Şimdi Ara

Netmaster Modem Arayüzü Sorunu! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
53.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zargana38

aynı sorunu ben de yaşıyorum. çözümünü bulabildiniz mi

arkadaşlar maalesef modem değişimi dışında çözümü yok bu sorunun. birkaç kez kablonet müşteri hizmetleri uzaktan birtakım sıfırlama işlemleri yaptılar, hat değerleri ölçüldü sorun görülmedi. Netmaster servisi uzaktan bağlantı ile 2 kez modem wifi ayarlarını değiştirdi ama sorun devam etti. En sonunda müşteri hizmetlerini arayıp modem değişimi istiyorum dedim yaptıklarımızın işe yaramdığını anlattım ve çıkma bir modem ile değişim yapıldı ancak 2-3 aydır sorunu hiç yaşamadım, bilginize. @Decks @Erzurum lu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerbilisim -- 18 Aralık 2020; 11:36:23 >
  • Decks D kullanıcısına yanıt

Sayın Kullanıcılarımız,

admin / admin bilgileri ile giriş yapamıyorsanız modeminizin alt yüzeyinde bulunan reset butonuna 25 saniye kadar basılı tutarak modemi resetlemeniz gerekmektedir. Bu resetleme işleminden sonra etiket bilgileri ile giriş yapabilirsiniz, ancak daha öncesinde modemde yapılan tün ayarlamalarınız silinmiş olacaktır. 

• anlatılanların hıc bırısı işe yaramıyor ancak gariptirki telefonumdan giriş yapabiliyorum. üstelik telefonumdaki tarayıcıda chrome bılgısayarımdakıde aynı. fark ne anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayazz6161111111 -- 3 Ocak 2021; 0:20:1 >
  • telefondan giriş yapıp arayüz şifresi koyduktan sonra 192.168.100.1 ile bilgisayardan giriş yapabildim arayüze.

• Ne bela birseymiş arkadaş, denemediğim şey kalmadi ama giremedim arayüze.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.