Şimdi Ara

Netlimitsizlere kötü haber geldi! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
426
Cevap
0
Favori
20.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TT Eylül'de mimimum hızı 1Mbit yapınca insanların yüzünde güller açacak. Azı yaşamayan çoğun kıymetini bilmiyor malesef. TT de "kıymetimiz bilinsin" maksadıyla böyle bir strateji izliyor ki gayet başarılı bir politika bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

TT Eylül'de mimimum hızı 1Mbit yapınca insanların yüzünde güller açacak. Azı yaşamayan çoğun kıymetini bilmiyor malesef. TT de "kıymetimiz bilinsin" maksadıyla böyle bir strateji izliyor ki gayet başarılı bir politika bence.

eylülde geçeceğine garantin varmış gibi konuşuyorsun eminmisin elinde belgen varmı
  • TTNet işini biliyor, neden hızımızın 512kb olduğunu anlamış olduk. Önce milleti örümcek ağına çek ver 24 ay sözleşme sonra da kaçamasın :). Tabi bu 8mbpsa kadar olan tarifelerde 4-6 Gb kotalı olanlar da mevcut.

16 ayda 8 Mbps'e Kadar paketini kullanan sayısı 3.6 milyona ulaştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

quote:

TT Eylül'de mimimum hızı 1Mbit yapınca insanların yüzünde güller açacak. Azı yaşamayan çoğun kıymetini bilmiyor malesef. TT de "kıymetimiz bilinsin" maksadıyla böyle bir strateji izliyor ki gayet başarılı bir politika bence.

eylülde geçeceğine garantin varmış gibi konuşuyorsun eminmisin elinde belgen varmı

Belgeye ne gerek var birkaç gün daha bekleyip görelim, kim haklı çıksın ortaya.

• modemde 8mbit hız gözüküyor ama 512kbde şuan gerçek hız,

port nerde yazıyor alcatel filan??
  • 3 ay sonra ilk defa hızım 512 ye düştü. Bari 1 yapsalar ya 512 ile hiçbirşey olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnryldz -- 27 Ağustos 2010; 1:55:27 >
  • Aldığım bir duyumu paylaşmak istiyorum bir tanıdığım yerel bir telekom çalışanından aldığı bilgiye göre alt yapı çalışmaları varmış bu sebeple bu kadar düşmüş 1 hafta sonra düzeleceğini söylemiş. Ne kadar düzelecek ne olacak belli değil. (KESİN BİLGİ DEĞİLDİR! Sadece bir duyum...)

Tabi çok tepki yağacağından bence de TTNet alt limiti yükseltmeli. En azından 1 ay daha NETLIMITSIZ'de kalmaya değer.
  • arkdaşlar bana telekom tarifesi geldi telefondan kabul etmedim 5dk içinde hızımı düşürdüler ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

quote:

Belgeye ne gerek var birkaç gün daha bekleyip görelim, kim haklı çıksın ortaya.

kanka keşke haklı çıksan

• valla onu bunu gectim 1 sonraki ayda 15i gecince sistem oto hız dusurecekse 1mbit bie yavas lan 8 kat yavas sonucta.. ben 1 mbit bile istemiyorum ki artık 45 e..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaksuanTV

Aldığım bir duyumu paylaşmak istiyorum bir tanıdığım yerel bir telekom çalışanından aldığı bilgiye göre alt yapı çalışmaları varmış bu sebeple bu kadar düşmüş 1 hafta sonra düzeleceğini söylemiş. Ne kadar düzelecek ne olacak belli değil. (KESİN BİLGİ DEĞİLDİR! Sadece bir duyum...)

