Şimdi Ara

Netsped gecmeyi düşünüyorum bu modemi alayimmi sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kablo tv kullanıcısiyim yeni sunmus oldukları tarifeleri beğenmedim kablo netin netsped aradım alt yapim 80 mb destekliyor vdsl 35 MB hiz 76 TL dediler bende dedim babamda gecicek ozaman dediler siz uye olduktan sonra kod veririz 5 TL daha ucuz olur dedi 12 ay yani 71 TL ye gelecek bence uygun bide 100 TL kurulum parasi aliyorlarmis ayrica 3 ay dondura biliyormussun 30 TL karsiliginda sorum şu bu model modemi veriyorlarmış istersen dediler 250 TL disaridanda alabilirmisim Zyxel VMG1312-T20B 4 Port 300 Mbps VDSL2 Modem sizce iyimi bu modem fiber olsa bosubosuna bide 9 TL kesiyorlasmis heray ama vdsl de öyle birşey yokmus her ay 9 TL

• Ben vodafone'nun h300s modemini kullanıyorum 5ghz de kayıpsız alıyorum

"G541GA" davet kodumu kullanabilirsiniz faturaları düzenli ödüyorum

• Kesinlikle servis sağlayıcılarından modem alma cihazların kısıtlamaları oluyor ve arka planda çok fazla uygulama çalıştığı için cihaz yavaş oluyor ayrıca o modem AC destekli değil eğer wifi hızına önem veriyorsan AC destekli bir modem almanı öneririm benim önerim keenetic extra dsl alman.

• quote:

Orijinalden alıntı: AirJET

Kesinlikle servis sağlayıcılarından modem alma cihazların kısıtlamaları oluyor ve arka planda çok fazla uygulama çalıştığı için cihaz yavaş oluyor ayrıca o modem AC destekli değil eğer wifi hızına önem veriyorsan AC destekli bir modem almanı öneririm benim önerim keenetic extra dsl alman.

Teşekkürler kardeşim peki diyelim modemi ben dışarıdan aldim 100 TL kurulum ücreti varmis abonelikte peki ben modemi disaridan aldigim icin kurarlarmi peki yani ben birşeyle ugrasmak istemiyorum

• dj.caner kullanıcısına yanıt

Evet kurarlar merak etme ve modemin kurulumu çok basit youtube dan izleyerek bile yapabilirsin sadece netspeedin sana verdiği internet kullanıcı adı ve şifresini modeme yazıcaksın o kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.