Şimdi Ara

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
8
Favori
45.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mevcut müşterileri de dahil etmeleriyle birlikte gözümde gerçek bir ISP oldular. Tebrik ederim. Bağlılığım daha da arttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jun.Misugi -- 5 Aralık 2018; 22:46:44 >
  • Oris Telekom bir indirimde bulunmaz ise yılbaşında koşarak Netspeed'deyim. Tebrik ediyorum
  • son 1 aydır bizimde internet çok kötü hep kopmalar oluyor sayfalar yüklenmiyor çok ağır video felan izlemek imkansız oldu eskiden baya iyidi güzeldi 5 ay kullandım türknete geçicem bende mecbur

bunlar bozdular baya interneti bilginiz olsun kalitesi çok kötü şuan müşteri temsilcileriyle her akşam konuşuyorum sorun bizden değil diyorlar :) hep aynı öncenden neden sorun yoktu diyorum susuyorlar

6-7 mbps çektiği halde bunları yaşıyorum düşünün

modemdemi arıza var acaba son 1 aydır ?
  • Netspeed'e abone olduğumuzda 16 Mbps fiyatı 34 TL'ydi.1 sene sonra 44 TL yaptılar. Şimdi AKN kalkınca fiyat 56 TL olacak. Aylık 50 gb ancak kullanıyoruz, 50 Gb kullanıma 56 TL çok fazla. Ben sanırım iptal edicem.

Bu arada daha önce bi hafta kesinti yaşadık ve iptal etmek istedik. Bi haftalik tutarı faturadan duseceklerini söylemişlerdi ama öyle birşey olmadı. İptal işini zorlaştırmak için faks çekmemizi istemişlerdi, umarım başka zorluk çıkarmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 5 Aralık 2018; 23:40:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Netspeed'e abone olduğumuzda 16 Mbps fiyatı 34 TL'ydi.1 sene sonra 44 TL yaptılar. Şimdi AKN kalkınca fiyat 56 TL olacak. Aylık 50 gb ancak kullanıyoruz, 50 Gb kullanıma 56 TL çok fazla. Ben sanırım iptal edicem.

Bu arada daha önce bi hafta kesinti yaşadık ve iptal etmek istedik. Bi haftalik tutarı faturadan duseceklerini söylemişlerdi ama öyle birşey olmadı. İptal işini zorlaştırmak için faks çekmemizi istemişlerdi, umarım başka zorluk çıkarmazlar.
    Bu arada bu iptal için işinizi zorlaştırmak değil diğer şirketlerde de iptal işlemi aynı şekilde işliyor fax ya da ıslak imza ile iptal ettirebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Facebook sayfasında yeni yayınlamışlar. Hayırlı olsun herkese..
    Türk Telekom'un peşine takılmışlardı. Onlara geri adım attırdıktan sonra Netspeed de ister istemez aynısını yapmak zorunda kaldı. BTK kararını uygulamak zorunda olduklarını defalarca anlattık ve haklı olduğumuzu biliyorduk.

Hayırlı olsun.

• Netspeed'in yaptığı yeni açıklama bu şekilde

Sayın Abonemiz,

Gelen yoğun talep üzerine 31.12.2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 05.12.2018 tarihinden önce abone olmuş ve internet hizmetini kullanmaya devam eden tüm abonelerimiz için daha önce duyurulan kotanızı ikiye katladık kampanyası yerine kullanmakta oldukları tarifeler tam sınırsız tarifelere dönüştürülerek AKN uygulamasına tamamen son verilecektir.

05.12.2018 tarihinden önce hizmet almakta olan tüm abonelerimiz için kullanmakta oldukları tarifelerde bulunan AKN uygulaması 01.01.2019 itibarıyla kaldırılacaktır.

Abonelerimizin tercih etmiş oldukları ve kullanmaya devam ettikleri tarifelerinde belirtilen AKN öncesi hız ve tarife fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapılmadan Abonelik tarihi başlangıcından itibaren 1 yıl süreyle kullanmaya devam edebileceklerdir.

05.12.2018 tarihinden önce hizmet almakta olan abonelerimiz dilerlerse yeni tarifelerimizden herhangi birini tercih ederek kullanabileceklerdir. Ancak abonelerimiz 05.12.2018 tarihinden itibaren kullanıma kapatılan eski tarifelerden herhangi birine geçiş yapamayacaklardır.

Abonelik tarihi başlangıcından itibaren 1 yılı dolduran abonelerimiz sunulan yürürlükteki yeni tarifelerimizden tercih ettikleri herhangi bir tarifeye geçiş yapmaları gerekmektedir.

