Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Arkadaşlar birkaç arkadaşın sorduğu benimde merak ettiğim upload AKN'den düşüyor mu sorusu vardı. 300 gb uploada ulaştım AKN'den düşmüyor.

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Teşekkürler bilgilendirme için. Fotoğraftaki 195 GB indirmeye 02-08 saatleri dahil mi? Yoksa akn hesaplarken 02-08 arasındaki indirmeyi düşerek mi hesaplamak gerek?

• Gece 02-08 arası 195 gb'ın içinde Hocam, yani 195-121 =74 gb bu ay AKN'den kullanımım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerÇel -- 19 Şubat 2018; 16:47:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim de bugün Vodafone'dan netspeed e geçiş işlemi tamamlandı bağlantı sağlandı. Modemin desteklediği maksimum hız olan 64 mb sinyal var. Hız testinde de 7-8 pingin yanı sıra 61-62 mb hız görülüyor. Idm ve torrent testinde stabil olarak 7,8mb/s değeri aldım. Vodafone'da da aynı değerleri alıyordum, tahmin ettiğim üzere bir farklılık olmadı. 14 lira daha az vererek üstelik taahhütsüz kullanmak güzel. Vodafone'da sözleşme süresi dolan arkadaşlara öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPERONLINE'DAN NETSPEED'E / Testler ve Deneyimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamdeep -- 22 Şubat 2018; 12:29:32 >
  • Arkadaşlar tekrar merhaba.

Apple store, playstation network, digiturk connect, online oyunlara bağlanamıyorum. Sorunu cuma günü bildirdim bugün tekrar aradım fakat bizde sorun gozukmuyor denildi. Aklıma durumun statik ipden kaynaklanıp kaynaklanmıyacağı sorusu geldi.

Statik Ip aylık 10tl karşılığı alan bir arkadaşımız vardı. Sizce statik olmayan ip den kaynaklı olabilirmi. Bu arada fiberde verdikleri modemin gucu çok düşük bir router aldım genişletici oda statik ip olmadan çalışmadı. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

• cepcep34 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün tekrar aradım fakat bizde hata gözükmüyor denildi. Hala online oyun vs oyniyamiyorum.

• Bende şimdi başvuru evraklarını dolduruyorum. Sıkıntı yaşar mıyım acaba merak ediyorum.

• Arkadaşlar netspeed tarafından gönderilen abonelik formları ulaştı. vodafone.net'ten portu kaybetmeden geçiş yapacağım.

Fotolardaki ilk iki form tamam. Diğer iki formu tam anlamadım. 3. form yanlış geldi sanırım. 'Kurumsal İşletmeci Değişiklik Talep Formu' yollamışlar.
    4. form da taşıma değilde ilk kez kurulum yapılacaklar için gibime geldi. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

FORM1

FORM2

FORM3

FORM4

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    Diğer marka modemleri de alsanız aynı sorunu yaşayacaksınız. Zyxel VMG3925-B10B, Asus DSL N17U, TP-Link Archer VR600 (3 antenli) hepsinde sinyal azalması oluyor. Modemin arka ve ön taraflarında durursanız fazla azalma olmuyor, fakat yan taraflarında arada duvar olmasa bile belirgin derece sinyal azalması görülüyor.
  • merhaba arkadaşlar, ben de yeni taşınacağım yere ilk kez internet bağlatacağım. Binada superonline ın kutusunu gördüm. Netspeed ile telefondan adresime fiber internet bağlatabilecceğimi söylediler. Modem de veriyorlarmış ücretsiz olarak; sadece 75 TL bağlantı ücreti istiyorlar. Aklıma takılanları cevaplayabilirseniz memnun olurum.
    1. Türk Telekom alt yapısını kullandıklarını söylediler ama ben bina da sadece superonline ın fiber kutusunu gördüm. Bu durumda eve kablo çekme vs ile uğraşmam gerekebilir mi?
    2. Verilen modem nasıl bir modemdir? Kendim alsam daha mı iyi olur?
  • KovenanT kullanıcısına yanıt
    Son sayfayı doldurmanıza gerek yok. Ben doldurmamıştım. 3. sayfa yanlış gelmiş herhalde. Benim doldurduğum sayfa tam olarak aklıma gelmiyor. Sayfanın ilk üst kısmı olmayacak diye hatırlıyorum. İsterseniz arayıp görüşün veya Facebook ile bu fotoğrafı mesaj olarak gönderip bilgi alın.
  • Anladım. 3. form yanlış geldi kesin. Şimdi facebooktan yazdım. Olmadı bir de yarın müşteri hizmetlerini arayıp soracağım. Bana telefondaki bayan mevcut taahhüt bitiş tarihini formdaki ilgili kısma mutlaka yazın demişti. Ama hiçbir formda böyle bir kısım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 19 Şubat 2018; 20:17:17 >
  • apartmanda sol fiber var, netspeedden fiber baglatabiliriyim, apartmanda telekom fiber yok
  • KovenanT kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle bir tarih kısmı göremedim. Turknet kullandığım için sorun olmadı.
  • cepcep34 kullanıcısına yanıt
    Hocam internetin hizindan vs memnunum ama biraz amatorluk var. Ben sorunu daha once baskalarindan duymadim. Belki sorun bendedir

• Netspeed ile konuştum XDSL numaramı yazmamı istedi evrağa. TürkNet kullanıyorum XDSL numarası nedir yardımcı olur musunuz ?
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Türknet online işlem merkezine giriş yapın orada devre numarası yazar, xDsl numarası oluyor o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 19 Şubat 2018; 22:23:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Türknet online işlem merkezine giriş yapın orada devre numarası yazar, xDsl numarası oluyor o.

Yok o değilmiş. 88 ile başlıyormuş ben de belgelerim kısmından buldum. Teşekkür ederim. Anne kızlık soyadı soruyor abonelik belgelerinde. Doldurmak zorunlu mu ?
  • Ben netspeed bağlatmayı düşünüyorum ama online oyunda herkes mi sorun yaşıyor arkadaş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEnde hayirlisiyla netspeed e gecicem 4 gun sonra. Bu saglayicinin yaptigim download ve upload ayrintilarini gorebilecegim bir uygulama var mi ? Yoksa nereden bakmam mumkun? 200 tl yi gecmeyen 100 mbit vdsl modem tavsiyesi verirseniz cok tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.