Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana da pazar geldiler hatta telekoma cuma akşamı gitmiştim adam ''abi cumartesi izinliler ama pazar sabahtan uğrarlar senin eve'' demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dieforyou88

telefondan girilmiyor malum dns olmadığı için.
    Modem sayfasından DNS değiştirirseniz eğer wifidende girebilirsiniz. Bende artık girmiyor netspeed kaynaklı bazı kullanıcılara kapalı anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spaceks kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Netspeed'de taahhüt olmadığını belirterek başlayayım. 6 ay konusu "bizde 6 ay kalırsanız sizden kurulum ücreti almayacağız" durumu. Yani 6 içinde istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz ama normalde hattı açarken alınan 60 lirayı(60 liraydı sanırım, emin olamadım) son faturaya ek olarak ödersiniz.

AKK konusu halen kesin değil. Ancak şu anki durumda değerlendirirsek; 1 Ocaktan itibaren akk'li paketlerde yer alan kullanıcılar akksiz kullanmaya başlayacak. Netspeed'in de yeni kullanıcılara 1 yıl fiyat garantisi sözü var. Yani diyelim ki Temmuz ayında Netspeed kullanmaya başladınız. 1 Ocak 2019 tarihinden 2019 yılı Temmuz ayına kadar akk'niz kalkmış olarak şu an ödediğiniz fiyattan faturalandırılacaksınız. Temmuz ayından sonra da fiyatlandırma akk'siz olan tarife üzerinden yapılacak.
  • 32mbps 150gb akn 52₺ paketini kullanıyordum, son 1 ayım kalmıştı 1 seneyi doldurmaya.

Az önce arayıp Hiper extra 35 (66₺) paketine geçiş yaptım.

Zam gelmeden paketi değiştirdik, inşallah zamdan etkilenmeyiz

• Vodafone fiber ile netspeed arasında kaldım vodafone da müşteri desteği pek iyi yok dediler netspeed e yoneldim binamda superonline altyapısı var mh 50megabit verebiliriz sıkıntı yaşamazsınız diyor sol altyapısı kullanan arkadaşlar memnun musunuz bide 120 lira aktivasyon ücretinden fiber tarifelerde kurtulmamiz mümkün mü taahhütle falan

• asd_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dostum fiber hariç taahhütle aktivasyon/kayıt ücretinden kurtulabiliyorsun ancak maalesef fiber de öyle bir imkan yok. 120 TL aktivasyon + iptal yada cayma olursa 300 TL hizmet bedeli alıyorlar.
  • ErkalFurkan E kullanıcısına yanıt
    Fiber olarakta kullanabiliyorum yani. Evime telekomdan gelen fiber kılı uzerinden

• quote:

Orijinalden alıntı: iaaynaci

Merhaba, dostum fiber hariç taahhütle aktivasyon/kayıt ücretinden kurtulabiliyorsun ancak maalesef fiber de öyle bir imkan yok. 120 TL aktivasyon + iptal yada cayma olursa 300 TL hizmet bedeli alıyorlar.
    Hocam netspeed Telekom fiber üzerinden hizmet veriyormuş bende sol altyapısı var mh sorun olmaz dedi ama şimdi bağlatmak için 120+kapatmak için extra 300 lira istiyorlar tehlikeye atmakda istemiyorum bu şekilde netspeed kullanan varsa sol altyapısı üzerinden memnunlar mı bilginiz varmı

Doğrudur. Dostum ancak maalesef öyle bir arkadaşa denk gelmedim. Ama tahminim memnun kalırsın gibi geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11 aylık kullanıcıyım ocakta fiyat garantim bitecek, acaba bu 27 aralıkta son bulacak paketlere geçsem mi yoksa yeni paketleri mi bekleyeyim aynı zamanda 35mbps bana yeter ama upload 3 mbps'e düşüyor. Diğer tarafta hem 75mbit hem de 4mbps upload var çok karasız kaldım. Şuan 75/4 paketindeyim
    Netspeed superonline uzerinden hizmet vermiyor fiber sadece turktelekom uzerinden bilgiyi teyit edin bir yanlislik var

• Merhaba,

Netspeed de vdsl port sorgulattım. 50 mbs olarak facebooktan yanıt verdiler. Arayıp geçiş talep ettim. 71 e kadar desteklediğini belirtiler. 170 metre mesafe verdiler. Bugün dönüş yapıldı. mesafeden dolayı kopmalar olabileceği dolayısıyla geçişi onaylamadılar.