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER

Kaynak : https://www.netspeed.com.tr/aknuygulamasi/

• 1 haftadır netspeedden sözleşme bekliyorum mailime ulatıramıyorlar neymiş mail yankılmış.Rica etsem eline sözleşme olan sadbul@hotmail.com adresine mail atabilir mi?Hoş 35mbps/56 tlye yetişemidk ama bakacaz artık.Falzadan ayda 10 lira ödeyecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

1 haftadır netspeedden sözleşme bekliyorum mailime ulatıramıyorlar neymiş mail yankılmış.Rica etsem eline sözleşme olan sadbul@hotmail.com adresine mail atabilir mi?Hoş 35mbps/56 tlye yetişemidk ama bakacaz artık.Falzadan ayda 10 lira ödeyecem.
    https://netspeed.com.tr/sozlesme/basvuruformuvesozlesme.pdf adresinden indirebilirsin.
  • YirmiDortUzeriiki Y kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yazınız üzerine tekrar aradım Netspeed' i. ben 05.12.2018 öncesi aboneyim. Dün kendi isteğimle Hiper Pro 75 paketine +11tl vererek geçtim. Fakat ben geçtiğimde böyle bir bildiri yayınlanmamıştı diye biliyorum.

Şimdi sizin yazınız üzerine Netspeed' i tekrar aradım. 01.01.2019 tarihini beklemeden kendi isteğimle Hiper Pro 75 paketine geçtiğim için yapabilecekleri bir şey olmadığını belirtti. Eski tarife kalktığı için tekrar eski tarifeme de dönemedim.

Madem böyle bir şey vardı dün Müşteri Hizmetleri neden söylemedi bana bunu? Şimdi yalandan 9-10 ay +11tl vererek kullanacağım. Bu durumu düzeltmenin bir yolu var mıdır?
  • Merhabalar yarın Hiper Pro 75 için başvuru yapacam 76 tl facebook tan mesaj attım Maximum 50 alabildiğimi söyledi kendisi 158 m ana mesafe dedi sizce bağlatayım mı memnun kalırmıyım oyun oynarken ping bu uzaklıkta yüksek çıkarmı birde 2 sorum var yanıtlarsanız sevinirim.

1- Hiper Pro 75 mbt upload 4 mbt I mi alayım vdsl için 76 tl

Yoksa Hiper extra 35 mbt -3 mbt mi almalıyım 66 tl

sistem mesajı bana 50 mbt e sabitleriz dedi. 10 tl için farka değer mi hem download hem de up için

2. Side faliba binadaki ana ankastreye kadar geliyorlarmış ondan sonrası bizim sorumluluğumuzdaymış onu nasıl yapıyoruz daha önce internet bağlantım vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Netspeed'e abone olduğumuzda 16 Mbps fiyatı 34 TL'ydi.1 sene sonra 44 TL yaptılar. Şimdi AKN kalkınca fiyat 56 TL olacak. Aylık 50 gb ancak kullanıyoruz, 50 Gb kullanıma 56 TL çok fazla. Ben sanırım iptal edicem.

Müşteri hizmetleriyle görüşün mail ile gönderebiliyorsunuz dilekçenin ve kimlik fotokopisinin resmini çekip. Ben o şekilde iptal ettirmiştim sorun olmadı.

• manalaus M kullanıcısına yanıt
    Artmaz. Benim adsl hattim da maksimum 16 mbit destekli ama hic bir zaman 16 goremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim hattım 16 mbit adsl destekliyor. Türk telekomdan netspeed'e geçiş için evrakları yolladım fakat şöyle bir durum var ben daha önce aradığımda evraklar 5 aralıktan önce bize ulaşırsa 16 mbit sınırsız tarifesini 52 tlden kullanabileceğim söylendi fakat evraklar ellerine ulaştıktan sonra aradılar taahhütünüz 27 aralıkta bittiği için yeni fiyat 56 tl den kullanacaksınız dediler sizce bu haksızlık değilmi? 3-5 lirasında değilim ama bu şekilde kandırılmış gibi olmak kötü. 2-3 kez üstüne basa basa 2 ayrı müşteri hizmetleri ile görüşmemde sormuştum 5 aralıktan önce evraklar ulaşırsa eski fiyattan mı yararlanacağım diye evet demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 6 Aralık 2018; 16:12:8 >
  • Can Coşkun kullanıcısına yanıt
    Diğer konuda başka bir üye yazmış; onu eski tarifesine geri döndürmüşler.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=136173020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 6 Aralık 2018; 17:02:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    1 saat sonra şunları bi arayıp içlerinden geçeyim bu böyle olmayacak. Teşekkürler.
  • Aradım, eski tarifeme geri geçtim. Eğer zamanından önce yeni tarifeye geçen varsa arasın. Fazladan para ödemeyin.
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Zamlar konusunda haklısınız ama sanırım hala en ekonomik onlar.

Hızınız sanıyorum 16 mbit destekliyor. 16 mbit limitsiz için 56 TL istiyorlar. Turk Net'e geçseniz 65 TL.

Her şeye rağmen en uygunu Netspeed gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.