Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (598. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nefret ediyorum artık şu zam haberlerinden bıktım illallah ettim ya. Müşteri hizmetlerini aradım yurt dışındaki 1 gbit internet 50-60 euro siz 35liği 86ya veriyorsunuz diyorum saçmalıyor. Ben de en eski müşterilerindenim zam gelmemesi yönünde talep ilettirdim kendi hattıma.Red olursa direk çıkıcam

• Ben de zam haberini görür görmez gıbır'a geçmeye karar verdim bugün. 70 tl ama haziranda bi 5-10 tl zam gelebilir dedi müşteri hizmetleri.

• 3 yıllık müşterisiyim önce 75 mps lik paketi 75 liraya aldım, sonra 75 Lik pakete zam gelince yine 75 liraya 35 mps lik pakete geçtik şimdi de 35 lik paket 86 lira olmuş el mecbur 75 lik pakete geri döneceğiz iyi kötü kaç yıldır sıkıntısız kullanıyorlarum şimdi farklı şirkete geçsem onlarda aynı şeyin laciverdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airkan94 -- 19 Ocak 2021; 18:3:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gündür internet gün içinde birçok kez 10-15 saniyeliğine kesiliyor, oyunlara lag giriyor, sonra geri geliyor, tabi bu sırada dsl düşmüyor, bu sorunu yaşayan var mı

• Bu referans kodunu eski aboneler de kullanabiliyor mu?

• Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

ne vdsl nede fiber hız alıyorum 1990 dan kalma adsl 16 mbps hız alıyorum onuda 10 mbps olarak alıyorum ve 76 tl olacakmış ... farklı iss ye geçme fakti gelmiştir..

• Bubblebrox B kullanıcısına yanıt

Geçerseniz beni de bilgilendirebilir misiniz? Aynı hızı bende modemde görüyorum(65-68 civarı), 75'e geçip geçmemek konusunda kararsız kaldım.

• Binamda türktelekom fiber kutusu mevcut.Kutudan daireme benden öncekiler fiber kablo çektirmiş bu hat üzerinden fiber kullanabilir miyim ?

• enistayn E kullanıcısına yanıt
    O fiber kabloyu Türk Telekom cekiyor. Evet kullanabilirsin.
  • Bir an önce tüm aboneler toplaşıp etkinlik yapmamiz lazım vergiler ile alakalı. Yüzde 25 vergi çok. Yüzde 8 e düşmesi lazım internet faturalarinda vergilerin
  • 8 mb eko hıza 58 ödüyorum,68 lira olacak,önceden en fazla alabildiğim hız 6 7ydi,altyapı biraz düzeldi artık 50 mb alabiliyornuşum en fazla ,buna 68 vereceğime türknete geçer 85 verim 35 mb hıza,ilk 2 ayda bedavaymış,memnundum hem hız hemde parası olarak ,artık yetersiz geliyor birde zam varsa geçiş yaparım

• Bubblebrox B kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen 50 mbps ye sabitletmek zorunda kalırsın. Diğer türlü hattında kopmalar olur. Alabileceğin max hızı vdslde almaya çalışırsan sıkıntı yaşayabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpiki -- 21 Ocak 2021; 1:35:45 >
  • 10 tl zam yapmışlar çok abartmışsınız. zaten piyasanın en düşük fiyatı.

• crawlers kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam, ben de bir baktım da sonradan fark ettim 10tl zam ve zaten bu zammın ana nedeni tt'nin hat başına yaptığı zam+enflasyon bile 10tl'yi aşar bana kalırsa. Eee çalışanlarına enflasyon zammı yapıcak sonuçta, gayet normal. Bana kalırsa milletimiz zammın asıl nedenine laf söylemekten çekinip zammı yapanlara laf söylüyor. Bknz marketler ülkeye darbe yapıyormuş muş muş fiyatlara zam yapıp da.

• Türk telekom zam yaparsa tüm hizmet sağlayıcılara zam gelir. Sonuçta bir çoğu hala türk telekom altyapısını kullanıyor.

Yeni abone olanlara size 6 ay sonra zam gelecek demişler. Mevcut abonelere de mart ayında zam geleceğini düşünürsek, yeni aboneler abone olduktan itibaren 6 ay sonra mı yoksa marttan 6 ay sonra mı zam alacak beli değil.

Bir de bundan sonra 15 ay zam yapmayacağız demişler. Türk telekomda 24 ay fiyat garantisi var. Netspeed 15 ay sonra bir zam daha yaparsa aynı hesaba gelmeyecek mi?

Kampanya sayfasında tüm tarifelere "Bu kampanya 1 Mart 2021 tarihinde sona eriyor." ibaresi eklemişler. Bir tek  Speed Pro 75 tarifesinde bu ibare yok. Bu pakete zam gelmeyecekse 94 TL verip bu pakete geçiş yapmak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egoist84 -- 20 Ocak 2021; 11:22:10 >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt

Size o zaman yansıtılmış ama en son zam 1 Haziran 2019 tarihinde gelmiş.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138374862

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • netspeed'e pazartesi basvurdum, sali günü telekom ekibi gelip ankastre kutusunda işlem yapti. ertesi günü yani Çarşamba günü de teknik seevis ekibi gelip modem kurulumu yapti ve bana kısa surede sinyalin geleceği soylendi, 48 saat sonra hala gelmediyse arayin dediler. ve şu an 24 saatten fazla süre geçti ve hala sinyal gelmedi. bu normal bir durum mu? durumu bildirdim, telekom kaynaklı dediler. bu durumu yaşayan var mi? sinavlar oldugu icin internet lazim yoksa iki günlük süre sorun degil ama sanki cok uzayacak gibime geldi. zira telefondaki kisi 6 gune kadar çözülür dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

1 haziran 2019 değil 2020 haziranı. 16mb kadar kullanıyorum. Mayıs 2020 56 tl ödedim son olarak. Sonra 66 oldu haziranda. Şimdide 76.

Alıntıları Göster

netspeed calisani veya sempatizani bir troll olur kendisi, dikkate almayin. zamaninda sacma sapan bir konu yuzunden bana hakaretler etmis, sonrasinda forumdan uzaklastirilmisti. block etmis mesajlari alintilanamiyor. :)

Zam 2020'de de yapildi dogru, Subat 2020'de 16Mbps'e 56 oderken Mart ayinda 66 olmustu bende de.

• 1 hafta sonra (28.01) TTnet taahhütüm bitiyor. İptal etmeden Netspeed'e geçmek için önbaşvuru yaptım bugün. Geçiş işlemlerini biz halledeceğiz dediler.

Şimdi aklıma geldi de cayma bedeli falan çıkarmaz değil mi TTnet?

• quote:

Orijinalden alıntı: archangelic

netspeed calisani veya sempatizani bir troll olur kendisi, dikkate almayin. zamaninda sacma sapan bir konu yuzunden bana hakaretler etmis, sonrasinda forumdan uzaklastirilmisti. block etmis mesajlari alintilanamiyor. :)

Zam 2020'de de yapildi dogru, Subat 2020'de 16Mbps'e 56 oderken Mart ayinda 66 olmustu bende de.

Alıntıları Göster

Onun söylediklerinden birşey anlamadım zaten neyse Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 

• 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.