Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.536
Cevap
159
Favori
680.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    malesef netspeed hız sorunuma bir aydır çözüm bulamadı.
    müşteri hizmetleri teknik kısmı berbat.
    insanı azarlar gibi konuşuyorlar.sanki vatandaş herşeyi bilmek zorunda.
    tek amaçları görüşmeyi bir an önce sonlandırmak.
    hiç menun kalmadım.tam bir amatör firma.kurumsallıkla alakası yok.
    umarım bir an önce kurtulurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceyhυn

3 gündür netflix de film izlerken sıkıntı çekiyorum. Hız testi yapıyorum sıkıntı yok netfix hızini ölçüyorum 1 mb bile çıkmıyor bazenleri. Ama çok yavaş yüklenip karıncalı görüntü izliyorum. bağlantım 35 mb
    Aynı problem bende de var. Müşteri hizmetlerini aradım biz onla ilgili birşey yapamayız netflix ile görüşün dediler:d fakat bağlantınızda iyileştirme yapacaz diyip modeme reset attılar ondan sonra 2 gündür düzelmişti bugün tekrardan bozuldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • netflix hız testi.

75 mbit internet şuan 6/7 cihaz bağlı

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • Netspeed internetimi yaz tatili nedeni ile dondurmak istiyorum ama neymiş abonelik 6 ayı dolmadan donmazmış.hiç bir yerde yazmıyor internet sitelerinde 6 aylık süreden bahsetmeden yılda iki kere dondurulabilir yazıyor.bunu söylüyorum bu gizli bir şirket politikasıdır abone olurken sorsanız söylerdik diyor.çok pişman oldum nerden bulaştık
  • NimbleSoul kullanıcısına yanıt
    Hocam vpn ile bağlantıda 15 Mbps görüyorsan hız problemi değil. İP'ye bir kısıtlama yapıyor belli ki netflix. Bu da İPV4 sıkıntısından kaynaklı oluyor. Yeni aldıkları bir ip bloğundan tanımlama yapılmışsa netflix bu bloğu tanımadığı için otomatik limitleme yapıyor olabilir. Benim de başıma gelmişti internet bankacılığı kullanamadım bir süre kullanımdan sonra bütün siteler açıyor. Netflixe ipni mail atıp onlardan da destek isteyebilirsin. Ziraat bankasına yazmıştım onlar tanımlama yapmışlardı. 10-15 gün sonra.
  • ist gop bölgesinde kullanan var mı ? acaba varsa aldığınız hız ve ping değerleri nedir teşekkürler
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    twitch ayarlarında, düşük geçikme kısmını kapatırsanız donma olmaz. o ayarı açınca donuyor videolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacetimereality

twitch ayarlarında, düşük geçikme kısmını kapatırsanız donma olmaz. o ayarı açınca donuyor videolar.
    Nerede tam olarak?
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recpkt

ist gop bölgesinde kullanan var mı ? acaba varsa aldığınız hız ve ping değerleri nedir teşekkürler
    GOP/Merkez'de yaklaşık 1 yılı aşkındır 2 farklı aile ve daire(paralel sokak) olarak arkadaşımla kullanıyoruz.(vDSL)

Hızlarımız günün yoğun saatlerinde +50mb hızlarında akşam saatlerinde yaklaşık olarak +60-70mb arasında sabit hızlar alıyoruz.+70 üstü olduğu saatler,günlerde olmakta.Torrentte 8mb indirme hızı yakalıyorum ben.Ping değerleri 7-8 olarak gösteriyor genel olarak.Online oyunlarda TR genelinin altında ping değerleriyle oynamaktayız.Netflix,twitch vs gibi diğer tüm platformlarda full ayarda sorunsuz şekilde kullanmaktayız.Onun haricinde pek sorunumuz yok ikimizinde ayda 1-2 kere dalgalanma ve problemle karşılaşıyoruz onuda kısa sürede hallediyorlar.Tek dikkatimi çeken olay sürekli farklı serverlardan bağlantıyı gösteriyor sürekli bi switch söz konusu ama kullanıcı olarak kötü bir yansıması olmadı bizlere karşı.Kullanım olarak kötü diyebileceğim bir yanları olmadı şu zamana kadar.Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CBGProd -- 4 Temmuz 2019; 2:45:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacetimereality

Yaptım bakalım değişecek mi bişeler.. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBGProd

