Şimdi Ara

•NetGalaksi Kullanıcıları•

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Veli Küpeli Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.373
Cevap
31
Favori
122.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 388
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 31
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • engink (131 mesaj) Ciclista (83 mesaj) umidoo (70 mesaj) B#K (54 mesaj) Nikki Sixx (51 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1232 mesaj) Mobil (780 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (152 mesaj) Uygulama (243 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    221 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    NetGalaksi Ana Konusu

İnternet sitesi = netgalaksi.com.tr

Tarifeler:
    →Kotalı Tarifeler;
    8Mbps 100Gb = 45₺/ay
    8Mbps 200Gb = 55₺/ay
    16Mbps 200Gb = 60₺/ay
    24Mbps 200Gb = 65₺/ay
    35Mbps 200Gb = 70₺/ay

→Kotasız Tarifeler;
    8Mbps = 60₺/ay
    16Mbps = 65₺/ay
    24Mbps = 70₺/ay
    35Mbps = 80₺/ay
    50Mbps = 90₺/ay

→Fiber Tarifeler;
    24Mbps = 75₺/ay
    35Mbps = 85₺/ay
    50Mbps = 95₺/ay

→Kurumsal Tarifeler;
    8Mbps = 110₺/ay
    16Mbps = 140₺/ay
    24Mbps = 160₺/ay
    35Mbps = 185₺/ay
    50Mbps = 220₺/ay
    100Mbps = 345₺/ay

→Upload Hızları;
    8Mbps = 1Mbps
    16Mbps ADSL = 1Mbps
    16Mbps VDSL = 4Mbps
    24Mbps = 6Mbps
    35Mbps = 6Mbps
    50Mbps = 8Mbps
    100Mbps = 8Mbps

Mevcut Kampanyalar:
    →Arkadaşını Getir Kampanyası;
    Özel davet kodu ile hem davet eden hem de davet edilen ücretsiz 1 ay kullanım hakkı kazanır.

Kendi Kodum: 7384993

*Şartlar*

* Kampanya kapsamında ücretsiz kullanım hakkı kazanabilmeniz için, davet ettiğiniz arkadaşınızın çıkacak ilk kısmi ve tam faturasını zamanında ödemesi ve sizin de fatura borcunuzun bulunmaması gerekmektedir.

* Davet edilen ABONE aynı adres bakımından kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

* Kampanya kapsamında ki indirimler bir sonraki faturaya yansıtılır. İndirimin yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde hangi nedenle feshedildiği farketmeksizin fesih olması halinde ABONE' nin indirim hakkı kaybolur.

* Referansınız ile gelen arkadaşınız sizin paket tutarınızdan eşit veya büyük paket tercih etmesi durumunda her iki abone şartları sağlar ise ücretsiz kullanıma hak kazanacaktır.

* Referansınız ile gelen arkadaşınız sizin paket tutarınızdan küçük paket tercih etmesi durumunda arkadaşınızın 1 aylık paket tutarı kadar indirim kazanabilirsiniz. Örneğin siz 80₺ lik paket kullanırken arkadaşınız 70₺ lik pakete abone olur ise size 70₺ indirim kazandırır. Çıkan Faturanız 10₺ olacaktır.

Abonelik Sözleşmesi:
    Abonelik Sözleşmesi

Ben mevcut olarak 16Mbps VDSL Kotasız tarifeyi kullanıyorum. Kablosuz olarak hiztesti.com.tr'de aşağıdaki sonuçları alıyorum:

17.72Mbps Download
    4.29Mbps Upload
    25ms Ping

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mynameisaoa -- 27 Ocak 2021; 12:52:31 >

