime time'ın faydalarına, saat 8'i geçti mi pingler tavan

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • İyiki kurtuldum bu Allah’ın cezası firmadan şimdiki iss em Allah’a şükür prime time yemiyor tam kapasite maşallah 🧿 Bana güle güle diyenle Allah ıslah etsin bu şirket bozuntusu merdiven altı naylon firma her birinizi elbet bir gün üzecek ama ben tüm yasal süreci başlatacağım

hangi iss e gectiniz hocam?
    Hangi İSS'e geçtiniz? Yakın zamanda ben de değiştirmeyi düşünüyorum da.
  • Arkadaşlar netspeede yeni üye oldum tahahütsüz formları yolladım aradılar onayladım şimdide mesaj atmışlar kullanıcı şifre var bundan sonra ne yapılacak ? Müşteri hizmetleri çok karışık yada ben anlamıyorum.

• Fenerlico kullanıcısına yanıt
    Ankastre bağlantısı tamamsa gönderdikleri kullanıcı adı ve şifreyi modeme girmeniz yeterli.

• runorunoruno kullanıcısına yanıt
    D smart net geçtim akşamları hız düşme yok altyapı tt ama trafiği türkcelden alıyor o yüzden rahat çalışıyor tt gibi prime time yaşatmıyor saat saat hız testi atabilirim dalgalanmada yok Netspeed de vardı bu durum

• konuya sürekli yeni cevaplar yazılıyor görünüyor ama 20 ocak'ta kalmış bende. tablet sürümde mi öyle, yoksa herkeste mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tablet sürüm bozuk. Çok sayfalı konularda mesaj silinince son sayfadaki mesajlara geçmiyor. Adres satırındaki sayfa numarasını +1 artırmak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

konuya sürekli yeni cevaplar yazılıyor görünüyor ama 20 ocak'ta kalmış bende. tablet sürümde mi öyle, yoksa herkeste mi?
    Tablet sürümde hata var sanırım. Bir kaç gün önce bende fark ettim aynı durumu. Mobil sürüme geçince düzeliyor.
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.