GOP/Merkez'de yaklaşık 1 yılı aşkındır 2 farklı aile ve daire(paralel sokak) olarak arkadaşımla kullanıyoruz.(vDSL)

Hızlarımız günün yoğun saatlerinde +50mb hızlarında akşam saatlerinde yaklaşık olarak +60-70mb arasında sabit hızlar alıyoruz.+70 üstü olduğu saatler,günlerde olmakta.Torrentte 8mb indirme hızı yakalıyorum ben.Ping değerleri 7-8 olarak gösteriyor genel olarak.Online oyunlarda TR genelinin altında ping değerleriyle oynamaktayız.Netflix,twitch vs gibi diğer tüm platformlarda full ayarda sorunsuz şekilde kullanmaktayız.Onun haricinde pek sorunumuz yok ikimizinde ayda 1-2 kere dalgalanma ve problemle karşılaşıyoruz onuda kısa sürede hallediyorlar.Tek dikkatimi çeken olay sürekli farklı serverlardan bağlantıyı gösteriyor sürekli bi switch söz konusu ama kullanıcı olarak kötü bir yansıması olmadı bizlere karşı.Kullanım olarak kötü diyebileceğim bir yanları olmadı şu zamana kadar.Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Eyw baskan geçmeyi düşünüyorum peki türknet gibi robot Mh yok dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Recpkt

Eyw baskan geçmeyi düşünüyorum peki türknet gibi robot Mh yok dimi?

Alıntıları Göster
    Türknet kullanmadım bilmiyorum ama müşteri hizmetleri gece 2-3'e kadar hizmet veriyor biraz ulaşması vakit alabiliyor ama kanlı canlı insanlar o konuda sorun yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBGProd

Türknet kullanmadım bilmiyorum ama müşteri hizmetleri gece 2-3'e kadar hizmet veriyor biraz ulaşması vakit alabiliyor ama kanlı canlı insanlar o konuda sorun yok :D

Alıntıları Göster
    Eyw

• bugün türk telekomdan gelip kurulumu yaptılar abi bu ping nedir ya oyunlarda inanılmaz yükseliyor anlık
  • İzmir, Çiğli bölgesinde kullanan var mı acaba? Yeni taşındığım eve bağlatmayı düşünüyorum ancak performansı nedir veya vaat edilen hızları sağlayabiliyorlar mı merak ediyorum.

• Fiyatlar zamlanmis .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

bugün türk telekomdan gelip kurulumu yaptılar abi bu ping nedir ya oyunlarda inanılmaz yükseliyor anlık
    aynen netspeed te oyunlarda ping yüksek düz kullanıcılar icin normal fakat oyun oynayan kişilere bende tavsiye etmiyorum.
  • 1 senelik kullanıcı olarak bende deneyimlerimi paylaşayım merak eden arkadaşlar fikir edinmiş olur
    35 mbps paketi kullanıyorum, 1 senelik kullanım süresinde 1 kere yaklaşık 1 hafta internet gitti arıza var dediler apartmanda ttnet kullanaların ki 2 günde geldi benim ki 1 hafta sürdü, eğer bölgenizde bir arıza varsa hiç bişey yapmıyorlar nerdeyse kendiliğinden düzelmesini bekliyorlar eğer bölgenizde sürekli arıza çalışma felan oluyorsa benim fikrim uzak durun onun haricinde 1 senede başka bi problem yaşamadım,söyledikleri hızı veriyorlar hattınızın değerleride iyiyse sonuna kadar alıyorsunuz hızı. başka bir ekside ip nin yurtdışından giriyormuş gibi görünmesi bazı avantajları var vikipedi ve çoğu yasaklı siteye giriyor ve bankaların sitesinede giriyor ama mesela d-smart go ya girmiyor kesinlikle.ping ttnet e göre biraz yüksek olsada idare eder düzeyde lol de ttnet 19ms netspeed de 30ms ortalama oldu bende. müşteri hizmetlerine ulaşmanın kolay olması, taahüt olmaması, akn olmaması, fiyatın diğerlerine göre biraz düşük olması avantaj. eğer sağlam bi altyapınız var d-smart go gibi yerleri kullanmıyorsanız tavsiye ederim..

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜPNetspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜPNetspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkn44 -- 6 Temmuz 2019; 15:16:17 >
  • Beyler netspeed aboneliğini bitirmek sonlandırmak için ne yapmam gerekiyor?Aşama aşama anlatabilecek varmı?
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.