Şimdi Ara

Netspeed

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kablonet'den sonra şimdi Superonline kullanıyorum. Taahütlü değilim fakat verdikleri hız beni kanser ediyor. F/P olarak iyi değil. 90 lira fatura ödüyorum 50 Mbps 250GB evde 5 tane bilgisayar var hemen doluyor. Sınırsız AKK ile Turk.net'e baktım fakat 35 Mbps veriyorlar ve şanslıysan sıkıntı yaşamazsan şanssızsan öldürüyormuş. Netspeed'e baktım biraz. Aktif altyapıda gözüküyorum. 100 Mbps alabilirim olarak gözüküyor. Ama 50 Mbps'ye de lafım yok sınırsız olduktan sonra. Sizce geçmeli miyim?

• netspeed henuz yeni sayılabilecek bir ISS.
    bende bikaç aydır araştırıyorum,birkaç yorum dışında pek kullanıcı bulamadım.o birkaç kullanıcı da olumlu yorum yazmış.
    akşam yoğun saatlerde hızda çok bariz düşüm yoksa bence denenmeli
  • Xtracer kullanıcısına yanıt
    Aslında az önce kendilerini aradım, artık 100 Mbps sunmuyorlarmış. Bölgemde Superonline ve Kablonet var fakat TT Fiber yok. 50 Mbps 200 GB AKK - 58 TL VDSL2 sunabileceklerini söylediler. Sitede VDSL tarifeleri kısmında aynı zamanda 99 TL/ay olarak 50 Mbps sınırsız görünüyor. Daha sonra detaylı bir bilgi alıp geri dönüş yapacaklarmış. Beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xDeathwing

Aslında az önce kendilerini aradım, artık 100 Mbps sunmuyorlarmış. Bölgemde Superonline ve Kablonet var fakat TT Fiber yok. 50 Mbps 200 GB AKK - 58 TL VDSL2 sunabileceklerini söylediler. Sitede VDSL tarifeleri kısmında aynı zamanda 99 TL/ay olarak 50 Mbps sınırsız görünüyor. Daha sonra detaylı bir bilgi alıp geri dönüş yapacaklarmış. Beklemedeyim.

Sitede vdsl de gözüküyor 100 mbps fakat 50 aknsiz bence daha iyi 100 olsa 24/1 e düşecektiniz ama şimdi o saatte mi şu saatte mi indirsem diye düşünmezsiniz bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de dün başvurdum 16 mb akksiz pakete bakalım evraklar ne zaman gelecek internet bağlandığı zaman memnun olup olmadığını yazarım buradan
  • Vodofone iptal edip bağlattım. 16 mb. Vodafone neyse o farkı yok.
  • selam arkadaşlar bende yaklaşık 5 aydır 100 mbit 200 gb akk kullanıyordum 3 gün önce dayanamadım 50 lik sınırsız pakete geçtim kafam rahatladı akk doldumu derdi yok geçmeyi düşünen varsa geçebilir turknet gibi hızda indi bindi derdi yok
  • Kendi modemlerini kullananlar, nasil baglanti yaptiklarini ve modem arayuzlerini pm olarak paylasmalari mumkun mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemekten zarar gelmez, zaten taahüt vs. yok

Bu arada Kablonet gibi iyi bir alt yapısı olan ISS'den niye çıktınız ki?
  • henüz kocaeli de yok,gelir gelmez geçeceğim,ayda 40TL iyi fiyat.
  • Bende takipteyim geçende başvuru yapacaktım 2018'de aktif olacağını söyledi ve not aldı gelir gelmez netspeed geçerim.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=129898819

Akşam saatlerinde yurtdışı hızlarında kısıtlama yapılıyor olabilir. İsterseniz paylaşılan hız testi sonuçlarına bakabilirsiniz.

• Kubilaykaracam K kullanıcısına yanıt
    Gayet iyimiş Kocaeli'ne gelsin geçeceğim.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Diğer test sonuçlarına bakmadınız herhalde. (Frankfurt ve Amsterdam olanlara)

https://postimg.org/gallery/zfzl9pzc/

Sorun yok Yurt dışı çıkışları ile alakalı bir durum olsa gerek Netspeed kendine has yurt dışı çıkışı yok kiraladığı için normal olduğunu düşünüyorum.
    hocam senin hatta bir sıkıntı olmasın şimdi test yaptım 47 mbit hız çıktı frankfurta

Netspeed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 16 Kasım 2017; 21:19:35 >
  • 3 Aydır Netspeed aktif kullanıcısıyım ilk 1 ayımda hiç bir sorun yaşamadım,ama bu son 2 aydır akşam 8’den sonra haftanın pazar hariç her günü Ping yükselmesi ve hız düşüşü yaşıyorum özellikle yurt dışı testlerimde. Facebook olsun video siteleri olsun bütün sitelerde internet kullanılamaz duruma geliyor donarak ve takılarak. Farklı semtlerde 2 adet yakınıma da bağlattık aynı sorunları onlar da yaşıyorlar. Müşteri hizmetlerini arıyorum arıza kayıdı alıyorlar bakıp kontrol edip size Bilgi vereceğiz diyorlar 2-3 kez aramama rağmen bir sonuç alamadım. İlk zamanlar TürkTelekom un yurt dışı çıkışlarında bakım çalışması olduğunu öğrenmiştim ama Türktelekom kullanıcılarında aynı sorun yok. Varmıdır acaba Netspeed kullanıp ta aynı sorunu yaşayan arkadaşlar.

Bunlarda benim Speedtest sonuçlarım:

Netspeed

Netspeed

• Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Ben başka bir konudan resim paylaşmıştım. Kendim kullanmıyorum. Yurtdışını isteyerek kısıyor olabilirler.

Bilerek kısmıyorlar Yurt dışı çıkışlarını Türk Telekom gibi firmalardan kiralıyorlar abone ve trafiğe göre band genişliklerini yükseltiyorlar daha yeni firma olduğu için git gide arttıracaktır.

2018 gelse direk geçiş yapacağım.
  • Yarın superonline'dan taahhütüm bitiyor ve netspeed'e başvurdum.Bende superonline'da 2 test yaptım,netspeed ile karşılaştırmak için.Netspeed bağlanınca onun hızlarınıda atarım,normalde superonline'da 16mbps kullanıyorum ama 50gb akk direk dolduğu için hız böyle..

Netspeed

Netspeed

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.