Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (599. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ratsorizzo

netspeed'e pazartesi basvurdum, sali günü telekom ekibi gelip ankastre kutusunda işlem yapti. ertesi günü yani Çarşamba günü de teknik seevis ekibi gelip modem kurulumu yapti ve bana kısa surede sinyalin geleceği soylendi, 48 saat sonra hala gelmediyse arayin dediler. ve şu an 24 saatten fazla süre geçti ve hala sinyal gelmedi. bu normal bir durum mu? durumu bildirdim, telekom kaynaklı dediler. bu durumu yaşayan var mi? sinavlar oldugu icin internet lazim yoksa iki günlük süre sorun degil ama sanki cok uzayacak gibime geldi. zira telefondaki kisi 6 gune kadar çözülür dedi.

var mi son zamanlarda netspeed'e basvurup internet baglatan, yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 1 martta ttnet abonelik bitiyor.Netspeede geçeceğim. TTnet aboneliğimi ne zaman iptal edeyim? Netspeede ne zaman başvuru yapsam iyi olur?

şu anki internetim adsl vdslye geçeceğim.

• Ya fiber kullanmak istiyorum kendi vdsl modemim ile kendi fiber sonlandırıcı cihazımı alma şansım falan yok mu illa 9 lira vermek zorunda mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Onun söylediklerinden birşey anlamadım zaten neyse  

Alıntıları Göster

Yine hakaret etti, yine sikayet olusturdum. Forum admin'leri surekli insanlara hakaret edenleri forumda tutma nedeninizi açıklar misiniz? Forum kurallarıyla ve yönetimiyle alenen dalga geçer gibi block nedeninde bile hakaret etmiş ve bunu da büyük bir pişkinlikle paylaşıyor.

DonanımHaber, üyelerin birbirlerine Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'nı çiğneyerek hakaretler ve küfürler edebildiği bir yerse eğer, söyleyin üyeliği tüm girdilerimizle birlikte silelim. Yasaları tanıyan ve uygulayan alternatifler çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archangelic -- 22 Ocak 2021; 16:27:28 >

• speedpro 75 tarifeniz 1 marttan sonra 94tl olacak diye sms atmışlar, bu pakette başka zam olmayacak herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silphatos -- 23 Ocak 2021; 10:30:45 >
  • Merhaba arkadaşlar. İnterneti yavaş olan var mı.

• Arkadaşlar selam. Mevcutta netspeed adsl 16 mbps tarife kullanıyorum. Bugün netspeed sitesinde altyapı sorguladım.

Bu sonuca göre galiba vdsl hizmeti de alabiliyorum değil mi?
    Modem ihtiyacım olacak ama. İlerde fiber de kullanma ihtimaline karşı ASUS DSL-N16 ile Keenetic Omni DSL N300 modemleri buldum. Hem fiber hem vdsl olarak kullanabilir miyim bu iki modemide? Birde nasildir bu modemler kullanan bilen varsa yardim ederse cok sevinirim. Malum zam geldi her pakete ama sorunsuz kullanıyorum netspeed i birakmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KOMANDO ASTEĞMEN kullanıcısına yanıt

Evet hocam hatta 75mb'lik paketi de kullanabiliyorsunuz. Modem olarak omni dsl iyidir hoştur ama 2.4ghz var ileri dönük düşünüyorsunuz hem yetersiz gelebilir. Extra dsl daha uygun olur ama o da biraz tuzlu fakat 5ghz var ve fiber de destekliyor omni dsl ve extra dsl ikisi. Asus modeminde de 2.4ghz var sadece o da ileri dönük pek doğru bir karar olmaz. Maalesef fiyatlar çokomelli olmasaydı ama pahalı ileri dönük düşünüyorsanız eğer. 2. el extra dsl de bulabilirsiniz belki daha ucuza.

