Şimdi Ara

Netmaster Infinity 401 yeni modem

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.504
Cevap
48
Favori
187.239
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> KabloNet >> Netmaster Infinity 401 yeni modem
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    220 Mesaj
    Boşu boşuna 43 sayfa okudum,yıl olmuş 2018 hala modemim çekmiyor bs sorunlar,hepimiz tüketici hakem heyetine ayağınızı alıştırsanız size hizmet istediğiniz gibi gelir,ama malesef ,telefonda açsanız,burdanda yazsanız 2+2 =4

Netmaster bana verdiği 1 cevap var

1.Sağlık açısından zorunlu olarak sinyal kısılıyor.

Ama satarken 10 metre deniliyor,benim evim 1+1 6 adımdan ibaret 7. Adımı atınca kablosuz kesiliyor.

😀

2.teorim bu ayarlar bilinçli kısılıyor ,ayrıca dağıtıcı satmayı teklif ediyorlar.

Nerde ttnetin airtes modemleri duvarları delip geçerdi,

Ben çözümü buldum,

Sözleşmem bitince hepsine elveda diyeceğim.

En kralından modem alıcam kendi imkanlarımla,

1 tanede tv box en hdsinden bağlıycam balkondaki çanak antene,internetide ttnetden yalın çektiricem oldu bitdi,

Uzay çağına ilerledikce bunlar geriliyor ,madem öyle bizde geriliyelim kendi sistemimizi kuralım,şuanda 60 tl para ödüyorum aylık ne kadar gereksiz.

Altı üstü kablo ve cihazlarınız ile yayın sunup para kazanıcaksınız,

Arızalar,kesintiler,kopmalar,çekmemeler,müşteri hizmetini arayıp kavga etmeler, saatlerce telefonda adınız ne, adresiniz ne ,hizmetiniz numaranız ne,derken 50 kişi rahat 4 yılda evime geldi arıza ekibi, bir o kadarda işimden izin aldım evde olmak için gerçekden bıktım usandım tam anlamıyla rezalet .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vsozen -- 8 Mart 2018; 5:1:4 >
    |
    |

• Onbaşı
    15 Mesaj
    arkadaşlar modem gayet yeterli..sorunsuz çalışıyor..ayrıca uydunet tarifeleride gayet uygun hatta en uygunu..hiç düşünmeden geçin kullanın doya doya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    @vsozen arkadaşım senin 1+1 evde bu modemi tam orta noktada uygun bir yere arkası ve önü çekmesini istediğin bölümlere bakacak şekilde konumlandır..sorunsuz kullanırsın her yerde..bu modem en fazla 90 metre kare evlerde orta noktada olursa sorunsuz çalışıyor..bizzat denedim ölçümleme yaptım..

|
    |

|
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >

Orijinalden alıntı: DjYiGiT44

Bu modemin çekim gücünü nasıl arttırabilirim? Evden çıktığım anda internet çekmiyor. Ttnet li iken neredeyse Sokağa çıktıktan 30-40 metre ilerisinde bile internet çekiyordu.

Menzil arttirici kullanın

|
    |

Değerli Kullanıcımız,

NetMASTER Infinity401 kablosuz modem, iç mekan kullanımı için dizayn edilmiştir. Dış mekan için modeme uygun cihazlar kullanarak kablosuz çekim alanını genişletebilirsiniz.

