Şimdi Ara

Netmaster Infinity 401 yeni modem (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.805
Cevap
49
Favori
290.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Duvara asma deliği mi Tebrik Etmek lazım firmayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetMASTER_

Sayın Kullanıcımız,
    Bu problem yeni sürüm FW ile çözülmüştür.
    Dilerseniz Destek Hattımız ile görüşerek beta FW yüklenmesini isteyebilirsiniz. Veya önümüzdeki günlerde yapılacak otomatik güncellemeyi bekleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,

maıl adresımı verdım attık dedıler ama 7 mbps dosya hala gelmedı sayın netmaster ??
  • orcun_10 O kullanıcısına yanıt
    Sayın Kullanıcımız,
    Mail adresinizi tekrar iletir misiniz?
    wetransfer.com üzerinden dosyayı tekrar iletebiliriz.

Saygılarımızla,
  • Bu modem icin aldiktan sonra yapmamiz gereken ayarlar nedir screenshot atabilecek var mi? Kurulumda nasilsa oyle duruyor bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: pabl0esc0bar

Bu modem icin aldiktan sonra yapmamiz gereken ayarlar nedir screenshot atabilecek var mi? Kurulumda nasilsa oyle duruyor bende.

denemedımız ayar kalmadı dıger odalardan malesef pek cekmıyor powerlıne sart oldu
  • pabl0esc0bar P kullanıcısına yanıt
    Sayın Kullanıcımız,
    Destek Hattımız ile görüşürseniz uzman arkadaşlarımız bulunduğunuz ortam için en uygun ayarlar konusunda yardımcı olabilirler.
    Bunun dışında bir hazır ayar reçetesi önerilmesi uygun olmayacaktır; çünkü kablosuz iletişimde en önemli unsur bulunulan ortamdır.
    Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla,
    Sayın Kullanıcımız,
    Destek Hattımız ile görüşürseniz uzman arkadaşlarımız bulunduğunuz ortam için en uygun ayarlar konusunda yardımcı olabilirler.
    Powerline teknolojisi elbette en sağlıklı çözümdür, ancak basit bir takım düzenlemelerle powerline satın almanıza gerek de kalmayabilir.

Netmaster Destek Hattı (216 - 366 66 96 / destek@netmaster.com.tr) hergün 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Saygılarımızla,
  • quote:

Sayın Kullanıcımız,
    Powerline teknolojisi elbette en sağlıklı çözümdür, ancak basit bir takım düzenlemelerle powerline satın almanıza gerek de kalmayabilir.

Saygılarımızla,

kanal ayarlaması yaptılar baskada bısı yapılmadı malesef duzelmıyor dıger odalarda cekmıyor bu meret
    Modem ile benim odam arasında 2 duvar var. Ne yaptıysam da 50mbps olan hızımda 25mbps
    ( bazen hızım 1mbps kadar düşüyordu ve çok dalgalıydı ) üstünü alamadım.

Son çare olarak powerline adaptör aldım. ( TP-Link AV500 Powerline WiFi Kit
    TL-WPA4226KIT ) Amazonn de den 49EUR mal oldu bana.

Netmaster modemin sinyal gücünü %50 e düşürdüm. Powerline adaptörün wifili olanını istediğim odaya
    takıyorum.

Şimdilik memnunum cihazlara nazar değecek diye korkuyorum.
  • Arkadaşlar ben 25 mb olan bir tarifeye geçeceğim ancak elimde docsis 2.0 modem var bu yeni modemi ayda 2 tl ile kiralıyorlar yada 240 tl fiyatı var.240 tl biraz fazla geldi bana bunu daha ucuza almanın bir yolu yok mu acaba?
  • Tiny Titan kullanıcısına yanıt
    2 ay önce 72 liraydı.

