Şimdi Ara

Netmaster Infinity 401 yeni modem (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.805
Cevap
49
Favori
290.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu modemin alanı cok dar wifi guclendirici denen aletlerden prize aluıp taksak etki alanında degişim olurmu
  • worldwidewild W kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Modem salonda, 15 metre uzaktaki odada şu cihazı kullanıyorum

http://www.tp-link.com.tr/products/details/cat-18_TL-WPA4220KIT.html

50mb bağlantım var, diğer odada (kablo ile bağlı) ps4'de 45mb wifi ile de 40-45mb hız görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badbora

Merhaba,

Modem salonda, 15 metre uzaktaki odada şu cihazı kullanıyorum

http://www.tp-link.com.tr/products/details/cat-18_TL-WPA4220KIT.html

50mb bağlantım var, diğer odada (kablo ile bağlı) ps4'de 45mb wifi ile de 40-45mb hız görüyorum.

memnun musunuz bu cihazdan ? elektrik kesilirse tekrar kurulum şifre gibi bir işlem gerekiyor mu yoksa direkt bağlanıyor mu ?
  • gayet başarılı ve otomatik bağlanıyor
  • Bu gereksiz, elektrik israfı modemi kullanmayı bırakıp, yerine başka bir modem almaya karar verdim. Wi-Fi sıkıntısı olmayan, beni uğraştırmayacak bir modem önerebilecek olan var mı acaba? Yurtiçi yurtdışı önemli değil, düzgün olsun yeter.
  • g esittir on G kullanıcısına yanıt
    24 st acık kalsa ne kadr elektrik yakar ki bu cihaz
  • yazlıktan yeni geldim. normalde hızda sorun yoktu fakat bilgisayarın hemen dibinde modem. aralarında 1metre mesafe var yok. 10mbit i geçmiyor hız. nobilden hız testi yaptığımda 50 yi görüyor yine sorun yok. pc yi iş yerinde de kullanıyorum herhangi bir sorun bulunmuyor orda da. herhangi bir ayar yapmadım. benden başka kullanan da yok modem arayüzüne girip değişiklik yapmış olsa. sizce sorun nedir? nasıl çözebilirim?
  • hagi10best kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız,

Konu ile ilgili olarak Destek Hattımız ile görüşürseniz arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.
  • Infinity 401 modem çok ısınıyor, açık pencereye yakın ve nispeten ortada durmasına rağmen.
    Yatmadan önce modemi kapatmaya başladım artık.
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    vallahi 3gun acık kaldıgında yumurta kır pişirir acaba bu sebepten yanarsa sorumlusu bizmiyiz
    kablonet mi ? (yetkili arkadaş cevap verebilirse) NetMASTER_
  • Galiba modem firmware'i kendiliğinden otomatik olarak güncellendi.

Downstream Frekans Seçim kısmından istediğim frekansa kilitlenebiliyorum. Mesela demin ping çok yüksekti güç ve snr değeri daha iyi olan bir frekansla değiştirdim daha iyi oldu sanki.

Yazılım Sürümü : Infinity 401_0081.545.799.012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omergorur -- 29 Ağustos 2017; 23:30:46 >
  • Ağa bağlı olmama rağmen modem arayuzune giremiyorum. İp adresi dogru. Altta bağlanıyor diyor bağlanmıyor arayuze sizce nedeni ne olabailir?
  • Eski modem evin her yerinde çekerken bu modem arka odalarda çekmiyor ama modemin yanında telefondan internet canavar gibi 2 kanalı var 1ini kapatayım diyorum belki çekim gücü artar 2.5umu 5 ghz mi kapatayım yorumlarınızı bekliyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • worldwidewild W kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız,

Modemin nasıl bir konumda kullanıldığı ile ilgili; üzerinde yanında herhangi bir cisim var mı, kapalı bir dolap içerisinde mi ? gibi durumlarda modemde ısınma meydana gelebilir. Detaylı bilgi için teknik servisimiz ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.
    Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için Destek Hattımız ile görüşebilirsiniz.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla.
  • tsender T kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız,
    Modeminizin arayüz ayarlarının açılmaması ile ilgili daha detaylı bilgi almak veya ayarlar konusunda yardımcı olabilmemiz için Destek Hattımızı arayabilirsiniz.
    Saygılarımızla.
  • eXe20 E kullanıcısına yanıt
    Değerli Kullanıcımız;
    Modeminizde bulunan 2.4 GHz ve 5 Ghz bağlantı seçenekleri aynı anda sunulmaktadır. Bu bağlantı türünden bir tanesini kapatmanız diğer bağlantı türüne etki etmez. Yani kablosuz çekim seviyesi artmaz. Kablosuz çekim alanı ile ilgili detaylı bilgi veya ayar konusunda yardımcı olabilmemiz için Destek Hattımızı arayabilirsiniz.
    Saygılarımızla.
  • Son durum nedir arkadaşlar, alınır mı bu modem lütfen cevap yarın almaya gidicem sorunlar çözüldü mü?

• Çekim gücü rezalet ötesi sakın almayın.

Ne alakaysa bana eski docsis2 modemide kullandırmiyorlar.

Onu test ettim bunun çekmediği yerde rahat çekiyor cbw 700v

25 mps desteklemiyor mu docsis2?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asrin43 -- 13 Eylül 2017; 14:2:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asrin43

Çekim gücü rezalet ötesi sakın almayın.

Ne alakaysa bana eski docsis2 modemide kullandırmiyorlar.

Onu test ettim bunun çekmediği yerde rahat çekiyor cbw 700v

25 mps desteklemiyor mu docsis2?

Teoride destekliyor. Ancak türksat 10 mbps üstünü docsis 3.0 ile veriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Cbw700w acces point yapiliyormus,ethernetle ikisini birbirine bağlayıp deneyeceğim

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.