Şimdi Ara

Netlik benzeri Amazon Prime Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
4.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Amazon Prime video ülkemizde kullanılmaya başlamış bende satın almak istiyorum. Samsung TV'lerde güncelleme ile uygulamasıda gelmıs. Ama bazı kullanicilar satın almama rağmen izleyemiyorum diyor. Bu platformu kullanan,satın alan arkadaşlar var mı?
    Hakkında bilgisi olan.
    İçeriği güzel ve ucuz olduğu için kullanmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu platform hakkında bilgi sahibi kimse yok mu?
  • ben üyeyim ama açıkçası pek bir şey izlemedim. bazı filmlerin türkçe dublaj ve/ya altyazı desteği var.
    nvidia shield'e kurmuştum ben, telefona bir de. fazla vaktim olmadı incelemek için, televizyon uygulaması olarak desteğini bilemiyorum.
    fena şeyler yok, ama netflix kadar tutunamadı. içerik olarak farklı filmler var yine de, belki tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

ben üyeyim ama açıkçası pek bir şey izlemedim. bazı filmlerin türkçe dublaj ve/ya altyazı desteği var.
    nvidia shield'e kurmuştum ben, telefona bir de. fazla vaktim olmadı incelemek için, televizyon uygulaması olarak desteğini bilemiyorum.
    fena şeyler yok, ama netflix kadar tutunamadı. içerik olarak farklı filmler var yine de, belki tercih edilebilir.

netflix kadar tutunamadı çünkü daha türkiyeye geleli 2 ay oldu.Dizi film olarak çok geri netflixten falan,eğer gerçekten türkiye'yi önemseyip içerik almaya çalışırlar adam gibi dizi-film yayınlarlarsa netflix ile kapışabilir ama şuan türkiye'de başı tutan bir digitürk bir netflix var.Onlarla kapışmaları pek kolay olmayacaktır iyi yatırım isteyecektir.Pek türkiyeye ağırlık vereceklerini sanmıyorum ben ama belli olmaz tabi bir 7-8 ay sonra belli olur.Sektörde tutunmak istiyorlar mı yoksa 3-5 kişi üye olsun onlar bize yeter hesabındalar mı

bu arada gun kardeş sana bir amazon video bölümü açtıramadık forumda millet netflix konusunda amazon video sorusu soruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 14 Mayıs 2017; 20:39:19 >

• Evet tvlere uygulamam geleli 2-3 hafta oldu. Dublaja gerek yok bütün içeriklerini türkçe altyazı yapsın yeter bence. iyi bir abone alır.

İçerik olarak kötü değil arkadaşlar. Tv uygulamasında arama yaparken dizinin veya filmin tam adını yazmadan çıkmıyor.

Örn:

Mesala Community dizisini aratırken Netflixde Com yazdığımızda bütün sonuçları görüyoruz. Amazon samsung tv uygulamasında tam adı yazmadan çıkmıyor. Ona göre arama yaparsanız istediğiniz içeriklere ulaşabilirsiniz.

Bu arada 2017 sonuna kadar ciddi bir türkçe içerik artışı bekleniyor.

Türkiyede bu alanda ilginin artığını görünce (örnek Fi) netflix ve Amazon daha çok türkçe içerik çıkaracaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

ben üyeyim ama açıkçası pek bir şey izlemedim. bazı filmlerin türkçe dublaj ve/ya altyazı desteği var.

Hocam bir sorum var. Her hangi bir şey izlemeye çalıştıgınızda bu cografyada uygun değil diye bir sorun ile karşılaşıyor musunuz?

Sizden rica etsem bir iki diziyi dener misiniz türkçe altyazılı olarak.

Community olabilir :)

• pangea1998 P kullanıcısına yanıt
    açılıyor gösterdikleri diziler ve filmlerin tümü, sıkıntı yok :) uygun olmayanlar çıkmıyordur sanırım.
    community de açılıyor
  • Teşekkür ederim

• Pek ilgi yok zira yeni girdi Türkiye pazarına sanırım zaten belli bir konu da yok.

Ben düşünüyorum ama şu hali ile pek bir gerekli değil sanki.Zaten bilgim de yok nedir neler vardır falan konu açılsa daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Pek ilgi yok zira yeni girdi Türkiye pazarına sanırım zaten belli bir konu da yok.

Ben düşünüyorum ama şu hali ile pek bir gerekli değil sanki.Zaten bilgim de yok nedir neler vardır falan konu açılsa daha iyi olur

Amazonun yurtdışı içeriği Netflix'den çok daha iyi bunları hepsini Türkiyeye taşıyabilirse süper olur.

Şimdilik filmle olarak iyi ama diziler çok az.
  • Nasıl ızlenıyor kı ? Henuz apple tv de mesela uygulama gelmedı uyelık sıstemı ıcerık nasıl ?

Hep benım ıcın soru ısaretı

Konu açmak laızm
  • quote:

Nasıl ızlenıyor kı ? Henuz apple tv de mesela uygulama gelmedı uyelık sıstemı ıcerık nasıl ?

Konu açmak laızm

İçerik şu an için yetersiz

• quote:

Orijinalden alıntı: pangea1998

quote:

Nasıl ızlenıyor kı ? Henuz apple tv de mesela uygulama gelmedı uyelık sıstemı ıcerık nasıl ?

Konu açmak laızm

nereden görüyorsunuz içeriği ?
  • quote:

quote:

quote:

Konu açmak laızm

şuradan ücretsiz 1 haftalık üyelik başlatıp bakalirsin istersen ama gerçekten çok geride şuan netflix'e göre
  • Nereden ?
  • Abd içeriğide Netflix'e göre çok iyi. 1 sene içinde %50'sini ülkeye getirirse büyün rekabet olur.

• quote:

quote:

quote:

Konu açmak laızm

Ben samsung tv uygulamasından bakıyorum

• quote:

Konu açmak laızm

Hocam dün itibariyle Apple TV'lere uygulama geldi deniliyor. Bir kontrol eder misiniz gelmiş mi diye.
  • apple tv için wwdc'de duyurulacaktı prime video, henüz gelmemiştir :)

https://www.macrumors.com/2017/05/11/amazon-prime-video-apple-tv-wwdc/
  • quote:

Nereden ?

buradan www.primevideo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Mayıs 2017; 13:43:30 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.