Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
9.665
Cevap
139
Favori
370.528
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    460 Mesaj

Elbette Bu arada fotoğrafı LG G3 ile çekmiştim,çektikten sonra rahmetli oldu kendisi.Kapandı açılmıyor bidaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAK3NN -- 19 Şubat 2018; 12:28:37 >
    |
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

TP-Link Archer VR600 modem kullanıyorum. Kabloyla bağlanırken ping süresi 25 ms'ye düşüyor, hızda pek fark olmadı. Modemin yanındayım zaten. Turknet kullanırken de ping süresi bu civarlardaydı. Muğla da internet kullanırken de böyleydi. Forumda 6-7 ms ping sürelerini görünce şaşırmıştım. Türk Telekom'un kullandığı cihazlarla alakalı galiba. Telefonlar ve laptop AC uyumlu. Upload sıkıntısı sadece android işletim sistemi kullanan telefonlarda var. Forumda benzer sorunu yaşayan birisi vardı. O nasıl çözdü bilmiyorum. Netspeed tarafında bir sorun var. Çünkü vpn programını açarsam upload düzeliyor. Hızımı 79 mbps'ye sabiplemişler. Çünkü snr margin değeri, hız yükselince düşmüş. Netspeed'e geçiş yapmadan önce tesisatı yeniledim. Snr margin değeri 22,5 idi, 12'ye düşmüş.

İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenNoKage -- 19 Şubat 2018; 13:51:23 >
    |
    |
    confuest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ankastre ye bakın dediler ucu açık kablo var mı fln, o da yok. Bildiriyoruz dedi.

Uğraştıracak bunlar beni :(

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: SerkanÇelik

Arkadaşlar birkaç arkadaşın sorduğu benimde merak ettiğim upload AKN'den düşüyor mu sorusu vardı. 300 gb uploada ulaştım AKN'den düşmüyor.

Teşekkürler bilgilendirme için. Fotoğraftaki 195 GB indirmeye 02-08 saatleri dahil mi? Yoksa akn hesaplarken 02-08 arasındaki indirmeyi düşerek mi hesaplamak gerek?
    |
    |

• Yarbay
    2335 Mesaj

Gece 02-08 arası 195 gb'ın içinde Hocam, yani 195-121 =74 gb bu ay AKN'den kullanımım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerÇel -- 19 Şubat 2018; 16:47:12 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dragonhell
  • Yüzbaşı
    406 Mesaj
    Benim de bugün Vodafone'dan netspeed e geçiş işlemi tamamlandı bağlantı sağlandı. Modemin desteklediği maksimum hız olan 64 mb sinyal var. Hız testinde de 7-8 pingin yanı sıra 61-62 mb hız görülüyor. Idm ve torrent testinde stabil olarak 7,8mb/s değeri aldım. Vodafone'da da aynı değerleri alıyordum, tahmin ettiğim üzere bir farklılık olmadı. 14 lira daha az vererek üstelik taahhütsüz kullanmak güzel. Vodafone'da sözleşme süresi dolan arkadaşlara öneririm.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamdeep -- 22 Şubat 2018; 12:29:32 >
    |
    |
      MSI Z170A GAMING M7/İntel İ7 6700K 4.8 GHZ/Corsair Dominator Platinum DDR4 3000 Mhz,CL15/Evga GTX 970 FTW PLUS 4GB/Razer BlackWidow Chroma Clicky Full RGB/Logitech G602/Samsung 960 EVO, 850 EVO ve 840 EVO/Logitech Z906 5.1 Ses sistemi/Corsair Hydro Series H110i GTX Cooling/ASUS VG248QE 3D 1MS 144HZ LED/CORSAIR GRAPHITE SERİSİ 780T FULL TOWER SİYAH KASA/Corsair Gaming MM300/EVGA SuperNOVA 750 G2 750W 80 GOLD/Logitech HD Pro Webcam C920
        AKG Q 701 Quincy Jones Signature Reference-Class Premium Headphones - Black/AKG Q350 In Ear Headphones, Quincy Jones Signature Line, Black/Rode K2 Consender mikrofon/T.C. Electronic Desktop konnekt 6 Ses kartı
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Arkadaşlar tekrar merhaba.