Saygılarımızla.

|
    |
    DjYiGiT44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    www.netmaster.com.tr
  • Yarbay
    2032 Mesaj

Neye göre yeterli ve sorunsuz tam anlayamadım ?
    Millet Netmaster'ın modemleri yüzünden kafayı tırlata noktasına geliyor sen modem gayet yeterli diyorsun ???
    Kablonet tarifeleride şu an için hiç mantıklı kapasitede ve uygun fiyatlarda değil.
    8 yıllık Türksat aboneliğimi bu mantıksız yeni çıkan tarifeler yüzünden bu ay sonlandıracağım.

|
    |
    jesicey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Marka - Model öneriniz nedir?

|
    |
    Bahsedilenler: Misafir Çocuğu , NetMASTER_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Neye göre yeterli ve sorunsuz tam anlayamadım ?
    Millet Netmaster'ın modemleri yüzünden kafayı tırlata noktasına geliyor sen modem gayet yeterli diyorsun ???
    Kablonet tarifeleride şu an için hiç mantıklı kapasitede ve uygun fiyatlarda değil.
    8 yıllık Türksat aboneliğimi bu mantıksız yeni çıkan tarifeler yüzünden bu ay sonlandıracağım.

Yeni aboneyim banada infinity 401 verdiler bir sıkıntı yaşamadım şuan 24 megabit tarifem var 23 alabiliyorum.

Sayın netmaster modem arayüzüne giriş yapamıyorum destek haatınızıda aradım onlarda çözemedler modemi resetleyin deniliyor resetliyoruz yinede giriş yapamıyoruz sürekli boş ekrana atıyor@NetMASTER_

|
    |
    Bahsedilenler: NetMASTER_

Değerli Kullanıcımız,

NetMASTER marka modemler her marka ve model ile uyumludur.

Saygılarımızla.

|
    |
    DjYiGiT44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    www.netmaster.com.tr
  • Binbaşı
    1378 Mesaj

Değerli Kullanıcımız,

25 saniye modemi resetlediğiniz halde modemin arayüzüne giriş yapamıyorsanız bu işlemi başka bir tarayıcıda da denemenizi rica ederiz. Detaylı kontrol ve yardım için destek hattımız ile irtibata geçebilirsiniz. Yada iletişim bilgilerinize bize iletebilirseniz biz de sizinle iletişime geçebiliriz.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetMASTER_ -- 12 Mart 2018; 10:6:55 >
    |
    |
    Misafir Çocuğu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    www.netmaster.com.tr
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    infinity modem gayet düzgün çalışıyor..çekim gücüde 90 metrekare evler için gayet yeterlidir..ancak evin orta noktasına konumlandırılmalı modem..böylece sıkıntı yaşanmaz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ben de wifi olmasın istiyorum.önce wifi ağının gücünü menüden kısmayı denedim.hiçbirşey değişmedi.bunun üzerine wifi'ı devredışı bırakmayı denedim o da olmadı.devredışı ağı hala görebiliyorum,sadece bağlantı kurulmuyor ama ağ var.nasıl kapar sırf kablolu kullanırım bulamadım.

Değerli Kullanıcımız,

NetMASTER modeminizin arayüzünde KABLOSUZ menüsünde aşağıda gözüktüğü gibi kablosuz özelliğini devre dışı bırakarak sayfanın altından uygula demeniz, modeminizin kablosuz özelliğini kapatmak için yeterlidir.
    Modeminizin kablosuz özelliği devre dışı kaldığı durumda sadece kablolu bağlantı sağlayabilirsiniz.
    Kablosuz özelliği kapandıktan sonra modemin ismi wireless ağ listesinde gözükmeyecektir.
    Detaylı yardım ve bilgi almak için destek hattımızı da arayabilirsiniz.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetMASTER_ -- 23 Mart 2018; 11:3:49 >
    |
    |
    aycibin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    www.netmaster.com.tr

• Binbaşı
    1788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NetMASTER_

Değerli Kullanıcımız,

NetMASTER modeminizin arayüzünde KABLOSUZ menüsünde aşağıda gözüktüğü gibi kablosuz özelliğini devre dışı bırakarak sayfanın altından uygula demeniz, modeminizin kablosuz özelliğini kapatmak için yeterlidir.
    Modeminizin kablosuz özelliği devre dışı kaldığı durumda sadece kablolu bağlantı sağlayabilirsiniz.
    Kablosuz özelliği kapandıktan sonra modemin ismi wireless ağ listesinde gözükmeyecektir.

