Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar evde kurulum istemediğim halde port tahsis ücreti 50 tl yansitilacakmis. Normalmi bu tarifele detaylarında yazmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Violet Evergarden

Evet bunu biliyorum.
    Kendileri bir numara verdi ve kablo görüntüsünü whatsapp'dan atmamı söylediler.
    Attım ve görüntüye bakarak" değişime gerek olamdığını" beyan ettiler.

o an kayış koptu tabi bombaladım. Sonra hat ile modeme giden rj11 çakılı kablo videosu istediler onu attım. Talep açtılar ama muhtemelen olumsuz sonuçlanacak.

Bana bu kabloyu değiştirmeyi tahattüt eden iss lazım anlayacağınız.

Yada alacam elime falçatayı, direğe tırmanıp kökünden kopartacağım.

Alıntıları Göster
    Rj11 jackını ara sıra yokluyorum ben. 2 gün önce hafif oynattım jackı temassızlık başlamış elleyince snr değerim değişiyordu. Yenisi çaktım snr değerim 1.5 arttı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Rj11 jackını ara sıra yokluyorum ben. 2 gün önce hafif oynattım jackı temassızlık başlamış elleyince snr değerim değişiyordu. Yenisi çaktım snr değerim 1.5 arttı.

Alıntıları Göster
    Bakalım mesaj atmışlar 6 iş günü içinde bilgilendirme yapacağız,inceleme başlatılmıştır" yazıyor.
    Kendileri kaybeder değiştirmezlerse.
  • Yemin ederim illallah ettim ya.Bayramdan 3 gün önce adsl'den vdsl'e geçiş yaptırdık port açığa çıktığı için ertesi gün aktivasyon tamamlanmış ama bağlantı koptu ne ışık yanıyordu ne bir şey akşamında da yanıp sönmeye başladı ama bir türlü sabitlenmiyordu.Bu sürecin hemen başında arayıp bildirdim arıza kaydı oluşturuldu.Bugün kaçıncı gün ve halen çözülmedi sorun.Evde uzaktan çalışanlar var,kendi mobil internetimiz ile giriyoruz o da bitti biticek yarın önemli bir görüşmem var nabıcam bilmiyorum illa mobil paket almam gerekicek.Ne zaman çözülücek bu anlamadım.Daha önceden yaşayan var mı böyle?
  • nabu kullanıcısına yanıt
    Yeni kurulum yapılacaksa Aktivasyon ücreti var kampanya detaylarında yazıyorhttps://netspeed.com.tr/kampanyalar/net-avantaj-kampanyasi/#1569606994739-2f15ffbc-c912
  • Arkadaşlar netspeed bağlatsam dsmartın modemini kullanabilirmiyim? Yoksa modem veriyolarmı veriyolarsa ücreti ne kadar

• Dsmart veya herhangi bir modem kullanabilirsiniz yeni modem alacaksanız faturaya ek bu modemi alabiliyorsunuz.
    https://netspeed.com.tr/kampanyalar/modem-zyxel-vmg1312-t20b/
  • YirmiDortUzeriiki Y kullanıcısına yanıt
    Peki benim evimdeki dsmartın kabloları netspeed e bağlanırmı yoksa baştan kablomu çekmeleri lazım

• Halihazırda Dsmart kullanıyorsanız sadece geçiş yapacaksınız ardından modemde yeni kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz yeterli olacak. Ama Dsmart iptal etmişseniz ayı kabloları kullanacaksınız fakat ankastrede yeni 2 kabloya adınızın yazılı olduğu etiket konacak 2 uçlu kablo onu sizin daireye giden kabloya bağlayacaksınız. Yada Netspeed'ten evde kurulum talep edeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YirmiDortUzeriiki -- 7 Ağustos 2020; 23:17:1 >
  • YirmiDortUzeriiki Y kullanıcısına yanıt
    Peki ben şimdi geçiş için dsmartımı arıycam netspeed imi ben iptal ettirip netspeed bağlatcaktım öyleyse iptal ettirmeden geçiş yapıyım. Birde bilgisayar yok evde bu kullanıcı adı işlerini telefondan yapabilirmiyim?

• Dsmart ile hiç muhatap olmuyorsunuz Netspeed'e başvuruyorsunuz onlar hattınızı taşıyorlar şifre değiştirme işini telefon üzerinden yapabilirsiniz.
    Başvuru başlatmak için bu formu dolduruyorsunuz onlar sizi arıyorlar.https://netspeed.com.tr/basvur/
  • Evde netspeed kullanıyorum
    Yazlığa da birkaç aylığına internet bağlatmak istiyorum
    35 mbps 100 gb kotalı iyi gibi, gerekirse kota aşıp kullanırım. ( altyapıda vdsl görünüyor )
    Aynı TC ye ikinci hat açtırmanın zararı olur mu

Bir de 100 TL kurulum + her ay 63 tl vereceğim demi

3-4 ay sonra iptal ettirince direkt iptal olur mu
    Seneye yaz bi daha açtırırken yine 100 tl kurulum ücreti ödemem gerekir demi

Yazlık internet için daha mantıklı öneriniz var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Yazlığa gittiğinizde ana interneti kullanmayacaksanız direk nakil yaptırın dönüşte geri taşırsınız
  • Gökkubbe G kullanıcısına yanıt
    Eğer port kısıtlıysa evinde gidip gelirken dolabilir ve bazen uzun sürüyor hattın gelmesi.
  • 20.06 saatinde internet ışığı giden oldu mu ?
    ısparta/merkez (özellikle başka şehirde olup giden)

• quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

20.06 saatinde internet ışığı giden oldu mu ?
    ısparta/merkez (özellikle başka şehirde olup giden)
    İstanbul herhangi bir kesinti yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

İstanbul herhangi bir kesinti yok

Alıntıları Göster
    cevap için teşekkürler, belki kesinti olduysa bile online oyun oynamayan ya da anlık bağlantı kullanmayanların fark etmesi zor, 1 dk civarında geri geldi

• Texassm0ke kullanıcısına yanıt
    Hocam Isparta'da kıyamet kopuyor yav bırakın da gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: BST_06

Hocam Isparta'da kıyamet kopuyor yav bırakın da gitsin
    hocam kıyamet kopmazkende olabilen bir durumdu, o yüzden bu durum öncelikli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 9 Ağustos 2020; 20:30:23 >
  • Selamlar.

Tarifelere zam gelmeden önce yaklasık 2 yıldır "HIPER PRO 75 VDSL - 75M KADAR SINIRSIZ" paketini kullanıyordum.Zamlar geldikten sonra da kullanmıs oldugum paketin adı degismis ve "SPEEDMAX PRO 2020" olmus ve 76 liradan 99 liraya yükseldi tarife fiyatı,suan siteye baktıgınızda bu tarife yok bile.

Fakat dün yeni tarife gelmis mi diye siteye girdigimde "VDSL - Speed Pro 75" tarifesini gördüm ve 94 liradan satıyorlar.Yani suan kullanmıs oldugum tarifeyle tamamen adı,sadece adı ve fiyatı farklı :) Sonucta 5 lira 5 liradır bu devirde mümkün oldugunca kısmaya calisiyoruz,yarın direkt müsteri hizmetlerini arayacagim.Ugrayacaklari dumuru simdiden merak ediyorum.

Bu da online islemler kısmında zammın geldigi ve tarifenin degistigini aciklayan görsel :)

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.