Şimdi Ara

NetSpeed Yeni Açıklama !!! ''AKK TAMAMEN HERKESTEN KALKTI..!!'' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
5
Favori
22.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hımm kararsız kaldım şimdi.
    Turknet gibi 1 ay denemesi bedava kampanyası vs olsa..İnternet bizde akşamları yoğun kullanılır.Bende zaten akşamları kopma ve hattan düşme sorunları yaşıyorum Turnet kullanan hemen hemen herkes gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Hımm kararsız kaldım şimdi.
    Turknet gibi 1 ay denemesi bedava kampanyası vs olsa..İnternet bizde akşamları yoğun kullanılır.Bende zaten akşamları kopma ve hattan düşme sorunları yaşıyorum Turnet kullanan hemen hemen herkes gibi.

Hocam ben deniyecegim hattim zaten maks 16 geliyor en azindan turknet gibi kotu issden kurtulurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E1J1 kullanıcısına yanıt
    Abonelik bittiği için öyle görünüyor olabilir. Bende iptalden sonra fatura sorgulamayı aynı yerden yapmıştım. Tc kimlik no ile sorgulama deneyin. Faturanız kesilmediğinde de görünmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    TC ile sorgulayınca çıktı (21ocak son ödeme tarihli 170TL bunu biliyordum)
    bundan başka çıkaracaklar mı onu düşünüyorum (çağrı merkezindeki çalışan,abone iptali yaparken fatura aylık değilde günlük olarak hesaplanır demişti)
    10 gün kullanmışsın öde 170 TL demiyorlarmış kısaca
  • E1J1 kullanıcısına yanıt
    Evet çağrı merkezi doğru söylemiş. Kullandığınız günler hesaplanıp faturalandırılacak. 170TL hesaplanan faturanın dönemini bilmeniz gerekir. İptal ettiğiniz ayın dönemi değilse başka bir fatura daha kesilecektir.

Faturalarda yanlış hesaplama olduğunu düşünürseniz TT müdürlüklerinde çözüm masalarına sıra numarası alın ve şikayette bulunun. Faturayla ilgili hataları çok kısa sürede düzelttiklerine şahit oldum. Tabi düzelten çözüm masası değil, onlar sadece ilgili birimlere şikayeti yönlendiriyorlar.
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    21ocak 170TL lik fatura,aralık ayını öderken bu fatura sistemde gözüküyordu (nerden baksam 7 10 gün önceydi) hat bugün kapandı :)
    çağrı merkezi çalışanı faturalar ayın 9 unda ve 31 inde kesildigini söylemişti
    gitmeden çağrı merkeziyle konuşurum bir ön bilgi alırım (fatura kesim tarihi )
  • Hadi gözünüz aydın arkadaşlar.

Konuya eskisi kadar ilgi gösteremesemde ara ara mesajları okuyordum ve bulunduğu yerde netspeed olmayıp başvurmak isteyen bir çok arkadaş vardı.

Firma çalışmalarının bir çoğunu tamamladı ve artık Türkiye`de %90 kapsama alanına ulaştı.

Hizmet verilmeye başlanan iller listesine aşağıdaki linkten yada konunun en başındanki haritadan detaylı olarak bakabilirsiniz.
    https://www.netspeed.com.tr/netspeed-internet-altyapisi/

Herkese hayırlı ve uğurlu olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 18 Ocak 2018; 20:23:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Martin

Hadi gözünüz aydın arkadaşlar.

Konuya eskisi kadar ilgi gösteremesemde ara ara mesajları okuyordum ve bulunduğu yerde netspeed olmayıp başvurmak isteyen bir çok arkadaş vardı.

Firma çalışmalarının bir çoğunu tamamladı ve artık Türkiye`de %90 kapsama alanına ulaştı.

Hizmet verilmeye başlanan iller listesine aşağıdaki linkten yada konunun en başındanki haritadan detaylı olarak bakabilirsiniz.

istanbul için bende bekliyordum ve sonunda geldi suan çok mutluyum gerçekten turknet'de 6mbps lik internete 60tl vermek koyuyordu bana o yüzden arayıp geçiş için başvurumu yaptım bakalım bunlar 16mbps paketden kaç mbps sunabilecekler.

• 1stanbul34 1 kullanıcısına yanıt
    Türknet'teki aboneliğim para iadesini 1 yıldır alamıyorum BTK'ya devamlı şikayet ediyorum kansızlar ya uğraştırıyorlar sonunda 20 TL için mahkemeye vermek istemiyorum.

Bugün Kocaeli için Yeni abonelik başvurusu yaptım hayırlısı olsun gelişmeleri ve hızları yazarım.

