Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Netgalaksi kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
199
Cevap
6
Favori
7.603
Tıklama
Giriş
      2691 Mesaj
      04 Şubat 2019 15:24:07

Teşekkürler.. Aslında Yeşilköy onlara yakın sayılır, olmazsa oraya da gidebilirler..
      |
      |
      SerÇel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı: 2 Eylül 2004

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...

Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...
    • Yüzbaşı
      585 Mesaj
      04 Şubat 2019 17:10:45
      quote:

Orijinalden alıntı: thall Merhaba arkadaşlar;

Yakınım, halihazırda Süperonline kullanıyor ve taahhüdü 15 Şubat'ta bitiyormuş ve benden yeni İSS seçimi için, yardım istedi.
      Konuyu baştan beri epey okudum. Yakınım da İstanbul Avrupa yakasında oturuyor. Fiyatlar güzel hatta kotalı tarifeleri bile kullanabiler zira, 200gb'dı geçeceklerini sanmam. Yalnız, Taşıma işlemi yapmaları onları zorlayabilir. Mesela, TTNet olsa gider ofislerini oracıkta imzalarını atar hatta eve bile teknik ekip gelip modem ayarlamalarını yapıp, kimseye ihtiyaç duymadan kolayca kesintisiz internet hizmetlerini almaya devam ederler.

Şimdi, burada her şey online galiba, başvuru evraklarını mail ile alacaklar, onları yazdıracaklar akabinde yine mail atıp kargoya verecekler. İşte bu online işlemler onları zorlayacaktır. Bu işi kolay yoldan nasıl halledebilirler? Modem ayarlarını yapmak için MH den adım adım destek alabilirler mi?

Benim onlara uygun bulduğum tarife:
      Kotasında Duran 16 MBPS
      16 Mbps 200 GB 43.00 ₺

Yada

Kotasında Duran 24 MBPS
      24 Mbps 200 GB 46.00 ₺

Bu tarifeler hakkında sizler neler düşünüyorsunuz?
      ben 35 mb hız 200 gb kullanıyorum gayet iyi bana yetiyor akşamları giriyorum hızı pingi falanda iyi şuana kadar hiç kesinti olmadı ayda max 150 çekiyorum tam benlik iss
      |
      |

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      shizLa

04 Şubat 2019 17:48:46

İyi günler.
      Kağıdı çıkartmaya gerek bile yok. Ben photoshop ile doldurup mail olarak yolladım :). Gerisini sizin için NetGalaksi hallediyor zaten.
      Çıkartılıp doldurulup kargo da yapılabilir hiç farketmez, ki Yurtiçi Kargo kodu veriyorlar karşı ödemeli yolluyorsunuz.
      Ancak kargo Yeşilköy'e değil Esenyurt/Talatpaşa'ya gidiyor. Her neyse...

Modem kurulumu için de alacakları destek ile sorunsuz internetlerini kullanmaya başlarlar. Çünkü modem marka/model soruluyor ve o yol izlenerek kullanıcı adı/şifre girdiriliyor.

Kotalar 200GB olduğu için neredeyse kotasız gibi rahat rahat kullanırlar.
      |
      |
      thall kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2320 Mesaj
      04 Şubat 2019 20:32:38

Şimdi baktım adresleri değişmiş, ben gönderirken Yeşilköye göndermiştim, taşınmışlar sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      bitik. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2691 Mesaj
      05 Şubat 2019 10:13:45

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.

Yalnız; "Kağıdı çıkartmaya gerek bile yok. Ben photoshop ile doldurup mail olarak yolladım :). " bu cümleye bayıldım ve epey sesli güldüm.. Söylediğim kişiler online başvuruyu bile yapamazlarken onların PhotoShop kullanmalarını istemek.. Ekmek bulamazsa pasta yesin misali:))

Bir de bana Faturasını, Yetkili Fatura Ödeme Merkezleri veya PTT'den ödeyebilir miyiz? diyorlar.

15'inde Taahhüdleri bittiğine göre 13-14'ünde taşıma yapsa kaç günde geçiş sağlanır?
      |
      |
      Bahsedilenler: SerÇel , bitik. , Redtwister

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...

Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...
    • Yarbay
      2320 Mesaj
      05 Şubat 2019 10:32:09

Ben mail attıktan 1 gün sonra geçiş sağlandı ama geçişte önemli olan eski sağlayıcının hızlı onay vermesi onun için hepsi aynı olmayabilir.

Fatura için gelen sms bu şekilde,

Sayin SERKAN ÇELIK

Akbank, Isbankasi, Finansbank, Yapikredi, Garanti Bankalarindan Otomatik ödeme talimati, Faturamatik ve N-kolay üzerinden faturalarinizi ödemek icin kullanacaginiz abone numaraniz.8....

