Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düzeldi kendi kendine ben birşey yapmadım bile. Ancak artık sinir bozucu hale gelmeye başladı.

Bugün ki bu olay ilk defa oldu herşey normal gibi ama internet akışı yok ve yarım saat gelmedi.
    Normalde zaten her gün internet kesiliyor ve kesilmeler arttı.

2-3 gündür de hızım 4-7 megabit, upload 0 idi. O da kendi kendine düzeldi.
    Hani evde tek pc de benim.
    Dediğim gibi sinir bozucu olmaya başladı . . .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Online oyunlarda felaket paket kaybı var. Vdsl ile ping sorunu yaşamam derken geldiğim nokta bu Netspeed hat değerlerim için gayet iyi diyor ama bu paket kaybı deli ediyor. Ankarada ne olduysa acil çözülmeli.
    Bende 75 mbps paketini almayı düşünüyorum. Santrale olan uzaklığım 47 metre. Lolde veya diğer oyunlarda ping sıkıntısı yaşarmıyım? Tahminen ne kadar ping olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    ben de 16 mbps 49 tl ödüyorum ve 1 ocak sonrası fiyat tarifesini merak ediyorum, ki benim fiyat garantim şubat gibi bitecek..bu mevzuyu bugün yarın netspeed'e soracağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmserdar

ben de 16 mbps 49 tl ödüyorum ve 1 ocak sonrası fiyat tarifesini merak ediyorum, ki benim fiyat garantim şubat gibi bitecek..bu mevzuyu bugün yarın netspeed'e soracağım
    sabit 16 alabiliyormusunuz ?
  • kmserdar kullanıcısına yanıt
    1 Ocak sonrası 16 mbps sınırsız 49₺ kullanmaya devam edeceksiniz.

1 yıl sabit fiyat garantiniz bittiğinde (sizin aboneliğinize göre Şubat'ta) güncel fiyattan faturalandırma yapılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark67

İptal yada cayma bedeli taahhüt yokken nasıl alınabiliyor.Ben 50 mbit abenesiyim 2 ay daha 58 liradan kullanacağım ve 1 sene dolacak muhtemelen fiyat fazla gelirse başka iss ye geçiş yapabilirim.Şimdi 76 tl olan pakete geçmek mantıklımı sizce ?
    Yani aslında tam anlamı ile iptal yada cayma bedeli değil ismi hizmet bedeli olarak yazmışlar. Sözlemede bu var. 120 TL kurulum, 300 TL hizmet bedeli diye. Buradaki hizmet modem de olabilir. Ben fiber kullanmıyorum. O yüzden tam bilmiyorum. Ama ücret alınacağı sözleşmede açıkça yazılmış durumda. Öte yandan, eğer iss'den memnunsan bence hiç macera arama devam et. Biliyorsun bu işler biraz piyango işi. Yani şuan bu iss sana mükemmel hizmet verebilirken başkasına veremiyor. Yahut senin geçmeyi düşündüğün iss'yi sana tavsiye eden kişi için güzel ise sana güzel olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

Düzeldi kendi kendine ben birşey yapmadım bile. Ancak artık sinir bozucu hale gelmeye başladı.

Bugün ki bu olay ilk defa oldu herşey normal gibi ama internet akışı yok ve yarım saat gelmedi.
    Normalde zaten her gün internet kesiliyor ve kesilmeler arttı.

2-3 gündür de hızım 4-7 megabit, upload 0 idi. O da kendi kendine düzeldi.
    Hani evde tek pc de benim.
    Dediğim gibi sinir bozucu olmaya başladı . . .
    Modemdeki hat degerlerini paylassaniz aslinda net birsey soyleyebiliriz ek olarak internete baglanamadiginiz durumlarda da bakip paylasmaniz iyi olur. Modemin ag bolumunden dns ayarlarini manuel yapip 8.8.8.8 , 8.8.4.4 ayarlayip en azindan dns problemi varmi yokmu anlarsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Modemin hat değerlerini nasıl yaplaşabilirim. Nerden görebilirim değerleri. Bir de eğer dünki gibi internet varmış gibi olup giderse bir dahakine dns yi değiştiririm. O zaman girerse internete sorun tam olarak ne olmuş oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

Modemin hat değerlerini nasıl yaplaşabilirim. Nerden görebilirim değerleri. Bir de eğer dünki gibi internet varmış gibi olup giderse bir dahakine dns yi değiştiririm. O zaman girerse internete sorun tam olarak ne olmuş oluyor?
    Genelde 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 dir modem ipsi, bunlardan birini adres cubuguna yazip girin modemin sifresiyle baglanip bakabilirsiniz.

Modem sifresini bilmiyorsaniz genelde admin admin , admin ttnet , admin turktelekom tarzi bir sifre olabilir. Modeme gore degisir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35 mbps 56 TL lik tarifeyi kullaniyorum ve çok şükür memnunum. Arayip sordum, yilbasindan sonra tam sinirsiz olarak ayni sekilde ve ayni fiyat ile kullanacakmisim. Insallah bir bit yenigi yoktur bu iste

• İptal etmiş olan varsa nasıl yaptılar? Dilekçe örneği yok ortada ne yazıyoruz?
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    56 tllik paket için başvuru yaptım. İleride belki vdsl ye geçerim şimdiden vdsl modem araştırıyorum. sizin önerebileceğiniz modem markası var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

56 tllik paket için başvuru yaptım. İleride belki vdsl ye geçerim şimdiden vdsl modem araştırıyorum. sizin önerebileceğiniz modem markası var mı?
    Hocam ben Everest Sg-V300 almistim. 35mbps 56 TL olan tarifedeyim ve memnunum. Hiz ve cekim konusunda bana sorun yasatmadi (evim 1+1) Tavsiye olarak dusunebilirsiniz.

• ddsmurat kullanıcısına yanıt
    Asus kullaniyorumm 3 yil garantisi var diye diğer markalari kullanmadim tavsiye ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Asus N16 olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

35 mbps 56 TL lik tarifeyi kullaniyorum ve çok şükür memnunum. Arayip sordum, yilbasindan sonra tam sinirsiz olarak ayni sekilde ve ayni fiyat ile kullanacakmisim. Insallah bir bit yenigi yoktur bu iste
    Abone olduğun tarihin üzerinden 1 sene geçtikten sonra yeni tarifelerden birisine geçmen gerekecek. Sabit fiyat garantisi 1 yıl için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Abone olduğun tarihin üzerinden 1 sene geçtikten sonra yeni tarifelerden birisine geçmen gerekecek. Sabit fiyat garantisi 1 yıl için.

Alıntıları Göster
    Baglatali 4 ay falan oldu hocam. Aynen dediginiz gibi

• iaaynaci kullanıcısına yanıt
    Ben de fiber kullanıyorum.Fiberde Türk Telekom tarafından kurulum gerçekleşir ve modem tahsis edilir.Bahsi geçen 300 tl üyelik iptalinde modemin teslim edilmemesi sonucu faturalandırılır.
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    2.el bir vdsl modem alıp yanına xiaoi mi router 3g alabilirsin ve bu comboyla pekçok modemden daha iyi verim alabilirsin ayrıca routera custom firmware kurulabiliyor
  • hernos2 kullanıcısına yanıt
    Bende sorun var, güzel bir modem bulup deneme yapacağım, statik ip alıp onu da deneyebilirim. Diğer arkadaşlar yardımcı olsunlar size
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.