Şimdi Ara

Netlimitsizlere kötü haber geldi! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
0
Favori
20.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende evde adslyi açtırdım. divx arşivi yapıyorum, hızım düşük speedtest ile 3,5 saniyede 300-350 kb alıyorum . böyle iyi kendimi dizginliyorum
  • Ben 4Limitsiz aylık sabit 82 ytl lik tarifeyi kullanıyorum.Acaba Limitsiz paketlerde de bir sınırlama olacakmı? Belirli bir kota,adil kullanım sınırı veya hız düşürme vs gibi? Yoksa aynı mı kalacak?

Ayrıca benim hızım da da dalgalanmalar var normalde 400 kbs ile cektigim dosya 200 lerde hatta bazen 100 ün altına düşüyor.
  • Arkadaş haberi hangi çok güvenlir yerden almış bilemiyoruz ama görüldüğü üzere 512 Kbit'e düşüyor herkes.

Ben de 2 sene taahütlü 1Mbit sınırsız paketteyim daha 1 senem var bitmesine. Acaba 8 Mbit Netlimitsize geçebilir miyim? TTNet'i arayıp sordum 2 sene dolana kadar hiçbir şeye geçemezsiniz dedi. Taahüt de olsa tarife değişikliği oluyodu sanki öyle hatırlıyorum, sözleşmenin kurallarını mı değiştiriyor bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Arkadaş haberi hangi çok güvenlir yerden almış bilemiyoruz ama görüldüğü üzere 512 Kbit'e düşüyor herkes.

Ben de 2 sene taahütlü 1Mbit sınırsız paketteyim daha 1 senem var bitmesine. Acaba 8 Mbit Netlimitsize geçebilir miyim? TTNet'i arayıp sordum 2 sene dolana kadar hiçbir şeye geçemezsiniz dedi. Taahüt de olsa tarife değişikliği oluyodu sanki öyle hatırlıyorum, sözleşmenin kurallarını mı değiştiriyor bunlar.

değiştirmeleri lazım

hatta ben çağrı merkezine telefon açıp hızımın çok yavaş olduğunu söylediğimde sizi abone yapan m.t. nin size 8mbit tahattüt vermediğini hattın desteklediği kadar vıdıvıdı... (ben 3,5mbit alıyorum)

eğer size söylememişse ben şikayet formu doldurayım hattınızın tarifesini değiştirelim demişlerdi. o zaman hızım arıcakmı dediğimde evet artar dedi. o zaman şimdi neden artırmıyorsunuz dediğimde eleman kitlenmişti ulen yok böyle birşey netlimitsizde webbrowserde gezerken gifler bile kendimi gösterecem diye yırtınırken adamlar hattınız ancak bu kadarına izin veriyor diyorlar, ben istemiyorum böyle interneti başınıza çalış dediğimde de o zaman tarifenizi değiştirelim diyorlar . ulen aldığınız 50 lira yanında aldığınız telefonun sabit ücretiyle türkiyede ayrı bir cumhuriyetmi kurmayı düşünüyorsunuz godomanlar !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Arkadaş haberi hangi çok güvenlir yerden almış bilemiyoruz ama görüldüğü üzere 512 Kbit'e düşüyor herkes.

Online işlem merkezinden istediğin tarifeye geçersin bende öyle değiştiriyorum. Her ay tarife değiştirme hakkı var anında değişiyor.

