Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
8.254
Cevap
143
Favori
322.352
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> NetSpeed >> Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
Giriş
    113 Mesaj
    Merhaba 2 gün oldu 75 vdsl e geçtim.
    hız 45 in üstünü görmüyor
    henüz mh aramadım. arasam faydası olur mu :)
  • Kurmay Yarbay
    1787 Mesaj

modemdeki değere bakılırsa hızı 50'ye sabitlemişler gibi. Arayıp sormakta fayda var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    orkfey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Bana bu ay 65 tl gelmiş neden ? 52 tl gelmesi gerekmiyormu ? 2.ayım netspeed firmasında.
    Statik ip vs vs aldınmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

kablo ile dene Wifi ile bu kadar alırsın..
    |
    |
    orkfey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AFRY

Keşke sorun bende olsa...
    modeme gelen hat degerlerınız nedır..?

Ben 3 ay once gecis yaptim hocam. Bir ara yilbasindan onceki abonelere akn 2 katina cikti haberi oldu akn 400 olmasi gerekirken 200de hiz dusunce sorayim dedim.

|
    |
    frantic2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i5 6600k 4.2Ghz // Asus z170-A // Evga Gtx 1070 FTW ACX 3.0 // Evga 650W GQ 80 // Crucial BX100 250GB SSD // Corsair h100i v2 // NZXT S340 (White) // Ballistix Sport LT 8x2 DDR4 2400mhz (White) // Steelseries Rival 600 // Logitech G710 // Hyperx Cloud 2 // Logitech z533
    Asus PG278Q G-sync
    It
  • Binbaşı
    1582 Mesaj
    56 tl lik 16 mb paketi aldım. hız testlerini yaptığımda 12.35-15.75 ping değeri 21-29 arası çıkıyor. gdrive'dan indirme yaptığında 2mb nin üzerine nadir çıkıyor. 1.5-2.0 mb arasında indirme yapıyor bu normal mi?

ASUS N16 modemden aldım. Modem kaliteli. yalnız modem kurulumu ve ayarları biraz karışık hızlı ayar seçeneğiyle hemen bağlanıyorsun. ağ konusunda hiç bilgim olmadığı için kurcalamak istemedim fakat çok şeyler yapılabilir modemle. Kalitesi iyi modemin yalnız tarayıcıdan modeme bağlanırken bazen kullanıcı adı şifre girişini kabul etmiyor. şifre hatalı diyor bu sorunu çözemedim.

Bir de hız testinde ve ipnedir.com sitesinden ip ler farklı çıkıyor, ankara yerine istanbul, karabük gibi yerler çıkıyor bu ne demek bilen varsa söylerse çok sevinirim.

@dieforyou88, @Glorfindel1907, @the_japan, @SEHZADE63, @AirJET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddsmurat -- 23 Aralık 2018; 13:28:36 >
  • Yarbay
    3195 Mesaj

Hayır almadım.
    |
    |
    hernos2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba bir sorum olacaktı modem ile ilgili. Ben Superonline VDSL kullanıyordum ve bana "HG658 V2" numaralı modemi vermişlerdi. Şu an Netspeed'e geçtim ve kullanıcı adı/şifreyi modem arayüzüne girdim ve internet çalışıyor. Turkcell bana 10 gün içerisinde modemi geri göndermemi veya 200 TL ödememi söyledi. Piyasada yeni modemler 250 liradan başlıyor. Şu an bu modemi kullanmamda sakınca var mı yoksa gönderip yenisini mi alayım?

Bu arada Hiper Pro 75 kullanıyorum ve hız testinde aldığım hız 70-71 mbit civarında yani hızda bir sorun yok. Sadece 3 gün içerisinde 1 kere kesilme oldu 10-15 dakika kadar o kadar.

|
    |
    frantic2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bağlantı Ek Kısımlarında Oksitlenme Olmuş Galiba Crc Hatası Alıyor Hattınız.

|
    |
    Amd FX 8350@5Ghz Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset
  • Çavuş
    92 Mesaj

Geri yollayın bence. Telekomun yeni abonelere verdiği modemleri millet satıyor letgo yada sahibindende. Onlara bakıp daha uygyna alabilirsiniz.

|
    |
    Milenyumluyum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hat degerlerın gayet guzel..

bına gırısten modeme kadar kablolarıda kontrol ettıgınde saglam ıse,,sonra farklı yerde..
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar ttnet kullanıyorum ama 27 sinde taahhüt bitiyor netspeed geçiyorum. Hat 16 mb kadar destekliyor 10-11 arası hız alıyorum? Hat değerlerim nasıl bu kadar crc hatası normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 23 Aralık 2018; 20:2:8 >
    quote:

Orijinalden alıntı: 1st4n6uL

Geri yollayın bence. Telekomun yeni abonelere verdiği modemleri millet satıyor letgo yada sahibindende. Onlara bakıp daha uygyna alabilirsiniz.
    2. el kitap dışında bir şey almam hocam. Özellikle teknolojik aletlerde gram güven olmuyor karşı tarafa. O yüzden bu modemi kullanmamda sakınca yoksa göndermemeyi düşünüyorum.
    |
    |
    şaka gibi netspeed beni faceden engellemiş . yeni tarifelerin gizli zam olduğunu yazmıştım yorumu silip engeli basmışlar. şikayet var a yazdım 2 ayımı kullanıp çıkacağım bugün faceden engelleyen yarın telefonu yüzüme de kapatır telefonada üfler haha
    |
    |
    9 aydır netspeed kullanıyorum. Ttnet'den geçtim, malum ttnet altyapısı kullanılıyor. Geçişte kargodan kaynaklı biraz evrak gecikmesi oldu ama sağolsunlar yardımcı oldular. Fiyat olarak yarı fiyata 2 kat akn aldım, evet aynı hat sıkıntıları devam etti ama hızdan ve performansından çok memnun kaldım. Bu 76 liralık 75mbit'lik tarifeye geçmek istiyorum. Umarım ttnet'in bu saçma girişiminden sonra herhangi bir zam olmaz. Akn'siz dönemi dört gözle bekliyorum.
    |
    |

Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.