Şimdi Ara

Netlimitsizlere kötü haber geldi! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
0
Favori
20.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bence cok fazla bi kota yapmadikca huz du$me olmuyo misal 100gb`i gecen bi kullanici daha cok riskde...
  • Arkadaşlar ben netlimitsiz aldım 49TL olan, ama internetim çok yavaş nedendir bu ? Modem içeri odada ve ben wireless ile bağlanıyorum. Aşırı yavaş
  • bu konunun bicok cevabi olabilir oncelikle wireless sinyal seviyesi ve baglantinin sifreli olmasi vs zira komsulariniz somuruyo olabilir...

quote:

Orijinalden alıntı: hie

Arkadaşlar ben netlimitsiz aldım 49TL olan, ama internetim çok yavaş nedendir bu ? Modem içeri odada ve ben wireless ile bağlanıyorum. Aşırı yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordamus

bu konunun bicok cevabi olabilir oncelikle wireless sinyal seviyesi ve baglantinin sifreli olmasi vs zira komsulariniz somuruyo olabilir...

quote:

Arkadaşlar ben netlimitsiz aldım 49TL olan, ama internetim çok yavaş nedendir bu ? Modem içeri odada ve ben wireless ile bağlanıyorum. Aşırı yavaş

Wireless şifreledim hatta gerekirse mac adresi şeklinde bağlantı sağlayabilirim wireless şifre ile girişi yok ederek. Hem kimse giremez hemde ben şifreyle uğraşmam mac adresinden ağlanabilirim , bağlantı çubuğu 5 barda 2 bar diyebilirim yani 2 çubuk. Bazen 3 görüyor. Olmazsa kablo ile bağlanırım ya, bu ne rezillik böyle. Sanki 56kbs ile bağlanıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lordamus

bu konunun bicok cevabi olabilir oncelikle wireless sinyal seviyesi ve baglantinin sifreli olmasi vs zira komsulariniz somuruyo olabilir...

quote:

Wireless şifreledim hatta gerekirse mac adresi şeklinde bağlantı sağlayabilirim wireless şifre ile girişi yok ederek. Hem kimse giremez hemde ben şifreyle uğraşmam mac adresinden ağlanabilirim , bağlantı çubuğu 5 barda 2 bar diyebilirim yani 2 çubuk. Bazen 3 görüyor. Olmazsa kablo ile bağlanırım ya, bu ne rezillik böyle. Sanki 56kbs ile bağlanıyorum.

sadece mac adres filtreleme kolayca taklit edilip baglanilabilir tavsiyem wpa2 + mac filter yapabilirsin ve tabi kuvvetli bi sifre... 2 cubuk dusuk sinyal demek min 3 ve ustu olmasi lazim perf icin. modemin yanina gidip test et bide hızı...

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.