Şimdi Ara

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
8
Favori
45.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netspeed de alt pakete veya üst pakete istediğimiz zaman geçebiliyor muyuz arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Ayda 2 defa değiştirme hakkı vardı benim bildiğim kadarı ile
  • Ben turktelekom kullaniyordum adres degistigim icin nakil istedim.Turktelekom yetkilileri gelip port olmadigi icin hizmet veremeyeceklerini soylediler.Lakin ilginc sekilde cagri merkezini aradigimda bana bos port oldugunu soylemekteler.

Netspeed’i aradim onlar da hizmet alabilecegimi soylediler.Yani basvuracagim ama onlarda geldikten sonra mi port yok diyecekler anlamadim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    Denize düşen yılana sarilir, eski müşterisi olduğum Türksat'a geri dönmeyi planlıyorum hocam. 24 Mbps/50 Gb 24 ay taahhüt ile 40 TL olarak görünüyor.

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    24 mbit 50 GB, 40 TL çok iyiymiş. AKN'li paket sanırım?

Umarım 1 Ocak'ta Türksat'ta kotaları kaldırır. 40 TL'ye 24 mbit sınırsız kullanırsınız bu şekilde 2 sene boyunca.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    alt pakete ben bir seferinde denemiştim olumsuz denmişti.
  • Beyler perşmebe kargoladığım cuma 16 da onay için aradığım internet bügün geldi ankastre ye fakat şöyle bir sıkıntı var bunu ben nasıl bağlarım kendi daireme bilen biri yardımcı olabilirmi yoksa direk elektirikçi mi çağırayım?

• Benim tavsiyem elektrikçi cagirmanız. Daire içi tesisat ne kadar temiz olursa o kadar kaliteli netiniz olur.

Netspeed 75 mbit sınırsız tarife ile coşturuyor un

• mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt
    Daire içi tesisat mevcut eskiden kalma kullandığım net vardı sadece ankastrede bağlamam gerekiyor dedi Mh elektirkçi ne kadar alır bu işlem için biliyormusunuz

• Ankastre'ye çakılacak ben 30 TL'ye halletmiştim. 30-50 arası bir tutara halledebilirsiniz.

• mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt
    50 tl ye anlaştım ankara gece 10-11 arası gelecek elektirkçi

• İnşallah emeğinizin karşılığı güzel bir internete sahip olursunuz. Hayırlı akşamlar.

• İnternet bağlantınız nasıl arkadaşlar. İp TV den maç izliyorum rezil etti sürekli kesinti var. İp TV den mi netspead den mi anlamadım. İp TV 6 aydır sorunsuz izliyordum.

• çok ilginçtir mobil hattımdan netspeed mh arayamıyorum, sürekli arama başarısız oldu diyor, acaba engellediler mi :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız iptv nin sunucusunun hangi ülkede olduğunu öğrenebilir misiniz? Ya da sunucusunun en yakın olduğu lokasyon?

speedtest üzerinden o sunucuyu seçip test yapın. Pinginiz 100'ün üzerindeyse sıkıntı olabilir.
    http://bestbuyiptv.net/register/ buradan 48 saatli test yayını veriyor bi dene. ben de tek bir donma bile yok.
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    Almanya da hocam sunucular

• Super online ile kullandım hocam aynı ip TV hiç sorun yaşamadım. Gerçi dün izlediğim maçlar daha iyiydi kesinti daha az oldu.

Tamam, speedtest üzerinden, Almanya'yı seçerek hız testi yaptırın. Hızınız ve pinginize bakın. O da etkiler.

Örneğin 10-12 mbit bir hız ve 70-90 aralığında bir ping var ise, 1080p yayını sorunsuz izleyebiliyor olmanız gerekir.
  • yahu herkez kutlama yapıyor neyin kutlaması bu ? AKN gitti ama fiat arttı ne anladım bu işten bende Netspeed kullanıyorum ve evet diğerlerine göre uygun görünüyor ama ne önemi var İnternet fiatları artıyor. bu ülkede İnternet pahalıydı şimdi dahada pahalı oldu kimse bundan bahsetmiyor herkez kutlama yapıyor ne oldu size böyle AKN kaldırdık sloganı atan İSS,ler gayet mutluluar neden acaba düşündünüzmü ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.