• NetMASTER_ N kullanıcısına yanıt
    Sayın yetkili..yeni yazılım güncellemesini ne zaman sunacaksınız? yakında dediniz 1 ay oldu yok?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayadres kullanıcısına yanıt
    Sayın Kullanıcımız,
    Türksat tarafından ek güncellemeler istenmesi nedeniyle süreç uzamıştır. Dilerseniz özel mesaj ile iletişim bilgilerinizi iletebilir ve beta yazılım yüklenmesi için arkadaşlarımız tarafından aranabilirsiniz.

Saygılarımızla,
  • Ben gececiyim, yani sabaha kadar film/Dizi seyrederim ve neredeyse iki geceye bir net aniden gidiyor:

İnfinity denilen ve 27 Nisan 2017'de verilen modeme bakınca bütün ışıklar yanarken bilgisayar "Ağ bağlantı hatası" diyor.

Telefonu da Türksat'a taşıdığım için MH'lerini ceptel'den aramak istemiyorum çünkü ertesi gün öğlen kalktığımda bağlantı düzelmiş oluyor.
    Ha, cepten arayıp arıza bildirdiğimde de ekip gelmeden sorun çözülmüş oluyordu.

Aklıma gelenler:

1- Bu Infinity denen modem çok ısınıyor ve gecenin bir yarısı su kaynatıyor: Çok ısınıyor gerçekten. Önceki Docsis 2.0 Modemimin böyle ısındığını hiç görmedim ki yaklaşık 5 yıl açık kalmıştı.

2- Merkezden birileri "Bu adam çok bandwich kullanıyor, keselim" demeleri. Böyleyse skandal: 150 GB kotam var ve asla sabaha kadar film seyretmekle bu kota dolmaz, dolmadı. Çünkü 75 GB kotam varken bile 2 kere geçtim kotayı, aynı sistemle.

Bilemiyorum Recai

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiny Titan

Arkadaşlar ben 25 mb olan bir tarifeye geçeceğim ancak elimde docsis 2.0 modem var bu yeni modemi ayda 2 tl ile kiralıyorlar yada 240 tl fiyatı var.240 tl biraz fazla geldi bana bunu daha ucuza almanın bir yolu yok mu acaba?

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar ben 25 mb olan bir tarifeye geçeceğim ancak elimde docsis 2.0 modem var bu yeni modemi ayda 2 tl ile kiralıyorlar yada 240 tl fiyatı var.240 tl biraz fazla geldi bana bunu daha ucuza almanın bir yolu yok mu acaba?

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?

yıllık 24TL kira ücreti alıyorlar gayet makul veya 2.el alıcaksın başka yolu yok.
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    aynı modem bende de var; söylediğiniz sorunları yaşamıyorum; kaldı ki artık gece 2 sabah 8 arası indirmeler kotanızı etkilemiyor o yüzden çok bandwidth kullanıyor olmanız sebebi ile kesinti olması mantıklı gelmiyor, öyle birşey olsa benim interneti her gece kesmeleri lazım :D ... tahminimce sizin modeminiz arızalı, değişimi için başvurmanızda fayda var...
  • quote:

Sayın Kullanıcımız,
    Türksat tarafından ek güncellemeler istenmesi nedeniyle süreç uzamıştır. Dilerseniz özel mesaj ile iletişim bilgilerinizi iletebilir ve beta yazılım yüklenmesi için arkadaşlarımız tarafından aranabilirsiniz.

Saygılarımızla,

eskı yazılımı tekrar yuklemek ıstıyorum sayın netmaster yenı beta surumu sıkıntılı sanırım yan odada modem hıc cekmez oldu
  • mortarxl kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim öneriniz için, 3 gündür yine bir sorun yok ama tekrar olursa yasal yollara bakarım, çünkü son konuştuğum MH temsilcisi, "Sizin kablolar çok eski, yarın ekip gelip değiştirecek" dediği halde bu olmadı.
  • Tiny Titan kullanıcısına yanıt
    Bu modem çok yeni olduğu için ikinci elini bulmanız zor.
    Eski modeller satılıyor sahibinden'de
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.