Şimdi Ara

Netspeed 16MBPS İNTERNET 44TL (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
821
Cevap
43
Favori
74.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Reset attım. Mh aradım yapabileceğimiz birşey yok diyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bir sorunum var. Youtube giriyorum bir videoyu tıklıyorum. Video yüklemek için bekliyor. Sonra takıla takıla ilerliyor. Hattan mı yoksa modemden mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AsTraLL A kullanıcısına yanıt
    Hiz testinde ip adresi görünüyor mu tam teknik bilgiye sahip değilim ama benzer bi sorun başıma gelmişti. Benim sorun steam ve origin çalışmıyor ama YouTube a falan girebiliyordum internette hata kodunu arattım bi kac ayar yaptım modemi resetledim duzelmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

Hocam herşey iyi güzel hoş ilk faturamda geldi ancak otomatik ödeme talimatı veremiyoruz. 2 Tane bankayla çalışıyorum Vakıfbank ve İş Bankası ancak içinde Netspeed internet ödeme tanımlı değil. Bu devirde nasıl olmaz insan şaşıyor.
    sitesinden ödüyorum kredi kartı yada ininal ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feberman F kullanıcısına yanıt
    ev içi kablo ya da modem parası yok ki. Senin zaten mevcutta evine gelen telefon hat kablon var, ona bağlantı yapacaksın. Modem olayı da yeni almana gerek yok mevcut modeminin kurulumunu yeni k.adı ve şifrene göre yapacaksın. Sen çok başka yerlere gitin ama olsun :) herkes rahat ettiği ISS de.
  • Buna normal ttnet olan her yerde abone olabiliyor muyuz köy gibi.
    6ay taahhüt vermek istiyorum. 12ay bile fazla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de henüz 5 günlük netspeed üyesiyim superonline dan geçtim şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. binamızda adsl var fiber yok. Türk telekom alt yapısı. Superonline iki senedir kullanıyordum. 54.90 tl ödüyordum 8 mbps 75 gb akk paketiydi öğrenci indirimi ile 1 sene taahhütlü almıştım. Başta 16 mpbs kullanıyordum superonline dan en fazla 12-13 mbps hız alabiliyormuşum arada kopmalar oluyordu öyle olunca 8 mbps olan pakete geçip hızı düşürmüştüm kopma problemi bitmişti. netspped Antalya ya yeni gelmiş internet sitesinden formları aldım doldurdum bir gün sonra ulaştı ellerine kargo ile yollayınca. Kargo yu karşı ödemeli yolluyorsunuz size bir kod veriyor netspeed müşteri hizmetleri. benim taahhüt 12 ağustos ta bitiyordu netspeed e özellikle belirttim 13 ağustostan itibaren başlasın diye transfer işlemi yapıyorlar. Modem vermiyorlar ben de arkadaşlardan air ties eski bir modem aldım . 6 ay taahhüt verdim kurulum ücreti almadılar 60 lira . tatildeydim 3 gün sonra eve dönüp kurulum yaptım o arada aradılar siz de sıkıntı mı var hiç sinyal gelmedi diye. modem kurulumunu telefon ile yaptık. şu an 16 mpbs 75 gb akk lı paketine üye oldum 13 hız alabiliyorum yine ama kopma olmuyor 44 lira veriyorum. taahhüt de yok 6 ay sonra. gayet memnunum. Superonline hiç indirimli fiyat vermedi 59.9 diyorlardı. türk telekom zaten daha pahalı. Ben şu ana kadar memnunum düşünen varsa Antalya da bence alsın denesin.
  • hib.96 kullanıcısına yanıt
    Ip adresi görünüyor hocam dediğiniz sorunun aynısı var. Herşeye normal erisiyorum bitek oyunda sıkıntı çıkarıyor. Siz nasıl çözdünuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Buna normal ttnet olan her yerde abone olabiliyor muyuz köy gibi.
    6ay taahhüt vermek istiyorum. 12ay bile fazla
    Aynen hocam Türk Telekom kablosunun olduğu her yerde abone olunabilir...

• Herhangi bir servis sağlayıcıdan interneti taşımadan, 0 dan yeni abone olarak internet işlemlerini başlatsam ne kadar sürer tahmini olan var mi ?

• AsTraLL A kullanıcısına yanıt
    Bende speedtest den hiz testi yapmaya calisinca ip çıkmıyordu. İnternetten ip sorunu yazdım ag ayarlarından internet seçenekleri gibi bi ayar vardi özelliklere basıp sıfırladım daha sonra reset attım çözüldü.

• Nazar değmesin ben netspeedden çok memnunum, şubat ayından beri 50 mbit aknsiz kullanıyorum ve downloada doydum, şimdiki hedefim 4K bi tv alıp netflixten 4K film izlemek ve 4K film indirip onları izlemek.

• Telefondan bakılmıyor netspeed sivasta varmi acaba bilen var mı?arasınlar diye numaramı bıraktım arayan yok :)

• internetten fatura ödeyince interneti benim gibi anlık kesilen var mı acaba
  • Kablonet ten netspeed fibere geçmeyi düşünüyorum. Başvurunca gelip eve kadar kuruyorlar mı yoksa Türk net gibi elektrikçi çağırıp biz mi çekeceğiz kabloyu? Bir de 50 mbit 200 GB akn 65 TL diyor. Taahhütlü mü bu? Aktivasyon ücreti dışında başka ücreti yok değil mi? Fatura ödeme işi otomatik ödeme şeklinde olmuyor sanırım ille de kredi kartıyla mı ödememiz gerekiyor?

• Taahhüt olmasa geçicem de allahın belası Türk telekom'dan kurtulus yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

Telefondan bakılmıyor netspeed sivasta varmi acaba bilen var mı?arasınlar diye numaramı bıraktım arayan yok :)
    türk telekomun internet verdiği her yere hizmet verebiliyorlar çünkü onların altyapısını kullanıyorlar.
  • eylülün 20sinde ttnet taahütüm bitiyor, yeter artık bu ttnetin kan emiciliği kurtulmak istiyorum lanet taahüt olayından. netspeed ile turknet arasında kararsızım. iki taraftadan da memnun olanda var olmayanda. siz hangisini önerirsiniz kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum?

mevcut tarifem : ttnet vdsl 24 mbit dow 2 mbit upl
    speedtest sonuçlarımda 23ün altına inmiyor akn yeniyken upload ise 2.30 falan çıkıyor sanırım altyapım fena değil.
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    İlk ay aktivasyon ücretini aldılar.

Fatura hep 65 TL geliyor

Verdikleri modem. Kurumu yapan kişiler hep ttnet.

2 aya yakındır kullanıyorum. Şükür sorun yaşamadım

Daha 40 megabit in altını hiç görmedim. Genel olarak 50 yi veriyor. Hatta bazen 50 nin üzerini çıktığı da oluyor

• Ben de bugun yeni baglattim. Birkac saatte yorum yapmam pek saglikli olmaz ama suan icin gayet memnunum. Dusunenlere tavsiye olunur. Vdsl 35mbps 56 tl tarifesini sectim, memnunum cok sukur.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.