Şimdi Ara

Netron mu Bilgeadam mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sistem mühendisliği kursuna yazılmayı düşünüyorum.Araştırdığım kadarıyla Netron Ve Bilge Adam'ı tavsiye ediyorlar.Düşünüyorum diyorum çünkü henüz karar vermedim.Sormak istediklerim

1.Sistem Mühendisliği'ne gitmemi tavsiye eder misiniz?Yoksa grafik,web tasarıma mı gideyim?
    2.İkisinin de kurs ücreti 6 milyar.Bu para benim için çok fazla.1 yıl boyunca maaşımın tamamını buraya yatıracağım bu yüzden ince eleyip sık dokumalıyım?Sabah 9 Akşam 7çalışıyorum.Hafta içi iş çıkışı kursa gidicem.Bu kadar meziyete değer mi?Yoksa bu kadar para yada zamanı başka bir kursla mı değerlendireyim?

• Ben Netron'dan sertifika eğitimi aldım. çok memnun kaldım,orayı tavsiye ederim.
  • ben olsam ilgi duyduğum alanda bir kursa giderdim. Diğer bir husus, ben netronda kursa gittim, memnun kaldım diyebilirim. Bilge adam hakkında bilgim yok.
  • İşin ustası netrondur aslında.Bence sistem mühendisliğine gitme.Malum kursa gitmeden microsoftun sınavları bellidir.Ezberleyipte sertifika alan çok oluyor.Bence web veya grafik kursuna git.Çok iyi para kazanabilirsin.Tabi bu seninde yeteneğine bağlı
  • İnfoPark.

(Microsoft Türkiye Merkezi)
  • Mühendislik eğitimini ancak üniversiteler verebilir. Daha sonra sistem mühendisi olarak iş başvurusu yaptığınızda hayal kırıklığına uğramayın. Ayrıca Netron ve Bilgeadam ikisi de aldıkları paranın hakkını vermeyen asla karşılayamadıkları vaatlerde bulunan kurslardır ama azimle günü gününe çalışacaksanız kurs olarak farketmez. Zaten günü gününe azimle çalışacak bir insanın kursa gitmesine de gerek yoktur bence.
  • diyosun.
  • üniversiteler adam gibi eğitim verseydi keşke de biz de sürünmeseydik bu yaştan sonra kurslarda. Netron, bilge adam vs gibi kursların başarısı üniversitelerin dandikliğinden ileri geliyor. Tıpkı dersanelerin liselerin dandikliği sayesinde bugünlere gelmesi gibi.
    Beni abuk subuk formüllere boğacaklarına adam gibi gerçek hayatta işime yarayan bişi öğretselerdi. Sever, network, yazılım, web tasarımı, database öğretselerdi. Kimse sana çift katlı integral sormuyor işe girerken. Bi de şerefsizler amma kastırdılar geçirene kadar. Sanki bitirince kral olacan üniversiteyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 1 Mart 2008; 20:36:36 >
  • peki mezun olduktan sonra iş durumları nedir???
  • EDUTİME 1500 ytl
    kursa degil hocasına bak

2.si bilge adam 7000 ytl den %10 luk indirim yapalım dedi dedim kadına

birader parana yazık oralara o kadar bayılma sadece dökümanı kaliteli b.adamın birde girişte güzel kızlar karşılıyor seni

6000 ytl neler alırsın neler

git edutime 1500 ytl ye
    1500 ytl yede 2 kur ingilizce alırsın eder 3000 ytl

3000 ytl cepte

• quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

peki mezun olduktan sonra iş durumları nedir???

kim kime hemen iş verir,önemli olan bu işle ilgili bir yerde ne olursa olsun belli bir süre paraya bakmadan calısacaksın diyor giden abilerimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildize -- 1 Mart 2008; 20:44:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yildize

quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

peki mezun olduktan sonra iş durumları nedir???

kim kime hemen iş verir,önemli olan bu işle ilgili bir yerde ne olursa olsun belli bir süre paraya bakmadan calısacaksın diyor giden abilerimiz

her işte durum böyle dostumbende gitmeyi uzun süredir düşünüyorum ama bir tülü karar veremedim.ama tek kararım bilge adam olucaktır

• 600 ytl de çokmuş be üstad 5000 ytl de ısrar etsen süper olurdu
  • Bİlge-Adam Sistem Mühendisliği eğitimi aldım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sadece ben değil sınıfın tamamı şikayetçiydi. O parayı haketmiyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.