Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: psykheee Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
8.854
Cevap
143
Favori
340.732
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    245 Mesaj

Hayir superonline fiberdi buda fiber. Simdiki modem kendilerinin verdiği fiber tilgin modem. Yan komsum ayni modemi direk ttnet fiberden kullaniyor. Onun internetinle girince sorun yok anliyamadim bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    confuest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanırım benzer bir sorun ama bende playstationda oluyor. Dns den kaynakli olabilir diye dusunmeye basladim.

|
    |
    technique24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    technique24

Bende modeme OpenDNS eklemiştim,şimdi kaldırıp tekrar deneyeyim o halde.

Edit:Denedim yine aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAK3NN -- 15 Şubat 2018; 22:4:16 >
    |
    |
    Dandy61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asus DSL-ac55u. Neredeyse tüm asus modemlerde bu özellik var. Hedef SNR değerini seçiyorsun, modem ona göre hızını düşürüyor/yükseltiyor.

|
    |
    Srcn81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asus Dsl-N16 da varmı acaba bu özellik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TwisseN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar superonline dan geçiş yaparken kullandığım voip telefon hattını da başka bir firmaya geçişini yapabiliyor muyuz acaba?

PSN: Gkhan93
  • Er
    13 Mesaj
    Merhaba;

Geçen hafta Cuma günü Netspeed yeni abonelik başvurusunda bulundum. Gelin görün ki Turk Telekom bir hafta geçti hala etiketleme yapmadı. Yarın bölgemdeki Telekom müdürlüğüne gitmeyi düşünüyorum. Ancak onların müşterisi olmadığım için teknik olarak onları bağlamıyor bu durum. Fakat web ortamında da Türk Telekom'a giderek bu şekilde sorununu çözen pek çok kişi görüyorum. Ne deyip çözüyorlar sorunlarını çok merak ediyorum. Bir kaç tüyo alabilir miyim lütfen?

Sol altta her hangi bir yazı çıkmıyor mu? Kırmızı renkli bağlantının kesildiğine dair yazı çıkmalı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: p.machuca

Beyler bilen cevaplayabilir mi ?

Evimdeki interneti suanda bazi sebeplerden dolayi kapatamiyorum. Bu firmadan uyelik baslatsam geldiklerinde olan baglantimi söküp bunu takabilirler mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: p.machuca

Beyler bilen cevaplayabilir mi ?

Evimdeki interneti suanda bazi sebeplerden dolayi kapatamiyorum. Bu firmadan uyelik baslatsam geldiklerinde olan baglantimi söküp bunu takabilirler mi?

Aynı porta bağlantını yaparlar. Sana saha dolabından tek kablo gelir. Ama o kabloda 2 internet bağlantısı olur. Sen modemden kullanıcı adı ve şifre değiştirerek bağlanmak istediğin interneti değiştirebilirsin. Sadece hız sabit olur, değişmez. En yüksek interneti hangi sağlayıcıdan alıyorsan hızın o olur. Eski sağlayıcıdan bağlansan bile.

forever and ever

• Yarbay
    2654 Mesaj

Mudurluk degil santral binasi varsa oraya git, de durum bu, baglanti olmadi yardimci olabilir misiniz?

|
    |
    hmtyzr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    technique24

Çıkıyor çıkmasına da hata değil,"connection estabilished" yazısı çıkıyor,ondan sonra hiç bir yazı yok ortada.Hata verse bende ona göre bir şeyler ayarlamaya çalışacağım fakat hata bile vermeden oyundaki herkes donuyor sadece tekerlekleri dönüyor oldugu yerde,chat'e yazdıklarım falan gitmiyor.

Bunu servera girdikten 1-2dk sonra yapıyor genellikle,bazende girer girmez oluyor.Gercekten ilk defa karşılaşıyorum böyle bir şeyle

|
    |
    matrix52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Servere ilk bağlanıldığında 1-2 dakika oyunun donması, kasması normal. Oyunun optimizasyonu pek iyi değil. Avrupa 2 sunucuna giriyorsunuz her halde? Avrupa 1 veya Avrupa 3 sunucusuna girip deneyin bir. Avrupa 2'de fazla yoğunluk oluyor.
    |
    |

Sinyal jalitesi gucu iyu olmasina ragmen crcr var ankastre kablosunu veya arada ek varsa kontrol edin. 50 uzeri rahat alir 75 i de alabilir.

|
    |
    asterix_58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    technique24

Dediğim gibi bu o tarz bir kasma-donma olayı değil hocam.Bağlantım kopuyor kesinlikle,yükü alıp gidiyorum yolda yükümü götürürken herkes donunca anlıyorumki oyun gidiyor.Oyunu oynayabiliyorum yani kasma donma yok hatta ben yolda giderken birini görmesem oyundan düştüm bile demem o derece normal oynuyorum yani single gibi

Evet Avrupa 2'de oynuyorum,mp'yi uzun süre o serverda oynadım,diğerlerinde insan olmuyor pek.Nedense şimdi sıkıntı yaratıyor,işletim sistemimi mecburen korsan w7'ye çektim belki ondan olabilir,yada netspeed'de bir sıkıntı var ama o ihtimali eleyebilirim çünkü diğer hiç bir online oyunda sıkıntı olmuyor.
    |
    |

numarayı nereye taşımak istiyorsunuz ? Voip den voip ye geçiş yapılabiliyor olması lazım (örnek voiptelekom) ama voip den pstn e dönüştürmeyi sadece tt yapabiliyor. Ben türknet e numara taşımak için önce tt ye taşıdım sonrasında türknet e taşıdım mesela. Numarayı hangi firmanın nasıl bağlantı türüne taşıdığınız önemli
    |
    |
    Gkhan. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2018
  • Yarbay
    2654 Mesaj

Turk Telekom.

|
    |
    ysakay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Korsan Windows'dan sorun çıkmaz. Büyük ihtimal sorun Netspeed'de. Antivirüs falan var ise oda sorun çıkarıyor olabilir. Belgelerim>ETS2MP>logs en son oluşturulan 'chat...' logunu atabilir misiniz?
    |
    |

Yönetim>DSL Ayarı>VDSL Ayarları
    |
    |
    Srcn81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    technique24

Şuan tekrar indirdim ets2'yi,bir daha denemek için.LOGS klasöründe 3 adet dosya var,drive'a attım indirmeden bakılabiliyor zaten linki düzgün almışımdır umarım.

https://drive.google.com/open?id=1EVlpw52EfUlZdO7KFwWC5BrR5IU302Oe
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.