Tabi çok tepki yağacağından bence de TTNet alt limiti yükseltmeli. En azından 1 ay daha NETLIMITSIZ'de kalmaya değer.

umarım haklısındır

• alt yapı değilya hız sabit 512k @lawman sana katılıyomya 1mbti bile koyuya daha yeni kullanıyoduk 512 nere tuh cok kotu alistik simdi 200mb dosya bile korkuutur adami
  • 6 ay kullandım 8mb paso 850-900 kb la çekiyoduk şimdi 15 gb dan sonra en az hız limiti 1mb bile olsa adama koyar 200mb lık bir partı 30 dk iniyor çünki
  • Valla ben geçen uydunet başlığında demiştim.Arkadaşın teki gelmiş 8mbit 40 lira falan diyordu.Hız mız falan da düşmüyor diyordu.Valla dedim sözleşmende yazıyor mu yazıyor yarın bir gün hızını düşürseler gıkını çıkartamazsın dedim ve 3 hafta sonra şimdi düşürmeye başladılar. Valla imkanı olan civarında kablotv olan Uydunete geçsin. 5mbit 69tl , 10mbit 99tl +2 yıl kablo tv bedava başka ek ücret falan yok.Hız düşmesi kota uygulaması adil kullanım yok bu tarifelerin hepsi gerçek sınırsız.Üstelik tam hız alırsınız. Hat kaldırmaz gibi bir durum yok uydunette . 5mbit ile stabil 600kb, 10mbit ile stabil 1200kb ile çekersiniz. 10 yıldır aboneyim çok şükür kablonet(uydunet)e şu an 5mbit kullanıyorum geçen ayda kısa süreliğine 10mbit kullandım memnunum oldukça.Allah arap telekomun eline düşürmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 24 Ağustos 2010; 1:48:29 >
  • Muğladayım
    6 ay boyunca 8mbit kullandım hız düşmedi
    tabi bunu 4 ayı en fazla 4mbit geliyordu.
    1 ay önce hız tam olarak 8mbit oldu.
    bugün hızım 512kb ye düştü.

Sinirden ağlıcam nerdeyse.
    Neyse yapcak bişey yok.Ay sonuna kadar idare edicme.Ay başı gelince indirceklerimi indirip hız düşünce 1mbite geçicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Formel

Valla ben geçen uydunet başlığında demiştim.Arkadaşın teki gelmiş 8mbit 40 lira falan diyordu.Hız mız falan da düşmüyor diyordu.Valla dedim sözleşmende yazıyor mu yazıyor yarın bir gün hızını düşürseler gıkını çıkartamazsın dedim ve 3 hafta sonra şimdi düşürmeye başladılar. Valla imkanı olan civarında kablotv olan Uydunete geçsin. 5mbit 69tl , 10mbit 99tl +2 yıl kablo tv bedava başka ek ücret falan yok.Hız düşmesi kota uygulaması adil kullanım yok bu tarifelerin hepsi gerçek sınırsız.Üstelik tam hız alırsınız. Hat kaldırmaz gibi bir durum yok uydunette . 5mbit ile stabil 600kb, 10mbit ile stabil 1200kb ile çekersiniz. 10 yıldır aboneyim çok şükür kablonet(uydunet)e şu an 5mbit kullanıyorum geçen ayda kısa süreliğine 10mbit kullandım memnunum oldukça.Aşşah arap telekomun eline düşürmesin.

Tamam da kardeş Uydunet'in alt yapısı yok.. Fiberle Bakır bir değil elbette; olsa alıcaz uydunet. Adamlara form verdim 2 hafta sonra aradılar sizin bulunduğunuz adreste uydunet yok dediler. Bulunduğum yer şehrin merkezi sayılır telekoma bile 500 metreyi geçmiyor. Karşı caddede uydunet var burda yok e bende zkkmın kökü dedim yani..

• 512 kervanına ben de katıldım. Hayırlı uğurlu olsun.

TeyTeyNet'e güzel dileklerimle...
  • hehe 5 kere aradılar 7 ay indirimli 27 liradan kullanın diye kabul etmedim sözleşmem yok ttnet'e tekmeyi vurmanın zamanı geldi sanırım bu kota muabbeti çözülmezse..
  • Benim de düştü
  • Arkadaşlar dün NETLİMİTSİZ'e geçtim. Aradım M.H'yi dedim aktif mi tarifem evet dedi karşıdaki bayan. 3.2 GB kota olmuş 15'e kadar devam etsem bir sorun olur mu yani artık 15 gb kota hakkım aktif oldu mu ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.