• cengizps3 C kullanıcısına yanıt

Bölgeniz neresi? Bende sorun yok yaklaşık 1.5 aydır.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Avrupa yakası. Hocam normalde bende de sıkıntı yoktu lakin bugün videolar geç yükleniyordu, Speedtest yaptım 5-10mbps arası çıkıyor normalde hızım 75mbps.

dslreports sitesinden de yapar mısınız? Dns ayarlarınız nasıl?

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Modeme yeniden başlattım hızım düştü ne alakası var anlayamadım.

• Arkadaşlar merhaba, millenicom kullanıcısıyım netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Genellikle LOL CS falan oynuyorum o yüzden ping benim için önemli. Ping değerleri nasıl netspeed için sorun yaşıyor musunuz? Ben mevcut servis sağlayıcımda 34-37 arası ping alıyorum LOL'de konu ile bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

• WoodieLord W kullanıcısına yanıt

75mbit fiber kullanıcısı olarak Cs Go da en düşük 35 en yüksek 80 gördüm ping. Server dan servera değişiyor tabi. ( Not : 5 ghz Wifi ile )

Hocam o konuda bilgim yok ama dslreports'dan kastım böyle bir site var dslreports diye aratın ordan bir de test yapın.

• Fraiche F kullanıcısına yanıt

Hocam ben kablolu olarak bağlantı yapıyorum hattım 70 kaldırıyormuş 75 lik pakette bunu alabilir miyim sizce? Santrale olan mesafem 176 metre görüştüğüm kişi hat değerlerimin güzel olduğunu söyledi.

• KOMANDO ASTEĞMEN kullanıcısına yanıt

Eğer durumunuz varsa daha bir kere alayım bir daha modemle uğraşmak istemiyorsanız wifi gücü açısıdan

ASUS DSL-AC51 bu modemide özellikle tavsiye edebilirim hem 2.4ghz/5ghz desteği bulunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

speedpro 75 tarifeniz 1 marttan sonra 94tl olacak diye sms atmışlar, bu pakette başka zam olmayacak herhalde

Su an da 94 zaten fiyat, siz daha dusuk mu oduyorsunuz? Bu fiyat icin Haziran 2022'ye kadar sabit diye bir SMS paylasmisti bir kullanici.

• selam.

benıde nettspped aradı telefonla tahatdutsuz 75 pro kullanıyorum lımıtısz 3 yılım bıtıyor 1 martta verdıgımız fıyat garantı surenız doluyor dıye mesaj attı.

su an 84,00 tl oduyorum eskı abone oldugum ıcın.

94,00 tl 1 marta 2021 tarıfenız zamlanacaktır..15 ay tahatdut verırsenız..sabıt fıyattan yararlanacaksınız dedıler..

dusuneyim dedım

yada baska firmayamı atsam acaba ?? 100 mbps veren hattım zaten 100 mbps destekli.

bu sekıl olan varmı ne yapmak lazım..dusundum kaldım.

tahatdutsuz kullanıyoruz derken,sımdı tahatdut ıstedıler sabıt fıyat ıcın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 25 Ocak 2021; 11:24:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

selam.

benıde nettspped aradı telefonla tahatdutsuz 75 pro kullanıyorum lımıtısz 3 yılım bıtıyor 1 martta verdıgımız fıyat garantı surenız doluyor dıye mesaj attı.

su an 84,00 tl oduyorum eskı abone oldugum ıcın.

94,00 tl 1 marta 2021 tarıfenız zamlanacaktır..15 ay tahatdut verırsenız..sabıt fıyattan yararlanacaksınız dedıler..

dusuneyim dedım

yada baska firmayamı atsam acaba ?? 100 mbps veren hattım zaten 100 mbps destekli.

bu sekıl olan varmı ne yapmak lazım..dusundum kaldım.

tahatdutsuz kullanıyoruz derken,sımdı tahatdut ıstedıler sabıt fıyat ıcın.

Benimde kafamda benzer şeyler var ama şunu merak ediyorum burada aldıgımız kesintisiz internet müşteri hizmetleri olması diğer iss lerde alabilicek miyiz acaba ? En önemli sorunda bağlatıda kopmalar yaşar mıyız diğerlerinde

• 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.