En son netspeed kendi omurgasını dağıtıyordu bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1stanbul34

quote:

istanbul için bende bekliyordum ve sonunda geldi suan çok mutluyum gerçekten turknet'de 6mbps lik internete 60tl vermek koyuyordu bana o yüzden arayıp geçiş için başvurumu yaptım bakalım bunlar 16mbps paketden kaç mbps sunabilecekler.

Bu seferde Netspeed güme gitmesin?

İnternetsiz kalan binler Netspeed'e doğru göç edeceğinden kapasite problemleri olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

quote:

İnternetsiz kalan binler Netspeed'e doğru göç edeceğinden kapasite problemleri olabilir.

dostum turknet'den daha kötü olacağını düşünmüyorum çünkü turknet'e geçtiğimden beri devamlı oyunlarda delay ping oluyor doğru düzgün oyun oynayamaz oldum ve fiber altyapım olmadığı için mecburen adsl 16mbps'e kadar paketinden kullanıyorum ben 13 14 mbps beklerken 6mbps in üzerine cıkmadı arıza kaydı olusturdum fakat hiçbir çözüme kavuşturulmadı turktelekomdan adam göndermelerini rica ettim adamda göndermediler son çare servis değişikliğinde buldum.

• IP adreslerini gerçek mi veriyor bu firma yoksa cgnat mı veriyor kullanan yorumları nasıl
    akşamları yavaşlıyor mu bir de o önemli
  • Kullananların yorumlarını bekliyoruz.
  • poopsy kullanıcısına yanıt
    Cgnat veriyor diyen vardı yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

quote:

dostum turknet'den daha kötü olacağını düşünmüyorum çünkü turknet'e geçtiğimden beri devamlı oyunlarda delay ping oluyor doğru düzgün oyun oynayamaz oldum ve fiber altyapım olmadığı için mecburen adsl 16mbps'e kadar paketinden kullanıyorum ben 13 14 mbps beklerken 6mbps in üzerine cıkmadı arıza kaydı olusturdum fakat hiçbir çözüme kavuşturulmadı turktelekomdan adam göndermelerini rica ettim adamda göndermediler son çare servis değişikliğinde buldum.

Netspeed ne kadar kapasite kiraladı bilmiyorum ama benim tahnimim, diğer ISS'lerden gelen insanlar, Netspeed'in sistemlerine aşırı yüklenebilir.

• 6 gündür Netspeed'i kullanıyorum. Basvuru evraklarının ellerine ulaşmasından bir gün sonra ekip geldi bağlantıyı yaptı. 24 ay Türk Telekom ve 7.5 ay Türknet kullanmıştım bundan önce. Hız konusunda bir farklılık göremedim. Şimdilik memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: odmrhsr

6 gündür Netspeed'i kullanıyorum. Basvuru evraklarının ellerine ulaşmasından bir gün sonra ekip geldi bağlantıyı yaptı. 24 ay Türk Telekom ve 7.5 ay Türknet kullanmıştım bundan önce. Hız konusunda bir farklılık göremedim. Şimdilik memnunum.

Bana müşteri temsilcisi belgeleri kargo ile gönderiyoruz, imzalayıp geri göndermeniz gerekiyor dedi. Belgeleri kendimiz çıkartıp kargo firmasına veremiyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

quote:

6 gündür Netspeed'i kullanıyorum. Basvuru evraklarının ellerine ulaşmasından bir gün sonra ekip geldi bağlantıyı yaptı. 24 ay Türk Telekom ve 7.5 ay Türknet kullanmıştım bundan önce. Hız konusunda bir farklılık göremedim. Şimdilik memnunum.

Bana müşteri temsilcisi belgeleri kargo ile gönderiyoruz, imzalayıp geri göndermeniz gerekiyor dedi. Belgeleri kendimiz çıkartıp kargo firmasına veremiyor muyuz?

hayır mng kargo ile geliyor imzalıyor ve kimlik fotokopisi ile geri yolluyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_demir87

quote:

Orijinalden alıntı: Temet Nosce

quote:

hayır mng kargo ile geliyor imzalıyor ve kimlik fotokopisi ile geri yolluyorsunuz.

Garip bir olaymış kendimiz kargo firmasına ulaştırabilsek daha iyi olurdu, sürekli evde veya ofiste olamıyoruz o yüzden sorayım dedim teşekkürler.

• Merhaba bende netspeede geçmeyi düşünüyorum ancak bulundugum yerdeki saha dolabı 30 35 metre ilerde ve buna rağmen altyapı sorgulaması yaptıgımda 63 mbit alıcagımı gösteriyor üst katta kuzenlerim kalıyor onlardada 63 mbit alabilecegini gösteriyor ama modem arayüzünde 88 mbit alabileceklerini gösteriyor şimdi ben 100 mbit alabilmek için ne yapmalıyım ttnet ilçe müdürlüğüne gidip bu durumu anlatmalımıyım yardımcı olurlarmı yada sizin bana önerebileceginiz bir şey varmi teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.