Netspeede aradım, sistemleri güncel olmayabilir veya farklı bir dolaba yönlendirmiş olabililer bu yüzden olabilir dendi.

Telekoma kayıt açtım geri döndüler. onlarda bir sürü teknik bilgi verdiler. dolapta diğer servislere ayrılan port yetersiz olabilir dendi. Daha sonra sizi bilgilendireceğiz dediler.

Port yok dediler olmadı, şimdi port var geçemiyorum. Resmen işkenceye dönüştü vdsle geçişim.

Bu konuda deneyimi olan lütfen yol göstersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

8 mbit 58 tl
    16 mbit 68 tl
    35 mbit 86 tl
    75 mbit 98 tl

Tahminimi yazayım 1 ocakta bakarım
    hocam tahminin saçma olmuş 75 mb en fazla 85 tl olur aslında o bile fazla 98 tl ye 75 mb e kimse vermez

oris telekom 70 tl türknete 80 tlye 100 mb veriyor alternatifler var

ayrıca türk telekom 100 mb 50 gb telefon dahil 94 tlden veriyor yazdıgın fiyatlara müşteri falan toplayamaz elinde kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 17 Aralık 2018; 21:42:58 >
  • 16 mbps 49 tl öduyorum 1 ocak sonrasini merak ediyorum 5-10 tl fazla olsa yine netspeed derim cünkü 7 aydir bi problem yaşamadimm turknet ucuz diye asla konuşmam başimi belayada sokmam..

• quote:

Orijinalden alıntı: ckm

Netspeed superonline uzerinden hizmet vermiyor fiber sadece turktelekom uzerinden bilgiyi teyit edin bir yanlislik var
    Mh öyle diyince bende şaşırdım ikinci kez sordum sorun olmayacağını 50megabit verebileceklerini söylediler yarın bir daha sorayım o zaman

• Arkadaşlar netspeed abonesiyim konuyu nereye açacağımı bilemedim evimde salonumda led aydınlatma kullanıyorum aynı zamanda spot aydınlatmada var bunları kullandığımda internetimde snr değerleri 13 iken 7 ye düşüyor elektriksel bir parazitlenme söz konusu ne yapabilirim.
  • İnternet var gibi gösteriyor ünlem işareti falan da yok. Ancak hiçbir cihazdan hiçbir siteye girmiyor yok yani internet. Aynı sorunu yaşayan var mı nedir bu anlamadım ki. Mobilden giriyorum. Düzelmezse yarın arayacam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iaaynaci kullanıcısına yanıt
    İptal yada cayma bedeli taahhüt yokken nasıl alınabiliyor.Ben 50 mbit abenesiyim 2 ay daha 58 liradan kullanacağım ve 1 sene dolacak muhtemelen fiyat fazla gelirse başka iss ye geçiş yapabilirim.Şimdi 76 tl olan pakete geçmek mantıklımı sizce ?
  • Online oyunlarda felaket paket kaybı var. Vdsl ile ping sorunu yaşamam derken geldiğim nokta bu Netspeed hat değerlerim için gayet iyi diyor ama bu paket kaybı deli ediyor. Ankarada ne olduysa acil çözülmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastmandar

İnternet var gibi gösteriyor ünlem işareti falan da yok. Ancak hiçbir cihazdan hiçbir siteye girmiyor yok yani internet. Aynı sorunu yaşayan var mı nedir bu anlamadım ki. Mobilden giriyorum. Düzelmezse yarın arayacam.
    Dns ayarlarini kontrol edin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.