• Modemde 8 mbit sinyali almama rağmen benimde az önce hızım düştü, rapidle 60 kb hızla iniyor.
  • İlk solediklerindede böyle degilmiydi ama uygulayamiyorlardi sanırım yaniliomuyum
  • Benim portta Alcatel. 15 gb ı geçtim bu ay. Geçeli oluyor baya. Şuan için hız düşmesi yok. İnşallah olmaz diyeceğim ama bakıyorum da herkesin düşmeye başlamış. İyi oturttu TTNET valla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRo-34 -- 22 Ağustos 2010; 7:10:39 >
  • Telekom 512 kbps hızıda çok gördü bu sabah 238 kbps ye düşürdü hızımı. 3-5 güne 56 k hıza düşeriz büyük ihtimalle.
  • Ee zamanında ben size dedim ama dinleyen olmadı tatlı tatlı yemenin acı acı ş.....ı var diye biz kerizmiyiz 4 mbit kullanıp 84 tl ödüyoruz yada sizmi çok akıllıydınızda netlimitsizin gerçekten limitsiz olduğunu sandınız buna kendiniz bile inandınız ama tt bu el aman birçok kişiyi bu tarifeye iyi geçirdi sonra kuralları uygulamaya başladı ee yakın zamanda 1 mbit limitsizde tarih oluyor en düşük tarifede 50 tl nin altında olmaz alıştınız indirmelere hadi şimdi kota dostu hdmp4 filmlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Optech -- 22 Ağustos 2010; 15:30:54 >
  • hızım düştü benim ama 1 mbit değil 56 kb/sn yani ttnet gene kazığı koydu superonline geçicem artık.
  • 512ye düştü benim de.
  • Gene sistem manuel arkadaşlar merak etmeyin yine birşey olmaz
    otomatik düşürme diye birşey yok.
    konu baştan yanlış zaten 512'ye düşer 1 Mbit'e değil.
  • Ayın 1 ine kadar çekeceğiz bakalım ondan sonra inşallah düşürmezler bir süre daha yeni geçmiştim tarife downloadlarım vardı yarım kaldı
  • TTNET senin Allah belanı versin. 512 kb düştü.

Superonline beni bekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PETTIBONE -- 22 Ağustos 2010; 19:13:30 >
  • NETLIMITSIZ kullanıyorum.
    İlk aldığımda 1 mbps bile görmüyordu hattım arıza kaydı açtırdım bi ara 2 oldu 4 oldu sürekli hat düşmeye başladı.
    Sonra bulunduğum ildeki Telekom yetkilisi aradı sizin hattınız desteklemiyor ancak 1 yada 2 dedi.. Dedim ne anlamı var o zaman 8 mbps in karşı caddede arkadaşım 8 mbps alabiliyorda ben mi alamıyorum vs.. Hatta binanın içerisindeki kablolarda problem vardır diye binadaki kutudan binanın dışından daireme kablo çektirdim.
    Güya eve geleceklerdi 1 kez gelmişler ve evde yokmuşuz sonra da bidaha gelmeleri nasip olmadı..
    Velhasıl yine telekom yetkilisi aradı ve hallettim dedi. Gerçekten de 8 mbit olmuştu 3 ayı aşkın bir süredir de 15 gb ı aşmama rağmen de hız düşmedi.

Sonunda dün bağlantı uzun bir süre gitti ve geldiğinde hız düşmüştü :( 512
    http://www.ip2location.com adresinden baktım Connecting through: TT ADSL-TTNET ZTE DINAMIC_ACI olarak görünüyor yani portum ZTE
    512 çok düşük
    Enazından taban hızı 1 yada 2 mpbs olmalıydı

• 1mbite geçtim
  • arkadaşlar alt tarafı 3 tane dvd film indirince kota doluyor şaka gibi ? bırak sınırsız yaptırma daha iyi hiç bi işe yaramaz bu adil zırvalığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vsclub

arkadaşlar alt tarafı 3 tane dvd film indirince kota doluyor şaka gibi ? bırak sınırsız yaptırma daha iyi hiç bi işe yaramaz bu adil zırvalığı

ya evde sadece annemle babam var ve 2side bilgisayardan anlamaz sadece dolasır haber filan okurlar aylık dl 25, geciyor zaten.. ben telefonla bile hicbişey indirmeden 100mbyi 2 gunde bitiriyoum be
  • mp4 film indirin sizde 300-400 mb olanlardan o zaman kotanız dolmaz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.