Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ara netspeed'in bir tarafları kalkmış. Netflix'i yavaşlatıyorlar, paket kaybı deli gibi. Kalite çok düştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Türknet'ten geçeli 1 ay oldu. Çok bi şey değişmedi benim için. Alabildiğim düşük hızı zaten veriyorlar onda sıkıntı yok. Türknet'te Twitch'e özel kısıtlama vardı, bunda da var. Yayın izlenmiyor. Konuyu okursanız Netflix'te de sıkıntı yaşayanlar var.

Oynadığım tek competitive oyun Overwatch'ta, Türknet'te sabit 100'dü ping. Bunda da 100 civarı ama stabil değil. İnterneti kullanan olmadığı halde 150 - 160lara çıkıp iniyor, bazen 110 civarında sabit kalıyor bir süre. Yani Türknet'te de çok iyi değildi ama stabil 100'dü. O açıdan Tüknet bir tık daha iyiydi. Ama sonuç olarak Türknet'ten 20 TL daha ucuz. Aradaki farkı Türknet'e vermeye değmez kanımca.

Edit: Yeni fiyatlarla 10 TL daha ucuz. Ben eski fiyattan kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vrataski -- 7 Temmuz 2019; 22:24:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grasyas01

Bu ara netspeed'in bir tarafları kalkmış. Netflix'i yavaşlatıyorlar, paket kaybı deli gibi. Kalite çok düştü.
    Aynen işin ayarını kaçırdılar. Gece saat 2-3 gibi düzeliyo hız. Bari saat 12 de düzelse

• quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler netspeed aboneliğini bitirmek sonlandırmak için ne yapmam gerekiyor?Aşama aşama anlatabilecek varmı?
    https://forum.donanimhaber.com/netspeed-iptal-dilekcesi--137676268

Bir de arkadaşlar yakın zamanda bi kampanya indirim falan olacak mı haberi olan var mıdır? Eskiden ne güzel 44tlye kullanıyorduk sonra 56 olmuştu, şimdi 66 olmuş 16mbitlik adsl, ucuzlamadığı sürece geçmeyi düşünmüyorum
  • Denizli için 6 aylık deneyimimi yazıyorum... ilk iki ay çok iyiydi... 50 mbps hızın 47 sini görüyorum ping ise 6 ms jitter çoğunlukla 1... zulada ping değerlerim ilk ay 14 ve sabitti. Bir aydır dengesiz ping 24 ten aşağı inmiyor ve 59 ü görüyorum ara ara... oyunda çıldırırsınız mermiler dona dona gidiyor... 3 defa aradım güya ilgilendiler... bağlantı var görünürken internete girmeyen neti ilk defa gordum. Ağ bağlatısı var internet var ama sayfa ac dediğinde ağa ulaşılamıyor diyor... 1 aydır sıçtılar desem yeridir... günde iki defa kesin gidiyor net o da oyunda... vurmuşsun 30 adam hepsi güme gitti... böyle giderse superbox dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vdsl'e geçmek istiyorum fakat mevcut adsl aboneliğim var. önce adsl'e geçip sonra vdsl'e geçiş yapabilirsiniz diyor fakat eminim ki ondan sonra boş port yok gibi bir yalan söyleyecekler. Bu durumu çözebilecek netspeed yetkilisi arıyorum ki işlemleri sağlayalım.
  • Merhabalar.

D smart ile 10 yıldır sürdürdüğüm aboneliğimi bu ay bitireceğim.

Ankarada netspeed nasıldır? Bulunduğum yerde yalnızca fiber internet altyapısı varmış o yüzden netspeed e sıcak bakıyorum. Ankarada kullanıcı tecrübesi var mı yakın zamanda?

• Bulunduğum binadaki yan bloğa taşınacağım. İnterneti nakletmek için nakil@netspeed.com.tr ye dilekçe göndermem gerektiği söylendi. Daha önce nakletmiş biri var mı aramızda bilgi verebilir mi? Şimdi talebi oluştursam ne kadar sürede gerçekleşir? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycloner

Bulunduğum binadaki yan bloğa taşınacağım. İnterneti nakletmek için nakil@netspeed.com.tr ye dilekçe göndermem gerektiği söylendi. Daha önce nakletmiş biri var mı aramızda bilgi verebilir mi? Şimdi talebi oluştursam ne kadar sürede gerçekleşir? Teşekkürler
    Dilekçeye "xx.xx.xxxx tarihinde naklinin sağlanması" şeklinde bir ibare oluyor, oraya hangi tarihi yazarsanız o gün nakil olur. Müşteri hizmetleri temsilcisinin mailinize örnek dilekçe göndermiş olması lazım.
  • cycloner kullanıcısına yanıt
    Maili attım ve ertesi günü nakil işlemi yapıldı.
  • Arkadaşlar merhaba , Yaklaşık 4 - 5 aydır Netspeed kullanıyoruz. Ttnet in fahiş fiyat politikası yüzünden geçtik..

Malesef hiç memnun değiliz yerimiz istanbul kadıköy de internet kullanımı olarak yoğun bir bölge...

Bu tarz yoğun bölgelerde iseniz kesinlikle geçmemenizi tavsiye ederim...

3 - 4 kez hız düşüklüğü için şikayette bulunduk hatta kendileri pc mize bağlandılar... Upload hızımız dl daha iyi 2 mbps dl 3,5 mbps upload çıktı ... İşte hatlarınıza da falan sorun olabilir dediler vs...

İyi de kardeşim iş günlerinde 3 - 5 mbps olan hız tatil ve hafta sonu dönemlerinde 25 ile 35 mbps yi nasıl görüyor dedik hep aynı terane arıza kaydı oluşturduk en geç 48 saate size döneceğiz dediler dönen arayan yok...