Saygılarımızla.

İnfinity modem kullanıyorum baglantim her gun gidiyor wifide sikinti yok pc baglanmiyor kablo falan değiştirdim format fabrika ayarida çözüm olmadi ne yapabilirim

|
    |

• Yarbay
    2032 Mesaj

Ben demiştim demek olmaz ama sen bu yola daha girerken ben sonunun olmadığını görüp şeridimi değiştirmişdim ...
    Bilgiyi satın alabiliyorsun/ulaşabiliyorsun ama tecrübe öyle basit olmuyor maalesef ...

Ben Kablonetten hem bu modem ilgisizliğinden/bilgisizliğinden hem bir türlü halledemedikleri şu PiNG olayı yüzünden hemde MAYIS 2017'den sonra çıkarttıkları saçma sapan tarifeleri yüzünden (şirket, eski abonesine en azından bir hak tanımalı taahhütlü tarifelerde) 10 yıllık aboneliğimi bitirdim.
    Ben mi kurtaracağım Türksat'ı ? Müdürler düşünsün bu saatten sonra...
    |
    |
    Misafir Çocuğu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1788 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Charmlander

Ben demiştim demek olmaz ama sen bu yola daha girerken ben sonunun olmadığını görüp şeridimi değiştirmişdim ...
    Bilgiyi satın alabiliyorsun/ulaşabiliyorsun ama tecrübe öyle basit olmuyor maalesef ...

Ben Kablonetten hem bu modem ilgisizliğinden/bilgisizliğinden hem bir türlü halledemedikleri şu PiNG olayı yüzünden hemde MAYIS 2017'den sonra çıkarttıkları saçma sapan tarifeleri yüzünden (şirket, eski abonesine en azından bir hak tanımalı taahhütlü tarifelerde) 10 yıllık aboneliğimi bitirdim.
    Ben mi kurtaracağım Türksat'ı ? Müdürler düşünsün bu saatten sonra...

Ttnette aynı sulaleden al birini vur ötekine

|
    |

• Çavuş
    99 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NetMASTER_

Değerli Kullanıcımız,

Saygılarımızla.

NetMASTER_

Sana kablonet'teki netmasterın yıllardır bir türlü çözemediği vede sürekli olarak sizin teknik servisine gönderilen modemlerdeki çekim gücü sorununu ne zaman çözmeyi planladığınızı çok merak ediyorum. Benim bildiğim 10 sene belki daha fazlada olabilir. Türksat'a modem temini ediyorsunuz. Bu konuda o kadar çok şikayet alıyorsunuz. İnternet üzerinden, türksat il müdürlüklerine yapılan itirazlara rağmen hala bir çözüm getirmemeniz deki amaç nedir ?

Çözümünüz yada soruma bir cevabınız var mı ?

Vede çok merak ederek soruyorum.

Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 ) Sizin kendi teknisyenlerinizin birebir ağzından çıkan laftır.

80 metre kare evler için ideal fazlası için router yada power line alsın lafınu nasıl iza edeceksiniz.
    |
    |

• Binbaşı
    1190 Mesaj
    Bende 2016 sonu 3 yıllık aldım. Aldığımda Netmaster CBW-383ZN Modem verdiler. Şuan kullanıyorum ama bu 2.4ghz hızında. Ben ise 5ghz hızını kullanmak istiyorum. O yüzden arayıp modem değişimi istedim. Netmaster Infinity 401 Modem 5ghz destekliyormuş. Herneyse tabiki değişim yapmadılar. Müşteri hizmetlerini aradım bana şuan 5ghz destelemiyor diyor.Böyle birşey var mı yoksa bilmeden mi konusuyor. Birde dışarıdan satın alsam direk takınca çalıştırabilirmiyim. Mac adresi falan denmiş o ne işe yarıyor. Ara yüzdemi girmem lazım.
Media Sözlük
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.