Şimdi Ara

NetSpeed Yeni Açıklama !!! ''AKK TAMAMEN HERKESTEN KALKTI..!!'' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
5
Favori
22.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netspeedin tek kötü yanı pek kurumsal firma olmaması galiba. Telefonla aradığınızda karsiniza argo konuşan biri çıktı mı hiç ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

Netspeedin tek kötü yanı pek kurumsal firma olmaması galiba. Telefonla aradığınızda karsiniza argo konuşan biri çıktı mı hiç ?
    Asla böyle bir durum yaşamadım. :) NetSpeed ile birlikte neredeyse 6 ay devirdik sanırım çok şükür ne kopma ne ping sıkıntısı hiçbir sorun yok.

Türknet ile yaşadığım kabus gibi bir dönemden sonra ilan gibi geldi diyebilirim.

Bu arada bir süredir konuyu güncelliyemiyorum işlerim sebebiyle en kısa zamanda düzenlemeler yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkzk

29 nisan da ttnet taahhütüm bitiyor. ben de netspeed e geçmeye karar verdim. elimde ttnet in zyxel vmg3312-b10b modemi var. ve vdsl 75 mbs hız alabileceğimi söylediler Facebook tan mesajlaşırken. bu modem bana yeterli mi? yeterli ise bile sorun çıkartır mı? sonuçta telekomun modemi. ayrıca internet babamın üzerine ve ben kendi üzerime almak istiyorum. iptal etmeden bu mümkün mü?
    Sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Sadece NetSpeed firmasına geçtiğinizde modemi fabrika ayarlarına çevirip kurulumunuzu muhakkak öyle yapın.

Bu arada dilerseniz internetinizi kapattırmadan geçiş yaptırın ne olur ne olmaz sonra bölgenizde port sıkıntısı varsa Telekom size yeni bir port vermiyebilir. Tabi bu sadece bir varsayım.

Yalnız siz internet babamın üzerine demişsiniz geçiş işleminde bildiğim kadarıyla hat sahibi geçiş yaptırabilir. Siz kendi üzerinize internet istiyorsanız sıfırdan başvuru sağlarsınız. Babanızın üzerine olan interneti istemiyorsanızda Telekoma gidip dilekçe verin kapatıcaklardır.

• teşekkürler. konuştum netspeed ile babamın üzerine alıp daha sonra üstüme alıcam. sabit telefon hattı da var. inu kapatmak sorun olmaz herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

28'in de TTnet taahhütüm bitiyor. Ve planlarım gereği taahhüt yapmak istemiyorum, gözüme diğer servis sağlayıcılarından netspeed kestirdim.
    Direk yeni hat çekmeden, taşıma işlemi yaptırmak istiyorum fakat şöyle bir problemim var.

Ttnet hattı babamın üzerine, Netspeed e ise ben başvurmak istiyorum. Bu işlem süreci nasıl olacak acaba?
    Dediğim gibi yeni hat çektirmeyeceğim, direk Ttnet için kullandığım kabloyu kullanmak için IIS taşıma işlemi yapmak istiyorum.
  • seegoo kullanıcısına yanıt
    Baban başvuracak.
  • Başka bir yolu yok mu?
    Malesef.
    Taşıma işlemi yapıyorsun sonuçta hat sahibi başvurması gerekiyor kendi başına en fazla 2. Hattı çektirirsin

• Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar
  • arkadaşlar bir fikir verin
    uydunet 10 megabit 75 akn kullanıyorum 41 lira ödüyorum.5 mayısta teahhüdüm bitiyor. 2 gün önce aradılar (59.50 fiyat veriyorlar 16megabit 50gb akn idi sanırım)
    3.0 docsis modem içinde (24 ay 12.50 modem parası) bu arada kablo tv hiç önemli değil benim için sadece internet lazım

aradım turksat uyduneti kendi tarifeme devam edeyim .teahhüt bittiği için 71 lira falan fiyat çıkarıyorlar. yeni teahhüd yapıncada neymiş modem docsis 2.0 mış yeni modem almanız lazım diyorlar daha doğrusu modem itelemeye çalışıyorlar

net speed alsammı.istanbul fatih,teyim.pişman olurmuyum yaklaşık 7-8 senedir uydunetteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 20 Nisan 2018; 0:6:17 >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Telekomun altyapı iyiyse pişman olmazssın.

https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede sorgula hız kaç çıkıyor apartmana
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Telekomun altyapı iyiyse pişman olmazssın.

https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede sorgula hız kaç çıkıyor apartmana
    81mbps hocam

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Ozaman bi problem yasamazssiniz hocam 35 mbit veya 50 mbit secersin keyfine bakarsin.

• 3 aydan fazla oldu geçeli
    hiçbir problemle karşılaşmadım
    tavsiye ederim
  • Su anda Turknet kullaniyorum. 35Mb pakette 10Mb hizi zar zor alabiliyorum. Hat degerlerim baya iyi halbuki. Netspeed ile ilgili birkac sorum olacak. Ne kadar ping aliyorsunuz? Ping sikintisi var mi veya hiz kisitlamasi yapiyorlar mi Turknet gibi? Bir de google dns ile yasakli sitelere girilebiliyor mu TurkNet gibi yoksa Turk Telekom gibi VPN olmadan yasakli sitelere giremiyor muyuz? Bu arada hat degerlerim boyle:

NetSpeed Yeni Açıklama !!! ''AKK TAMAMEN HERKESTEN KALKTI..!!''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thisisshit -- 22 Nisan 2018; 20:57:52 >

• Sen netspeede geçiş yap internetin kedilmeden devam edetsin. Beklemen kabahat. Alırsın 75 e kadar hız bence rahat.

• Bende netsped kullanıyorum telekom altyapısnı kullanıyor ama telekomda gördüğüm internet zayıfken netspeed 1080 p online film izliyorum telekomda 720p duraklayarak izliyordum.Şu anda aradabir net gidiyor 1veya 2 dakıka sürmeden net geliyor .BU ARALAR 6veya 7 defa olmaya basladı .Böyle bir problem ile karsılasan oldumu.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Zam gelmiş 65 tl olmuş

• half life 3 kullanıcısına yanıt
    Gelsin hocam ben 49'dan devam ediyorum peynire yağa zam geldi internetede gelecek herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.