Mesela bugün 15 temmuz 25 mbps i gördü yine yarın yine 3 - 5 mbps ...
    Ucuz internet kullanmak istiyorsanız işiniz biraz şansa kalmış...

Bugün itibari başka bir servis sağlayıcı bakıcam kendilerine yolları açık olsun bir daha netspeed mi asla ....

Belki burayı takip ediyorlarsa hizmet numaramız 2514123658

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamyak -- 15 Temmuz 2019; 11:11:2 >

• 200Gb dosyayı iki günde indirdim malum geceyi saymazsak bir günden daha kısa aslında baya iyi bence
  • Anlık internette sıkıntı yaşayan var mı ?
    Hat değerlerim normalken hızım 2,5mbitlere filan düşmüş, ping değerleri fırlamış durumda.
    Arıza kaydı bıraktım online işlemlerden.
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

• slm
    son 3 yıldır 100 mbps kullanırım.2 y ıl telekom 1 yıl netspeed bu yıl mecburen 75 mbts dustuk net speedde

6 aydır sorunsuz gece gunduz sabıt 75 mbps hızda hıc dusme yoktu
    bu aksam geldıgımde tanımlama 32 mbps ulasılabılır hız 32 mbps olmus.

10 yıl oncekı hızıma gıtmıs hız -_-
    aradım netspeed dedım nedır bu calısma var telekomda dedı gectı tahımını duzelme 4 agustos dedıler..
    ılk defa boyle bişi oldu.

bu sekıl olan varmı 75 mbps hız varken ulasılabılır hızda yuksek ıken snr de yuksek ıken
    ne oldugunu anlayamadım.bır oyunmudur yoksa arızamı vardır gercekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamyak

Arkadaşlar merhaba , Yaklaşık 4 - 5 aydır Netspeed kullanıyoruz. Ttnet in fahiş fiyat politikası yüzünden geçtik..

Malesef hiç memnun değiliz yerimiz istanbul kadıköy de internet kullanımı olarak yoğun bir bölge...

Bu tarz yoğun bölgelerde iseniz kesinlikle geçmemenizi tavsiye ederim...

3 - 4 kez hız düşüklüğü için şikayette bulunduk hatta kendileri pc mize bağlandılar... Upload hızımız dl daha iyi 2 mbps dl 3,5 mbps upload çıktı ... İşte hatlarınıza da falan sorun olabilir dediler vs...

İyi de kardeşim iş günlerinde 3 - 5 mbps olan hız tatil ve hafta sonu dönemlerinde 25 ile 35 mbps yi nasıl görüyor dedik hep aynı terane arıza kaydı oluşturduk en geç 48 saate size döneceğiz dediler dönen arayan yok...

Mesela bugün 15 temmuz 25 mbps i gördü yine yarın yine 3 - 5 mbps ...
    Ucuz internet kullanmak istiyorsanız işiniz biraz şansa kalmış...

Bugün itibari başka bir servis sağlayıcı bakıcam kendilerine yolları açık olsun bir daha netspeed mi asla ....

Belki burayı takip ediyorlarsa hizmet numaramız 2514123658
    Aynı sorun bende de var dostum tıpatıp aynısı bıktım artık bende araştırcam maltepede oturuyorum bende senşn geçtiğin memnun olduğun varsa banada söyelebilirsin

• Netspeed 50 megabit fiber kullanıyorum. Birkaç gündür realdebrid'den yaptığım indirmelerde akşamları hızım yarı yarıya düşüyor. Diğer sitelerde bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasel

Aynı sorun bende de var dostum tıpatıp aynısı bıktım artık bende araştırcam maltepede oturuyorum bende senşn geçtiğin memnun olduğun varsa banada söyelebilirsin

Alıntıları Göster
    Ben de Maltepe'de oturuyorum, yaklasik 1 senedir Netspeed kullaniyorum 1 kere bile hiz dusmesi yasamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

Ben de Maltepe'de oturuyorum, yaklasik 1 senedir Netspeed kullaniyorum 1 kere bile hiz dusmesi yasamadim

Alıntıları Göster
    Siz neresinde oturuyorsunuz valla ben ttnetten geçtim 24 mbps sözleşmeye 20 mbps alıyordum şimdi cepten pubg açıyorum donuyo takılıyor tabi hız 1 2mbps olduğuniçin

• Aktivasyon islemi tamamlandi mesaji geleli 4 gun oldu hala internet yok. Dun gece bir ara geldi oda adsl, ben vdsl basvurusu yapmistim Teknik destegi ariyorum ,baskasinin internetine hat cekmissindir diyor. Peki sizin gonderdiginiz kullanici adi ve sifreyle nasil baglandim deyince susuyor. Nasil bir belaya dustuk..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihayet kurtulduk netspeed belasından. Ucuz internet tamamen şanş işi arkadaşlar 75 mbps hıza 1 - 3 mbps hız anca geliyordu. Defalarca arıza kaydı açtık 48 saat için de size dönüş yapılacak dediler bir kere bile dönüş yapmadılar.

Yani hat hız degerleriniz düşükse çabalamayın hemen çıkın netspeed ten.

Ttnet 24 mbps hıza gectik 23 kusur alıyoruz şimdilik bu hız yeter bize...
    Netspeed ten 15 -20 bile alsak çıkmazdık 5 mbps hızı bile göremiyorduk normal günlerde sadece tatil günlerinde hızımız yükseliyordu.

Ttnet ilk bağlandığında ip alamadı bizim modem , arıza kaydı oluşturduk ertesi gün ekip geldi çözdü...
  • 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.