Ben kendi sitelerinin online işlem merkezinden kart ile ödeme yapıyorum.

Bu arada bende başvuruyu mail ile yaptım ama net açıldıktan sonra yinede ıslak imzalı belgeleri kargo ile istediler.

|
      |
    • Yarbay
      2691 Mesaj
      05 Şubat 2019 11:12:27

Çok teşekkür ederim @SerÇel; Artık soru işareti kalmadı. Benim aklıma NetGalaksi yattı, bundan iyisi Şam'da kayısı.
      |
      |

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      shizLa

05 Şubat 2019 12:28:01

İyi de.. Yakınım dediğiniz kişilere biraz yardımcı olsanız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2691 Mesaj
      05 Şubat 2019 13:10:07

Hadi ilk başvuruyu sizin söylediğiniz tarzdan yardım etsem de, yine de sözleşmeyi bastırıp imzalaması gerek miyor mu?
      |
      |
      bitik. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      shizLa

06 Şubat 2019 00:12:26

Bu dooooru. Yoğun bir hafta geçirdiğim için unutmuşum. Öncesinde SIFIRDAN internet başvurusu yapma amaçlı belgeleri yollamıştım fakat port olmadığı için sonradan taşımaya çevirdim ve tekrardan ıslak imzalı belge yollamama gerek kalmadı. Yanlış anlaşılmak istememiştim. İyi forumlar efenim
      |
      |

• Teğmen
      158 Mesaj
      06 Şubat 2019 00:14:35
      mh.ni aradım sabit telefon istedi benden, anlamadım; yalın internet yakında olacak çalışıyoruz vs. dediler?

• Yarbay
      2320 Mesaj
      06 Şubat 2019 00:17:27

Yalın İnternet sadece İstanbul Avrupa yakası, Edirne ve Kırklareli'nde varmış şuan, diğer bölgelerde yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerÇel -- 6 Şubat 2019; 0:18:0 >
      |
      |
      vakur42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      309 Mesaj
      06 Şubat 2019 10:37:17
      Netgalaksi istanbul anadolu yakasında yalın hizmetleri yok şuan inşallah kısa sürede gelir.

• Teğmen
      169 Mesaj
      06 Şubat 2019 19:05:00
      santrale 650 metre 50 mbps paket daha ne olsun uzun süreli sorunlu iss değişimlerinden sonra ng miss gibi olduu Edirne Keşan

[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/210893/fd6c27f5-3d36-4878-a651-e372541db74d.jpg [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulkoc -- 6 Şubat 2019; 19:5:50 >

• Teğmen
      219 Mesaj
      06 Şubat 2019 19:12:05
      quote:

Orijinalden alıntı: A.Bozoğlu Netgalaksi istanbul anadolu yakasında yalın hizmetleri yok şuan inşallah kısa sürede gelir.
      aynen yakin zaman icinde inş gelir
      |
      |

• Çavuş
      82 Mesaj
      11 Şubat 2019 08:16:29
      Modem veren bir paketi var mı yada ekstra ödemeyle modem alınabiliyor mu acaba?

• Yarbay
      2320 Mesaj
      11 Şubat 2019 11:25:33

Modem yok maalesef.

|
      |
      Traful kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      240 Mesaj
      11 Şubat 2019 15:14:39
      quote:

Orijinalden alıntı: sulkoc santrale 650 metre 50 mbps paket daha ne olsun uzun süreli sorunlu iss değişimlerinden sonra ng miss gibi olduu Edirne Keşan

[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/210893/fd6c27f5-3d36-4878-a651-e372541db74d.jpg [/simage]
      Ben netgalaksi müşterisi falan değilim ama gözüme çarptı cevaplamadan geçmeyeyim dedim.

CRC hataları çok yüksek isterseniz gidip ankastre kutusuna kısa bir kabloyla bağlayıp hat değerlerine tekrar bakın. Eve gelen kabloyu değiştirerek daha hızlı ve stabil bir internetiniz olabilir.

Olması gereken: (SAĞLIKLI ALTYAPI VE İÇ TESİSAT)

• Çavuş
      82 Mesaj
      11 Şubat 2019 19:28:25

Tesekkurler. Peki adsl modemle kullanilabilir mi acaba? İlle fiber modem mi olmali yada baska bir adi mi var vdsl modem vb.

Ben de 8-10 yil oncesinden kalan bir adsl modem var kablolu falan :) onu baglayabilir myim?

|
      |

• Yarbay
      2320 Mesaj
      11 Şubat 2019 19:39:55

16 Mbps'ye kadar olan paketler Adsl, onlar için Adsl modem kullanabilirsiniz. 24 mbps ve üzeri paketler Vdsl, onlar için Vdsl modem almanız gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerÇel -- 11 Şubat 2019; 19:40:15 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Traful
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.