Şimdi Ara

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
8
Favori
45.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhan239

Nerde bedava internet ? Bu ülkede fakir zengin ayırmaksızın elektrik su kesiliyor bedava internetmiş kafan iyi mi ?
    https://www.google.com.tr/amp/s/www.ntv.com.tr/amp/galeri/teknoloji/300-bin-kisiye-bedava-internet-geliyor,mxL2qdSszkWQF5RhdWNaHQ

Adam gibi konuşmasını öğren ondan sonra yaz yazacağını.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Yakında gelecek konu başlıkları örnekleri ;

20:00-23:00 arası Netspeed hız problemi

Netspeed İptal Dilekçesi Örneği

Netspeed kesinlikle almayın

Netspeed vaad edilen hızı vermiyor

Netspeed VDSL dedi ADSL bağladı

Uzar gider
    1 yıldır kullanıyorum sorun yaşadım tabiki ama kısa sürede çözüldü.

Müşteri hizmetlerini aradığımız da muhatap olacak biri karşımıza çıkıyor en azından.

Turknet gibi müşterisi olanakadar ilgilenip müşteri olduktan sonra ne halin varsa gör demiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, 75 mbit 200 GB AKN paketindeydim (Aldığım hız 35 mbit) ve AKN'yi doldurdum. Dönem içinde 35 mbit 150 GB AKN paketine geçtim. AKN'yi doldurduğum için hızım 16 mbit'e düştü. Hız testinde 15,9 mbit'i görüyordum fakat dün akşamdan beri hız testinde hızım 33,5 - 34 mbit. Acaba AKN konusunda geri adım mı attılar ki ? Hesap kesimi her ayın 8'i bu arada.

Edit : AKN'yi ikiye katlamış da olabilirler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jovi -- 4 Aralık 2018; 10:10:54 >
  • netspeedi 7-8 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım ve soranlara da her türlü tavsiye ederim. telefonla her arayışımda yardımcı oldular, ilgilendiler ve ellerinden geldiğince çözüm odaklı davranmaya çalıştılar ama maalesef alt yapı ve saha elemanları ttnet olunca bazen sorunlar ellerinde olmadan da olsa çıkabiliyor. son olarak konuyu öne çıkarıyorum böyle tüketici dostu firmaların/markaların sivrilmesini istiyorum. umarım netspeed kendisini bu noktaya getiren özelliklerinden vazgeçmez.
  • plusnettr P kullanıcısına yanıt
    "Netspeed rezaleti" diye konu açılmazsa olmaz

Biliyorsunuz artık bir klasik haline geldi "XX firma rezaleti"

• quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Yakında gelecek konu başlıkları örnekleri ;

20:00-23:00 arası Netspeed hız problemi

Netspeed İptal Dilekçesi Örneği

Netspeed kesinlikle almayın

Netspeed vaad edilen hızı vermiyor

Netspeed VDSL dedi ADSL bağladı

Uzar gider
    Bunu bir Turknetlinin söylemesi

• az önce aradım , mevcut aboneler sınırsız pakete geçiş başvurusunu erkenden yapamıyor, yani 05-12-2018 tarihinde ( yarın ) arayıp öyle başvuru yapıp işlem yaptıracağız.

fiyat itirazı , turknet rezilliği ile kıyaslama , telekom dolandırma , netspeed mağdur edecek, millenicom osurdu , oris işedi gibi saçma sapan sapalak şeylerle konuyu iç etmeyin.

10. mesajdan sonra milletin mala bağladığı forum diyenleri haklı çıkarıyorsunuz. Ergenin biri çıkıp geliyor , ehehehe tirknitti biyliydi , diyen şapşiğin burada, bu forumda değil bu toplumda işi ne ?

Yaz insan gibi ; ''Arkadaşlar , sınırsız internet bir çok sorunu beraberinde getirecek , örnek olarak a-b-c firmaları bu sisteme geçiş yaptıktan sonra yoğun bir şekilde hizmet kalitesinde düşüklük ve aksaklıklar yaşadı. altyapı yetersiz gelebilir, bunları düşünerek aboneliğinizi başlatırken dikkatli olun''

bir kerede düzgün bir konu/tartışma olsun , bir yerlere ve sonuca varalım be arkadaş.

• Öncelikle fiyatlara zam bekliyorduk.Herkes olaya kendi açısından bakıyor.