Apple store, playstation network, digiturk connect, online oyunlara bağlanamıyorum. Sorunu cuma günü bildirdim bugün tekrar aradım fakat bizde sorun gozukmuyor denildi. Aklıma durumun statik ipden kaynaklanıp kaynaklanmıyacağı sorusu geldi.

Statik Ip aylık 10tl karşılığı alan bir arkadaşımız vardı. Sizce statik olmayan ip den kaynaklı olabilirmi. Bu arada fiberde verdikleri modemin gucu çok düşük bir router aldım genişletici oda statik ip olmadan çalışmadı. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

|
    |

Hocam bugün tekrar aradım fakat bizde hata gözükmüyor denildi. Hala online oyun vs oyniyamiyorum.

|
    |
    cepcep34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende şimdi başvuru evraklarını dolduruyorum. Sıkıntı yaşar mıyım acaba merak ediyorum.

|
    |
    Dandy61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fotolardaki ilk iki form tamam. Diğer iki formu tam anlamadım. 3. form yanlış geldi sanırım. 'Kurumsal İşletmeci Değişiklik Talep Formu' yollamışlar.
    4. form da taşıma değilde ilk kez kurulum yapılacaklar için gibime geldi. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

FORM1

FORM2

FORM3

FORM4

• Yüzbaşı
    524 Mesaj

Diğer marka modemleri de alsanız aynı sorunu yaşayacaksınız. Zyxel VMG3925-B10B, Asus DSL N17U, TP-Link Archer VR600 (3 antenli) hepsinde sinyal azalması oluyor. Modemin arka ve ön taraflarında durursanız fazla azalma olmuyor, fakat yan taraflarında arada duvar olmasa bile belirgin derece sinyal azalması görülüyor.
    |
    |
    samil422 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    merhaba arkadaşlar, ben de yeni taşınacağım yere ilk kez internet bağlatacağım. Binada superonline ın kutusunu gördüm. Netspeed ile telefondan adresime fiber internet bağlatabilecceğimi söylediler. Modem de veriyorlarmış ücretsiz olarak; sadece 75 TL bağlantı ücreti istiyorlar. Aklıma takılanları cevaplayabilirseniz memnun olurum.
    1. Türk Telekom alt yapısını kullandıklarını söylediler ama ben bina da sadece superonline ın fiber kutusunu gördüm. Bu durumda eve kablo çekme vs ile uğraşmam gerekebilir mi?
    2. Verilen modem nasıl bir modemdir? Kendim alsam daha mı iyi olur?
    |
    |

Son sayfayı doldurmanıza gerek yok. Ben doldurmamıştım. 3. sayfa yanlış gelmiş herhalde. Benim doldurduğum sayfa tam olarak aklıma gelmiyor. Sayfanın ilk üst kısmı olmayacak diye hatırlıyorum. İsterseniz arayıp görüşün veya Facebook ile bu fotoğrafı mesaj olarak gönderip bilgi alın.
    |
    |
    KovenanT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anladım. 3. form yanlış geldi kesin. Şimdi facebooktan yazdım. Olmadı bir de yarın müşteri hizmetlerini arayıp soracağım. Bana telefondaki bayan mevcut taahhüt bitiş tarihini formdaki ilgili kısma mutlaka yazın demişti. Ama hiçbir formda böyle bir kısım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 19 Şubat 2018; 20:17:17 >
    |
    |
    KenNoKage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ben de öyle bir tarih kısmı göremedim. Turknet kullandığım için sorun olmadı.
    |
    |
    KovenanT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
Sohbet
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.