Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İptal dilekçesini gönderdik hız duzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lütfen bozulmasın be böyle devam. twitch serverlarınada 7000 upload verebiliyorum. valla şu şekil devam etsin 20 30 lira fazlada veririm istesinler

• Bende aynı şekilde düzeldi ping falanda süper oldu ama hevesim kursağımda kaldı yine kestiler herhalde bu akşam sürekli gider gelir bu böyle ama bir umut doğdu en azından Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 

• MustafaC5 M kullanıcısına yanıt
    bu hangi seviye ölücülük ya 😂
  • acele ediyorsunuz ppp bağlantısı yapmayan kullanıcılarda devreye girince o hızlar düşecek yurt dışı özellikle.

• Arasscan kullanıcısına yanıt

Yurt dışı sunuculara yavaş yine 2MBps. Yurt dışı problemini de çözerlerse tamamdır. Çünkü; indirme yaparken yine yavaş olacak ve hız testi hızlı indirme yavaş diyeceksiniz.

• bana hala internet gelmedi :(
  • sürekli düşüyor 6,1 şuan..ilk geldiğinde 70ti ama ne olduysa oldu gene..

• evet herkes bağlanınca yine hızlar sürünmeye başladı bu iş düzelmez.

• bende milan 7,2 çıktı.

• Son 2 gündür sürekli kesilme ve yavaş download problemleri yaşıyorum. Teknik birime ulaşmak imkansiz. Çok memnun bir musterisiyim. Ancak sorun nedir bilmiyorum ama olmuyor böyle ya...

• 90 lirayı sürekli kopan , çöp gibi iss ye verip 5 lira indirim peşinde koşmak ? Bilemiyorum altan :( bilemiyorum.

• Düzelecek hissediyorum Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 

• Benim de hız seviyem 1.2 mbit civarından. Bir süredir de kopma, donma, lag vs sorunları yaşıyorum. Neyse ki bana has bir durum değilmiş.
  • AYLAVYU kullanıcısına yanıt

Sen koşma birader koş diyenmi var git superonline bağlat 150'tl ye madem..

Herkese akıl verip 2 senedir Netspeed kullanmakta ayrı bir kafa ister Bilemiyorum ALTAN BİLEMİYORUM :(

• Gitti tekrar. Zaten bu şekilde kullanılmıyor çözüm olacaksa düzeltmeleri yapmaya devam etsinler geceyi beklemenin manası yok packet loss ping almış başını gitmiş haftasonu sorunsuz kullanalım sokağa çıkma yasağı varken.

• SunSets kullanıcısına yanıt

Bunun sebebi Türkiye'de İnternet Değişim Noktası'nın olmayışıdır.

• Evet yine gitti

• KASNAKÇI kullanıcısına yanıt
    Ben de destek talebine aynısını yazdım. Çalışma için geceyi beklemenize gerek yok zaten 2 3 mbit hız ha olmuş ha olmamış, bari bi an önce düzelsin.
  • An itibariyle internetim komple gitti. Son birkaç gündür zaten çok düşük hızlarda gidip geliyordu. Müşteri hizmetleri için tam 28dk bekledim ama açan olmadı. Yazık oldu türk net e geçeceğim elveda netspeed.
    Not: türk netten de beklentim yok. Çünkü Turkiye ve hizmet kavramları birbirinin zıttı olaylar. Takmamaya çalışıyorum. Altapim 100mbit destekliyor bari bunları bir deneyeyim dedim:)

• 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.