Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
9.525
Cevap
141
Favori
364.092
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
Giriş
    1685 Mesaj

Adsl Kabini dedikleri ankastre kutusu olması gerek ev telefonlarının bağlantı yapıldığı kutu
    |
    |
    Chosen312 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam öyle bi kutu yokki.20 senedir bu binadayım türk telekom o kutuyu taktıktan sonra bütün evlere yeniden telefon hattı çekildi.Kapıcıya 4. Kez sordum başka kutu yok diyor.Kapıcıda 25 yıldır burda napıcam bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: marjinaltr

Başka kabin yoksa kesin bu kutunun içindedir.
    Bunu da sadece TT ekibi açıyor diye biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Chosen312 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    508 Mesaj

Aynen hocam kilitli açamıyorum ben.Kapıcı diyor ki ben bilerek o kutunun olduğu bölmeyi açık bırakıyorum çünkü türk telekomdan geliyorlar bazen diye.Aşağıya fotoğraf atıcam o kutudan çıkan kablolar 40 tane daireye dağılıyor. Bende bunu netspeed e anlatamıyorum arıza kaydı bıraktılar ama bakalım nasıl olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chosen312 -- 11 Eylül 2019; 10:36:54 >
    |
    |
    Bahsedilenler: OnLyMoKoKo

|
    |

vodafone 20 mb + vodafone tv + gsm hattına aylık 16 gb internet ilk 12 ay modem dahil 76 tl,son 12 ay 96 tl

Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 12 Eylül 2019; 22:52:42 >
    |
    |
    BEN dün kargoya verdım evrakları farklı yerde ayrı abone actırmak ıcın netspeed den bugun 13,00 den sonra aradılar evraklarınız ulastı teyıd ıcın aradık dıye hersey normal en gec 10 gun ıcınde telekom gelıp baglar..
    aradan 1,5 saat gectı telekom aradı adresınıze ınternet baglanacakmıs dedı geldı bagladı gıttı aradan 1 saat sonra kullanıcı adı sıfre geldı hattınız aktıf hale gelmıstır.aksama modem takdık calısıyor...
    bu kadar hızlısını gormemıstım -_-

|
    |
    Arkadaslar daha once netspeed kullaniyordum netgalaksiye gectim netspeede geri donecektim musteri hizmetleriyle konustum daha once kullandigim icin hersekilde 75 tl aktivasyon alinacagini soylediler yanlis bilgi mi verildi emin olamadim bu konuda bilgisi olan var mi

Bir aydır İnterneti yok. Her aramada aciliyet oluşturuldu diyorlar. Bunca zamandır çözülmedi. Aradım bari dondurun. Kullanamadigim hizmetin ücretini ödemek istemiyorum diyorum. Bana yapabilecekleri hiç birsey olmadığını söyleyip duruyorlar. Ne çözümleri var ne de hizmetleri . Ben artık kendilerinin samimetlerine inanmadığımi arıza kayıt numarasıni istediğimi ilettim. Bana önce tamam dediler. Sonra kayıt numarası bulunamıyor diyorlar. Bana arıza kayıt numarası bile vermiyorlar. Yalancı ve sahtekar olduklarını düşünüyorum.

|
    |

biri sorunsuz. Diğeri 35 mb 56 lira olandan.

durup durup ping artıyor ve sayfa bağlantılarım kopuyor. özellikle hafta sonu ve aksamları yani yogun saatler.

arayıp şikayetımı dıle getırdıgımde bağlantınız cok guzel 35 alıyorsunuz kopmada yok diyorlar adamlara göre sorun yok.

bağlantı kopup acıldıgında bakıyorum 35 mb alıyorum ana suni sanki çakma nike ayakkabı almışım. ve hiç bir mudahalede bulunamıyorlar fiyat 76 ya cıktıgında turk telekoma geçebilirim.
    |
    |
    Benim şuan kullandığım 75 hızı olan paket sorunsuz gidiyor sanırım 2 sene fiyat garantisi vardı yanlış hatırlamıyorsam yakında ilk senesi dolacak ondan sonra ne olur bilmiyorum 65TL için çok çok iyi aldığım hizmet.

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Benim şuan kullandığım 75 hızı olan paket sorunsuz gidiyor sanırım 2 sene fiyat garantisi vardı yanlış hatırlamıyorsam yakında ilk senesi dolacak ondan sonra ne olur bilmiyorum 65TL için çok çok iyi aldığım hizmet.
    aboneliğinizi ne zaman başlattınız acaba?

Orijinalden alıntı: ckm

Arkadaslar daha once netspeed kullaniyordum netgalaksiye gectim netspeede geri donecektim musteri hizmetleriyle konustum daha once kullandigim icin hersekilde 75 tl aktivasyon alinacagini soylediler yanlis bilgi mi verildi emin olamadim bu konuda bilgisi olan var mi
    netgalaksi'deki internetini iptal edip yeniden bağlatma, direk geçiş yap. bu şekilde aktivasyon ücreti ödemiyorsun

Geçen sene kasımda.
    |
    |
    stdbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçen sene kasımda.
    65TL mi ödüyorsunuz?

Evet.
    |
    |
    stdbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Chosen312

Aynen hocam kilitli açamıyorum ben.Kapıcı diyor ki ben bilerek o kutunun olduğu bölmeyi açık bırakıyorum çünkü türk telekomdan geliyorlar bazen diye.Aşağıya fotoğraf atıcam o kutudan çıkan kablolar 40 tane daireye dağılıyor. Bende bunu netspeed e anlatamıyorum arıza kaydı bıraktılar ama bakalım nasıl olucak.

hocam bence binanın disina baksaniz ankstre kutularını kontrol ediniz
    |
    |

• Binbaşı
    1369 Mesaj
    quote:

Evet.
    vay :D benim kullandığım paket fiyatı 84TL şuan. geçen sene bağlattığımda 65TL idi, geçen aya kadar 65 ödüyordum bu ay itibari ile 76.
    |
    |

Hocam buldum sonunda dün o kutudan çıkıyor ve ankasteye gidiyomuş ama ankastreyi bizim binada öyle bi yere saklamışlarki kapıcı bile bilmiyor.Halletim araya taraya buldum. Şuan sorunsuz kullanıyorum netspeedi.

|
    |
    Bahsedilenler: kral1kral1
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,604
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.