Adamın evinde vdsl var, fiber var bol keseden salliyor, bugün 24 mbit internete burnunuzu silmezken, ben 16 mbit alabilmek icin 40 takla attim.

Şansli kesim dalgasına bakar tabi, 100 mbit neti alıyor 70 kagida miss.

Ee biz taşra garibanları ne yapacak ? Mecburen adsl paketlerinden birini seçeceğiz.

2.5 yıl kullandığım tuknet 'den kopma sebebim tek fiyat olayıdır.

8mbit net verenede 65 gayme, 70 mbit hiz verdiklerine de 65 gayme.

"dedim onlar Allah' in lütfü, biz Allah 'in cezasi miyiz" diye veryansın ettim kuruş indirmediler bende kapattim.

Sonra netspeed, adamlar seçenek sunmus al bak, ha bunlarda arkadan dolanma pesinde +75 sus payı vermişler.

Gerçekçi olalım, gerçekten Akn kalkacağına ve sınırsız İnternet kullanacagimiza ve aynı paraları odeyecegimize inanıyor muydunuz?

Artık gerçekleri kabul etmek lazim," kim daha az düdükler "pozisyonundayiz.

Hayvani hiz alip, yilda 10 tl zam gelmesi, hele bu şartlarda bence gayet kabul edilebilir.

Biz ne yapalim ulan? O kadar sacma yorumlar okudumki ilk defa nir semaya savunuculugunu yaptırdınız. Evet bana bunu bile yaptirdiniz vallahi bravo dh saygı deger uyeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 4 Aralık 2018; 10:32:29 >

• Kalkacağını bildiğim için 150GB AKK 32mbs ye kadar olanı 56 liraya anlaşmıştım. Diğer sağlayıcı bölümlerinde bana yağdıran arkadaşlar vardı “kalkmayacak insanları kandırma en mantıklı şu firma” vs. diye akıllarınca bana gülmüşlerdi şimdi ben de onlara gülüyorum hem de AKK’SİZ, HIZLI VE UCUZ ŞEKİLDE

• geç kaldılar biraz. millenicoma geçtim iptal ettireceğim netspeedi. bir ay önce yapmış olsalar netspeed'de kalırdım.
  • Kablonet altyapısı var sadece bende ya... Netspeed kullanıyor mu bu altyapıyı ya da var mı bildiğiniz başka kablonet altyapısı kullanan ?
  • Netspeed ile görüşünce 50 mbps için 110 TL fiyat veriyorlar. Bu fiyatlar 1 Ocaktan sonramı geçerli olacak?

• Eylülden beri 8MB AKNSIZ 44 LİRALIK ALIYORUM. Şuana kadar sorun ÇIKMADI.

• NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER
    5 aralıktan sonraki aboneler farklı bilginiz olsun
  • 50 mbps'e kadar kotasız 76 lira çok iyiymiş. Bir düşüneyim bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 4 Aralık 2018; 11:8:15 >
  • 76 TL'lik paketlerde indirme hızı fiberde 50 Mbps, VDSL'de 75 Mbps. AKK olmadığını düşününce aradaki fark hiç de az değil. Neden böyle?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fhrstw

Tavsiye eder misin hocam oyunlarda ping lag loss oluyor mu? Ayrıca kimin altyapısını kullanıyor bilgin var mı?
    tt deyken 65 70 ms ile oynuyordum. şuan 85 ms ile oynuyorum loss biraz tt,ye göre arttı ama oynanış olarak bir fark göremedim. tt,ye o kadar para vermem 15 sene boyunca kaçacak yer aradım şuan için memnunum.

Türk Telekomu kullanıyor.
    NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra90 -- 4 Aralık 2018; 11:24:4 >
  • Krone K kullanıcısına yanıt
    Ben superonlıne fiber kullanıyorum 24 mgb akkli 75gb kota var 70 tl ödüyorum çok iyi bencede. Ama altyapı yinede ttnet port bekleme sıkıntısı var bundada.
  • Cuma evrak yolladım. Cumartesi ellerine ulaştı. Pazar günü Telekom ekipleri bağlantımı sağladı. Hatta ankastredeki bağlantıyıda yapmışlar elektrikçi çağırmadım. Bana sadece modemi kurmak kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 4 Aralık 2018; 11:25:6 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.