Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frantic2

vdsl desteklı olan herhangı bır modem olur..

Alıntıları Göster
    Verdiğim paraya değsin istiyorum, wifisi aşırı kötü olmayan. Bir bakarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

slm

netspeed basvuru yapınca alt yapı telekom oldugu ıcın telekom ekıbı gelıp baglıyor..evrakları epostaya ısteyın doldurup kargo ıle gonderın hepsı o kadar..

Alıntıları Göster
    Tamam hocam sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: koseadem

turknet'ten bugun geçiş yaptım netspeed e. suan hiç memnun degilim twitch surekli takılıyor aldıgım hız 72mbps geri kalan hersey iyi gibi ana sadece twitchte sorun olması cok sacma degil mi? turknetten gecme sebebim oyunlarda aldıgım yuksek ping ve droplardı netspeed de duzeldi bunlar ama başka sorunlar başladı şimdide. adam gibi bi iss yok mu arkadas
    Ping kaç gibi oyunlarda? Modem ne kullanıyorsunuz hocam? Twitch hem pc de hem telefonda mı tıkanıyor?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    modem zyxel vmg3312-b10b cs-go serverlarında: viyana ping 56ms stokholm 65ms frankfurt 62ms lol tr'de 22ms aslında degerler benim için fena degil ama twitch donması cok sinir bozucu. telefondan şimdi denedim ondada 1-2 saniyelik bufferlar oluyor
  • koseadem kullanıcısına yanıt
    ilginç sorun cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: koseadem

turknet'ten bugun geçiş yaptım netspeed e. suan hiç memnun degilim twitch surekli takılıyor aldıgım hız 72mbps geri kalan hersey iyi gibi ana sadece twitchte sorun olması cok sacma degil mi? turknetten gecme sebebim oyunlarda aldıgım yuksek ping ve droplardı netspeed de duzeldi bunlar ama başka sorunlar başladı şimdide. adam gibi bi iss yok mu arkadas
    Kısıtlıyorlar çünkü. Netflix, twitch, google play hepsinde kısıtlama var

• koseadem kullanıcısına yanıt
    Normal durum. Bile isteye twitch'i kısıtlıyorlar ve aptal gibi suçu twitch'e atmaya çalışıyorlar. Gerçekten 5 para etmez bir şirket haline geldi. Yeni fiyatların üstüne durmanın hiçbir manası yok. Kablonette aynı fiyata yarı hızı alırım ama en azından o hızı alırım. Twitch'te Netflix'te sen throttling uyguladıktan sonra bana 75mbit versen ne yazar?
  • Bende problem yaşamaya başladım. Istanbula ilk geldiğinden beri kullanıyorum. 75mbit sanki 8mbit gibi olmaya başladı. Yarın üyeliğimi noktalayacagim. Var mi iss tavsiyesi olan..

• Ankara Çankaya'da oturuyorum. Kullanan var mı tavsiye edebilecek ? Son yazılan yorumlar hiç hoşuma gitmedi twitch'de donma problemleri vs. taahhüt dolmak üzere ttnet ile tavsiye edebilecek var mı ?
  • Shonen Jump kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

Yaklaşık 2 yıldır Netspeed kullanıcısıyım,tabii İzmir'de oturuyorum ben.Genel olarak verdikleri hizmetten memnunum.

Akşamları hız düşmesi,twitch'de donma,netflix'de takılma vs. gibi problemlerle karşılaşmıyorum.Birde oturduğum muhitte yaşlı insan fazla olduğu için fazla bir internet trafiği olmuyor,sanırım Netspeed'de sıkıntı yaşamayan nadir kullanıcılardanım.

Açıkçası altyapınıza da bağlı olarak Netspeed'i bir deneyin derim,zaten taahhüt yok.Beğenmezseniz kapatabilirsiniz.
  • Twitch'in sürekli donması kanser etmeye başladı artık.
  • Hem Didim'de hem de Eskişehir'de Netspeed kullanmaktayım. Didim'deki bağlantı 16, Eskişehir'deki 35.

Eskişehir'den Didim'e gittiğimde Twitch ile alakalı kesin sorun yaşarım diye düşünürken 1080p60fps kalitede izledim. Neredeyse hiç donma olmadı, en kötü 1080p'ye çektim kaliteyi hız çok da yüksek olmamasına karşın.

Lakin dün Eskişehir'e geri döndüm, şuan çok güzel yayınlar var ama 720p'de bile kasıyor Twitch. Otomatik kaliteye aldığımda bana 360p görüntü sunuyor. Kafayı yemek üzereyim. Saniyede 4.3mb veri çektiğim bir internetim var Twitch'e geldi mi 360p'yi ancak sağlıyor. Ne anladım ben bu İSS'den?

Ben değiştirmeyeyim kalsın dedikçe adamlar zorluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 20 Eylül 2019; 21:38:38 >
  • Netspeed kullanıyorum Twitch dahil tüm video izleme sitelerinde herhangi bir sorun yaşamıyorum altyapı kaynaklı sorun yaşıyorsunuzdur.
  • Millenicom, Turknet, Telekom dahil hepsini kullandım en çok memnun kaldığım firma Netspeed.. Twitch Ip tv ve hemen hemen hertürlü online platformu kullanıyorum hepsinde çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YirmiDortUzeriiki

Netspeed kullanıyorum Twitch dahil tüm video izleme sitelerinde herhangi bir sorun yaşamıyorum altyapı kaynaklı sorun yaşıyorsunuzdur.
    Altyapı kaynaklı sorun neymiş öğrenmek isterim. Değerleri bırakıyorum aşağıya. Ayrıca Twitch'de sorun yaşamayanlar auto'da izliyor olabilir mi? O zaman tabiki donmuyor. Bizim bahsettiğimiz, iyi kaliteye sabitleyince donması.

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jun.Misugi -- 20 Eylül 2019; 22:56:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jun.Misugi

Altyapı kaynaklı sorun neymiş öğrenmek isterim. Değerleri bırakıyorum aşağıya. Ayrıca Twitch'de sorun yaşamayanlar auto'da izliyor olabilir mi? O zaman tabiki donmuyor. Bizim bahsettiğimiz, iyi kaliteye sabitleyince donması.

Alıntıları Göster
    Twitch de donma olayini ben de nadiren yasiyorum. VPN acinca duzeliyor ama can sıkıcı tabi ki

• Hangi VPN'i kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jun.Misugi

Hangi VPN'i kullanıyorsunuz?
    Herhangi bir firmadan hizmet almiyorum, Almanya/Frankfurt daki sunucumda Shadowsocks kurulu bildigimiz SOCKS5 proxy.
  • Allah belanı versin netspeed 7 dakkika 32 sn oldu hala telefonu açan yok.İnternet kesildi.İşk aradığımda ankastre kutunuza bakın denildi.Baktırdım sıkıntı yok.Almayın kardeşim almayın bunlardan internet.10 20 lira fazla verin ttnet alın.Muhatap var en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: YirmiDortUzeriiki

Netspeed kullanıyorum Twitch dahil tüm video izleme sitelerinde herhangi bir sorun yaşamıyorum altyapı kaynaklı sorun yaşıyorsunuzdur.
    aynen aynen altyapıdan. 3 ping ile 48 mbit hız alıyorum. torrentte çatır çatır 5 mb/s download yapabiliyorum.

netflix için kaç kere arıza kaydı oluşturdum. müşteri hizmetleri sorun netflixte, onlarla görüşün diyor.

netflix'te bitrate akşam saatleri 1 mbps yi geçmiyor. gece 2-3 gibi lütfediyorlar hız düzeliyor
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.