Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.536
Cevap
159
Favori
680.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Netgalaksi'de 50 Mbps 70 lira. Kendim kullanmadım ama dediğiniz gibi altyapınız stabilse sıkıntı çıkartacağını sanmam.https://netgalaksi.com.tr/internet-kampanyalari
  • slm

1,5 yıldır kullanırım netspeed son 6 aydır 7/24 superdı hıc hız dusmezdı..
    sonunda nazar dedgdi -_-

25 temmuz 2019 dan bu yana 1 gun 75 mbps kullandım....devamlı 75 mbps hız ve ulasılabılır vardı..

25 temmuz 24 agustos hıc sınyal yoktu dedıler bolge arıza sonra dedıler arıza duzeldı dedım hıc sınyal yok telekom eve geldı dırektenmıs dedı yaptı gıttı 75 mbps 1 gun sonra hız 25 mbps ulasılabılır hız 83 idi oda 25 oldu....
    aradım mus hız.1 gun sonra telekom kontrol etmıs dırege kadar saglmammıs dedıler sozde gelen gıden olmadı gercı hıc.
    modemınızı kontrol edın yada en son kablo modemı 2 gun sonra arkadasa goturup denedım hıc sorun yok oda 75 mbpsa hersey normal degerler..1 gun sonra netspeed aradım bakın dedım dırege kadar var dedınız modemı deneyın denedım sorun yok arada sadece kablo kalıyor onu degıstırsınleer...
    yıne basladılar masala bolgesel arıza var arıza kaydı alamayız dedım benım sorun 2 gun oncesınden 25 mbps zaten ne dedımse 22 agustos da duzelecek dedıler bır sey yapmadılar bekledım o kadar zaman 23 agustosda aradım dedım arıza devam hıc yapılan degısen birsey yok yıne dedıler bolgesel arıza 1 eylul de duzelcek..ne dedımse olmadı eve gelen kablonun degısmesını ıstedım havadan gelen yok arıza kaydı alamayız yıne 1 ay bosta gectı yazın kullanamdım hıc hep dusuk hızda..en son dedım 1 eylul olmassa tasıcam artık ugrasamam telekom netspeed 2 cı planaca alıyor arızalara bakmıyor
    cunku 9 gun hıc 24 saat sınyal yok ıken bolgesel olsa kımsede olmazdı karsı komsunda aynı saha dolabından hıc netı kesılmedı telekomdan oldugu ıcın.

1 eylul olmassa baska iss tasıcam hangını onerırsınız bana muğla için telekoma sözü gecen iss telekom dısında

bugun gorusmelere basladım farklı ıss ıle

• Samsunda kullanan varsa memnun mu ?
    Oris netgalaksi filan hiç yok samsunda türknette gözükmüyor bi netspeed var.
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Facebook grubu mevcut hocam orda Samsunda kullanan bir kaç kişi vardı sanırım oraya girip de sorabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir kaç saattir İstanbul Kartal da internetimiz yok.

• Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Bir yılı aşkındır Canik'te kullanıyorum, memnunum.
  • Bu gece ve yarın çoğu büyük şehir ve çevresinde altyapı çalışması olacakmış. Netspeed bundan ne kadar etkilenir bilmiyorum ama bilgilendirmekte fayda var.
    https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/sayfalar/planli-calisma-duyurulari.aspx
  • NimbleSoul kullanıcısına yanıt
    Zaten kesintilerin çoğunun sebebi bence TT
  • Neredeyse 20 saate yakın kesinti oldu. Bugün 12 gibi geldi.

• Twitter dan nedspeed resmi sayfası ile mesajlaşan oldumu hiç?
    Kesinti için bilgi istedim kaç gündür cevap yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    twitter değil de facebook'tan iletişime geçmek gerek. Twitter-instagram'da pek aktif değiller.
  • Netspeed bende son zamanlarını yaşıyor.Youtube de ve puhu tvde video izleyemiyorum.İp Türkiye dışı görünüyor.
    Müşteri hizmetlerini aradım sabit ip satmaya çalıştı kabul etmeyince sorununuzla alakalı mail atın diyor.Şikayet kaydı oluşturmamak için başından savmaya çalışıyor.FTTB Altyapı için iss önerilerine açığım.
    Puhu tv ekran görüntüsü.
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Netspeed bende son zamanlarını yaşıyor.Youtube de ve puhu tvde video izleyemiyorum.İp Türkiye dışı görünüyor.
    Müşteri hizmetlerini aradım sabit ip satmaya çalıştı kabul etmeyince sorununuzla alakalı mail atın diyor.Şikayet kaydı oluşturmamak için başından savmaya çalışıyor.FTTB Altyapı için iss önerilerine açığım.
    Puhu tv ekran görüntüsü.
    Şikayet kaydı açıyoruz ama sanki dikkate alıyorlar.

• arkadaşlar 75 mbps hız internet 50 mbps geliyor. aslında modem ayarlarından baktığımda 75 mbps geliyor ama hız testinde hiçbir zaman 75 alamadım. bunun sebebi ne olabilir? evin bir kısmına kadar cat 6 10 metre de telefon kablosu kullanıyorum. bu sebep olabilir mi? direk kutudan modeme kadar tekrar cat6 çektirsem hız artar mı? ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark67

Netspeed bende son zamanlarını yaşıyor.Youtube de ve puhu tvde video izleyemiyorum.İp Türkiye dışı görünüyor.
    Puhu tv ekran görüntüsü.
    telekom anladığım kadarıyla belli gün ve saatlerde interneti yavaşlatıyor. vpn kullandığımda yavaş olan siteler birden hızlanıyor. özellikle maç olan günlerde iptv yavaşlatmak için böyle yapıyor olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariesnet

arkadaşlar 75 mbps hız internet 50 mbps geliyor. aslında modem ayarlarından baktığımda 75 mbps geliyor ama hız testinde hiçbir zaman 75 alamadım. bunun sebebi ne olabilir? evin bir kısmına kadar cat 6 10 metre de telefon kablosu kullanıyorum. bu sebep olabilir mi? direk kutudan modeme kadar tekrar cat6 çektirsem hız artar mı? ne dersiniz?
    Wifi ile mi test ediyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    evet wifi ile deniyorum. %10-15 bağlantı kaybını kabul edeceğim ama neredeyse %25 lik bir kayıp söz konusu. hatta speedtest serverları yerine başka serverları denediğimde hız daha da düşüyor. modemin göstergelerine baktığımda 75 mbps görüyorum. modeme bu hızın gelmesi aldatıcı mı?
  • son zamanlarda pubg oyununda sabit bir sekilde packet loss yasayan varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    Yok ama whatsapp ya da müşteri temsilcilerinden anında çözüm gelmişti.

• mehmehcik_71 kullanıcısına yanıt
    Telefon açtım cevap gelmeyince, gerçi kesinti seveni ttnet ama bilgi edinmek istiyor insan. WhatsApp hizmeti varsa bir daha oradan yazarım.
    (Hepsiburda nın vardı geçen ay yazmıştım sabah 8 de, akşam 23 gibi cevap gelmişti 😄) şimdi yok heralde..)

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.