Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haydaa korkuttunuz hocam. Bende Ankara Keçiören de oturuyorum. Yeni vdsl modem falan da aldım bunun için. Boşa çıkmasın valla 300 TL para verdik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sawyer S kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok teşekkür ederim.

• Merhaba,

23 nisanda türktelekom'dan türknet'e geçtim, fakat 25 gündür internet yok, telefonda çevir sesi de yok.

Netspeed'e geçiş yapsam sorunumu çözebilirler mi?

Türknet'ten çıktıntan sonra internetim olmadığı günlerin ücretini geri alabilir miyim? (zaten bugün itabariyle 28 günlük aboneyim 25 günü internet yok ve 82 liralık iki ayrı fatura geldi henüz ödemedim. )
  • sawgiray S kullanıcısına yanıt
    Hocam o sorun netspeed kullanan herkeste var. Kiminin 2 saniye kesiliyor kiminin 2 saat. İlginçtir benim Wifi'a geçince düzeliyor. Veya Etherneti devre dışı bırakıp tekrar açıyorum geliyor bazen. Aynı modemle hem Tt hem Vodafone kullandım, hiç öyle sorunlar olmuyordu. IP ile alakalı bir şey var sanki
  • ben şuan ttnet de 24mbps ye 70 gb kotalı tarifeye 61 tl ödüyorum.

Netspeed bu paketi gördüm akn yokmuş sınırsızmış ben şok

yani ttnet ile sözleşmemin bitmesine 1 ay kaldı,buna mı geçsek ne yapsak

ben birde hiper kullanıyorum,bu paket hiper mi acaba???

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

ben şuan ttnet de 24mbps ye 70 gb kotalı tarifeye 61 tl ödüyorum.

Netspeed bu paketi gördüm akn yokmuş sınırsızmış ben şok

yani ttnet ile sözleşmemin bitmesine 1 ay kaldı,buna mı geçsek ne yapsak

ben birde hiper kullanıyorum,bu paket hiper mi acaba???

Hiper VDSL aynı geçebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• LordMayros kullanıcısına yanıt
    Port garanti vermiyosa sakin gecme. Bendede dolu tum vdsl portlar turknete gecicektim ama adsl verebiliyolar.

• Arkadaşlar ben de bugün form u yollayıp, netspeede geçiyorum.

Superonline bana kazık attı, bende onlara aboneliğimi bedelsiz fesih edip kazık atıyorum.

Netspeed i bilen arkadaşlara 2 sorum var yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

1 Santrale binanın uzaklığı 5 metre, bu mesafe nasıl? 75 Mbps'ye Kadar hiper200 alacağım. 75 hızı görebilir miyim.

2 Ankastre kutuna kadar getircez dediler kabloyu. Burdan elektrikçi çağırın dediler. Bu işi ben yapamaz mıyım? Bilen ya da nette anlatan bir yer var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

Arkadaşlar ben de bugün form u yollayıp, netspeede geçiyorum.

Superonline bana kazık attı, bende onlara aboneliğimi bedelsiz fesih edip kazık atıyorum.

Netspeed i bilen arkadaşlara 2 sorum var yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

1 Santrale binanın uzaklığı 5 metre, bu mesafe nasıl? 75 Mbps'ye Kadar hiper200 alacağım. 75 hızı görebilir miyim.

2 Ankastre kutuna kadar getircez dediler kabloyu. Burdan elektrikçi çağırın dediler. Bu işi ben yapamaz mıyım? Bilen ya da nette anlatan bir yer var mı?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1)Mesafe çok iyi, 75 mbps'i görebilirsiniz.

2)https://forum.donanimhaber.com/elektrikci-cagirmadan-ankastre-baglantisi-nasil-yapilir-resimli-anlatim--128138201

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 18 Mayıs 2018; 13:06:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim
  • Arkadaşlar netspeed için nasıl altyapı sorgulayabilirim?

• Matthew Murdock kullanıcısına yanıt
    Facebook tan adresini mesaj atarsan dönüyorlar sana. Oradan resim yolluyorlar.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok saolun.

• Benim 25'nde ttnet ile sözleşmem bitiyor. bana hem adsl olarak devam edin sonra vdsl'ye geçersiniz diyorlar hem de boş port yok diyorlar anlamadım ne yapmam gerektiği. Birde en yakın netspeed santrali kaç km uzaklıkta nasıl öğrenebilirim. Bu çok önemli mi?
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    AKK sonrası 24Mbps'e düşecek bir paket daha cazip duruyor bence. Hem 1Mbps upload daha yüksek hem 24Mbps üzeri destekliyorsa hattınız bir süreliğine de olsa(200GB 75Mbps için) daha yüksek hızda kullanırsınız.
  • Salı gönderdiğim sözleşme Çarşamba günü ellerine ulaştıktan sonra internetim bugün aktif hale geldi. Evde kurulumu Perşembe günü Türk Telekom yetkilisi yaptı. Çok güzel bir modem getirdi.

Bende artık NetSpeed kullanıcısıyım. 50 MB Fiber Plus paketini tercih ettim. 2 sene önce aynı evde TT 50MB Fiber’e taahhütlü 80TL ödüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CocoR3ch -- 18 Mayıs 2018; 21:48:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar ben de netspeede başvurdum. Hattım 12mbps destekliyormuş buna da şükür iki sorum olacak turknetten 16 alıyordum buda o hızlara çıkabilir mi? Birde bir faturayı geç yatırınca aç kapa ücreti kesiyorlar mı?

• CocoR3ch kullanıcısına yanıt
    Nasıl? Modem hediye mi? Biz modem siparişi vermiştik ama?

• Modem hediye değil, Fiber internet hizmetini kullanım kapsamında ücretsiz olarak verildi. Bu konu sözleşme içeriğinde de geçiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vodafone kullanıyorum 19.07.2018 de taahhüt bitiyor şimdiden vs başvursam vodafone bana ne kadar cayma bedeli çıkarabilir malum 24 aylıkta 2 ay kaldı. ve netspeed karşılayabiliyor mu? Gerçi 2 ay bekleyeceğim sıkıntı yokta şu hat kapa aç mevzuları olmasın diye aktif hattı geçirmek istiyorum..
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.