Şimdi Ara

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
487
Cevap
8
Favori
45.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
126 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun düzenlemesi kapsamında 31.12.2018 tarihinden itibaren AKN uygulamasına son verilecektir.

Bu kapsamda, mevcut kullanmakta olduğunuz tarifenizin kotasını ikiye katlıyoruz ve kota bitiminde daha önce AKN uygulaması kapsamında AKN sonrası kullandığınız hızınız kadar sınırsız ücretsiz ek paket tanımlıyoruz.

Abonelik tarihi başlangıcından itibaren 1 yılı dolduran abonelerimiz yeni sınırsız tarifelerimize geçiş yapmaları gerekmektedir.

Mevcut abonelerimiz yeni sunduğumuz tam sınırsız ve ekonomik tarifelerimize hemen geçiş yapabilir ve 1 yıl sabit fiyat garantisi hakkından tekrar faydalanabilirler.

Bu teklif sadece bizden hizmet almakta olan mevcut abonelerimiz için geçerli olup yeni abone olacak müşterilerimiz tam sınırsız tarifelerimizden faydalanabileceklerdir.

Bizden hizmet almakta olan abonelerimiz kullanmakta oldukları tarife özellikleri aşağıda sunulan tabloda gösterildiği gibi daha avantajlı olacak şekilde dönüştürülmüştür.

NETSPEED AKN'Yİ TAMAMEN KALDIRDI / FİYATLAR SÜPER

• Fiberde ki 24u az daha yukseltseler iyi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 gündür 75 mgbit 200gb olan tarifeyi kullanıyorum. tt,deyken aynı kota daha geç doluyordu ama netspeed,de nedense kota 3-4 günde eridi bitti. pingler avrupa,da 1-2 kere 100 lere çıktı 20 dk sonra düzelmişti. birde dsmart go uygulaması sıkıntısı var türkiyede değilsin izleyemezsin diyor. ip adresleri sistemlerinde tanımlı değil galiba. bunları saymazsak gayet güzel bence.
  • Fiyatlar pahalı biraz ama eğer kaliteli hizmet sağlıyorlar ise ne diyelim helal olsun. Çünkü kaliteli isp bulmak zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kobra90 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye eder misin hocam oyunlarda ping lag loss oluyor mu? Ayrıca kimin altyapısını kullanıyor bilgin var mı?

• Mahallede boş port yok. (8-12mbit adsl kullanıyorum)

O yüzden sürekli taşıma yöntemiyle tüm oparatörleri denedim. Hepsi turktelekom altyapısını kullanmasına rağmen

turkcell superonline yada netspeed öneririm.

Yoksa hepsi aynı şey hangisi ucuzsa onu alın 5 yıldır nereye geçersem geçeyim aynı hızları alıyorum

• AKN'yi kaldırdı deniyordu, bunlar kotalı paketler için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Santralin 200 metre yakınında oturan, bağlandığı santral YAPA altyapısına sahip olan kaç tane ev vardır hocam

Tüm Türkiyedeki ev interneti kullanıcısının %1’nde bile yoktur bu imkan. Fazla olduğunu düşünüyorsanız ispatlayın hesabımı kapatırım.
    Siz bu hizmeti kullandınız mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_demir87

Bu sınırsız tarifelere geçen olursa buraya da yazsın. Facebook üzerinden mesaj attım ne zaman geciş yapabilirim diye bana şöyle kopyala yapıştır mesaj atmışlar.

***Yeni tarifeler ve AKN ile ilgili çalışmalarımız henüz netleşmedi. Ancak hiç bir abonemizi mağdur etmeden aynı şekilde ekonomik tarifeler sunulacaktır. Mevcut ve yeni tarifelerimizi mümkün olduğunca daha avantajlı sunmayı hedefliyoruz.***
    Bu tarifelere şuan geçebilirsiniz 5 aralıkta tam aktif olacak yani şimdi evraklarınızı gönderirseniz 5 aralıkta bu pakedi ilk kullanan siz olabilirsiniz.

• AsTraLL A kullanıcısına yanıt
    48 tl olmuş sizin için çok fiyat artmış maalesef.

• Bunlar anladığım kadarıyla birkaç ay kala kota kalkma muhabbetine netspeed alanlara sadece

1 seneden fazla ve yeni abonelere kalkmış tarifeler verilecek.

• Yakında gelecek konu başlıkları örnekleri ;

20:00-23:00 arası Netspeed hız problemi

Netspeed İptal Dilekçesi Örneği

Netspeed kesinlikle almayın

Netspeed vaad edilen hızı vermiyor

Netspeed VDSL dedi ADSL bağladı

Uzar gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • x2yk X kullanıcısına yanıt
    Superonline iyice zıvanadan çıktı.

50 Mbit internet kullanıyorum 125 GB AKN'li.

Soruyorum bu pakete taahhüt vermezsem 01.01.2019'dan itibaren ne olacak diye doğru düzgün yanıt veremiyorlar.

Tahminim arayıp 25 Mbit sınırsıza geçirelim diyecekler veya AKN'yi kota olarak güncelleyip en yakın pakete alalım diyecekler.

Sınırsız 50 Mbit'imiz yok gibi tuhaf şeyler söylüyorlar. Eski hizmetten eser yok
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Söylediklerinize katılıyorum. Ek olarak SOL altyapısı varsa Vodafone da öneririm daha ucuzsa. Yine SOL ile aynı modemleri ve hız/ping değerleri veriyor.
  • sstropic S kullanıcısına yanıt
    Taahhüdünüz bittikten sonra onayınızla sizi istedikleri tarifelere geçirebilirler. Onaylamazsanız da hizmeti iptal edebilirler.
  • Formları doldurdum akşam postalayacagım. 6 ay taahhüt mantıklı geldi.

• Turknet de bu şekilde büyük kampanyalarla giriş yapmıştı piyasaya, ilk başta herkes çok memnundu. Sonra kullananların %90'ı pişman oldu geçtiğine.
    Bu firma da böyle olacak demiyorum tabiki ama geçmek için bir süre beklemekte fayda var bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NotNeeD

Turknet de bu şekilde büyük kampanyalarla giriş yapmıştı piyasaya, ilk başta herkes çok memnundu. Sonra kullananların %90'ı pişman oldu geçtiğine.
    Bu firma da böyle olacak demiyorum tabiki ama geçmek için bir süre beklemekte fayda var bence.
    Oturma organı dışında, %90 için bir kaynak alabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sê7êN SKY

Oturma organı dışında, %90 için bir kaynak alabilir miyiz?

Alıntıları Göster
    Forumdaki Turknet sayfasına göz gezdirirseniz ihtiyaç duyduğunuz kaynağı bulabilirsiniz.
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Nerde bedava internet ? Bu ülkede fakir zengin ayırmaksızın elektrik su kesiliyor bedava internetmiş kafan iyi mi ?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.