|
    |

• Firma olarak Türknet ile netspeed'i karşılaştıranlara gülüyorum :) Türknette 2 senedir devam eden bir ping problemi var bunu hala çözememişler görüyorum. Netspeed kullanıyorum 2 senedir pingim hep 15 hızımda alt yapımın desteklediği max. hız geceleri yoğun saatlerde bile düşmüyor. Firma büyüklüğü olarak Türknet büyük olabilir yatırım yapıyor olabilir ama şu lanet olası ping sorununu çözmediği için NETSPEED <3
    Adamlar zaten 3-4 kişi toplanıp kurmuşlar bi şirket ne zaman arasam 2-3 kişiden biri açıyordu birine de teknik eleman demişler kendi kendine takılıyorlar uzun zaman önce 3 ay zor sabrettim kaçtım şimdi de gırtlağına kadar zam yapmışlar tez zamanda yok olurlar muhtemelen bu kafayla
    kac gundur cozulmedi gitti su lanet internet ya port'da kalmadi netspeede gecersek 16mbps'ye mahkum olucagiz cok kotu oldu ya salak gibi niye gectimki buraya acayip pismanim
    arkadaşlar,
    sakın ola bu firmaya geçmeyin.alt yapım 8mbps adsl ilk zamanlar 5 leri görüyordum.şu an 1 leri bile görmüyor.adsl hatta sahip arkadaşlara nede olsa ucuz başkasınada geçseniz değişen olmaz diye önermede yaptım burdaki arkadaşlara.ama bu kadarda olmaz 0001 hız nedir ya kaç defa arayıp destek kaydı bıraktım değişen bir şey yok.stabil 3.4 mbps hız veremiyorsanız yada gayret etmiyorsanız 1 tlde haramdır kardeşim.
    Bu kadar büyük zam yapacak özgüveni nerden buldu bunlar acaba Şimdi aklımda tek soru netspeed , millenicom mu?
    Pazartesi iptal mailini atmistim dun aboneligimi iptal etmisler. Korkuyordum iptalde sikinti cikartirlar diye Allah tan olmadi. Neyse netgalaksi belasindan kurtuldum tümüyle.
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    mahmut716 Netgalaksi 16 mbit paketini kullanıyorum. Altyapınız nasıl 32 mbit kaldırıyormu.
  • Yarbay
    7932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

mahmut716 Netgalaksi 16 mbit paketini kullanıyorum. Altyapınız nasıl 32 mbit kaldırıyormu.

kaldırıyor evet , görüştüm ben onlarla
    ama upload biraz düşük geldi , onun için kararsız kaldım
    |
    |
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    upload 2 mbit. MH nasıldı. Bana göre ilgililer. Ben tavsiye ederim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    472 Mesaj
    Netgalakside yalin internet var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    472 Mesaj
    Aradim vermiyorlarmis yalin internet hizmeti

• Yarbay
    7932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TaurenChef

Aradim vermiyorlarmis yalin internet hizmeti

telekom ikna kampanyası vardı , ben onunla telefon faturasını 1 liraya indirmiştim, ama onun üstüne yaparlar mı bilmem
  • Yüzbaşı
    472 Mesaj

Superonline yolu gozuktu bana 8 mb degilde 16 mb yi 120 ye verselerdi bari

|
    |
    mahmut716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    Netgalaksi Telefon olması gerekiyor. Tüm paketler TAAHÜTSÜZ dür.
    |
    |
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    mahmut716 Telefon fatura ve tarife olarak ne isterseniz yapın. Aktif bir telefon hattı olması yeterli. Siz ister 1 tl ödeyin ister 50 tl fark etmiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj

netgalaksi nasıl arkadaşlar son zamanlarda gidip geliyormuş flan diye duydum? 16mbps akn siz adsl internet bakıyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: muratoto
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    OzgrTM Netgalaksi anlatılmaz yaşanır. Altyapın müsaitse bi dene derim. Özellikle standart paketlerini bi incele. Mh desen bana göre on numara ilgililer.

https://netgalaksi.com/internet-tarifeleri.php?pid=1&n=STANDART+TAR%C4%B0FELER

Kafanıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz.
  • Yarbay
    7932 Mesaj

reyiz, senin de bütün mesajların netgalaksi ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 18 Eylül 2016; 12:39:02 >
    |
    |
    muratoto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    Netgalaksi kullanıyorum ve memnunum ve tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 18 Eylül 2016; 15:50:54 >
  • Yarbay
    7932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

Netgalaksi kullanıyorum ve memnunum ve tavsiye ediyorum. Neresi dürüst gelmiyor.

bütün mesajların netgalaksi, ben de vodafone-ttnet-türkcell-digitürk play, bunların hepsini kullanıyorum, ama her yerde övmüyorum

|
    |
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    Övülcek bir tarafı varsa sende övebilirsin.
    |
    |
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    Arkadaşlar Forumda başka Netgalaksi kullanan varsa yorumlarını bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoto -- 18 Eylül 2016; 22:36:48 >
    |
    |
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    mahmut716 Ne yaptın. Son durum nedir.
    |
    |
  • Yarbay
    2257 Mesaj
    netgalaksi 32mb VDSL kullanıyorum. Genel olarak iyi bir hizmetleri var ve ilgililer ancak kısa süreli internet kopma sorunları yaşadım, sorulduğunda hemen cevap veriyorlar ve çok uzun sürmüyor hiçbiri (10dk en fazla)
  • Yarbay
    4073 Mesaj
    Netgalaksi kullanan varsa olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşırsanız faydalı olur.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.