Şimdi Ara

Netgalaksi kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1.146
Cevap
23
Favori
65.450
Tıklama
Giriş
    185 Mesaj
    geçen hafta fiber 50 pakete geçtim şuan için hız iyi kopma vs yok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: rasmoon

geçen hafta fiber 50 pakete geçtim şuan için hız iyi kopma vs yok memnunum
    Hız ölçümleri genelde dalgalımı sizde,
    Aldığınız hızı genelde kaç olarak ölçüyorsunuz.

genelde wifi ile kullanıyorum dalgalanma çok yaşıyorum kablolu bağlandığım zaman bu değerleri alabiliyorum
    |
    |
    leventsr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    25 temmuzda geçtim, bu gün 14,30 bağlantı gitti. Aradım, nedenini bulamadılar, arıza kaydı aldılar, 3 saat sonra tekrar aradım, hafta sonu oluğu için, 48 saat gibi zaman alabileceği VS. Sonuç olarak 1.haftada bağlantı gitti, ne zaman geleceğinde belli değil. Canım sıkıldı, superonline ni 7 yıl kullandım, nadiren 1-2 saatlik kesinti oldu o da genel arızadan dolayı, hemen gelirdi. Bekliyorum umarım uzun sürmez

herkese merhaba bende 25 temmuz gibi geçiş yaptım benimkisi biraz zorunlu değişiklik oldu maalesef. öncelikle bu zamana kadar geçen sürede firma hakkında biraz araştırma yaptım ve bir yandan internet hizmetini kullanmaktayım.

firma küçük bir işletme diyebiliriz esenyurtta bir sitede bulunmakta tahminime göre çok fazla personel yapısı yok zaten kullananlar bilir çağrı merkezinde hep aynı kişilerle görüşüyorsunuz.

hizmet konusunda müşteriyi ilgileniyorlarmış gibi görünüyor (birkaç talep sonuç ilişkisine dayanarak söylüyuorum ) ancak herzaman sonuç alamıyorsunuz ama kullandıkları üslüp alaka sınıfı geçer.

gelelim internet kalitesine !!! firmanın öncelikle popüler kullanılan medya ağlarına örneğin youtube netflix v.b. gibi portallara bağlanma ve yurt içindeki sunucuları olan tüm ağlarda kalitesi iyi.

ancaaaaak gelelim yurt dışı sunucusu olan örneğin iptv, appstore program yükleme güncelleme v.b. bağlanma kalitesi vasat. (işte bu konu çözemedikleri yada çözmek istemedikleri). kullandığımız aslın birçok popüler ağların %99 yurt dışı sunucular, firma burda uyanıklık yapıp bu portallara özellikle bahsetmiş olduğum herkesin kullandığı popüler olanlara özel port tanımlaması yapıp memnuniyetsizliği bir ölçüde bastırıyor ama nettin hakkını verenler çoktan başka firmalara geçiyor.

firmanın 2 önemli zaafiyeti var ( birazdan anlatacağım daha fena) 1. si müşteri hizmetlerini arıyorsunuz benim şöyle bir şikayetim var diyorsunuz onlarda tamam biz bunla alakalı gerekli çalışmaları başlatacağız diyorlar, işte bundan sonrası sarı çizmeli mehmet ağa .... arkadaş ne bir sms ne bir talep no ne bir bildirim ne bir bilgilendirme.... neoldu bilen yok. bir daha arıyorusun, biz çalışıyoruz bitince sizi arayalim veya sonuçlanınca size bildirim gelecek.... yok abi yok hiç bir şey allaha emanet orda neoluyor ne bitiyor yok. inanın kaç defa böyle abartmıyorum.

2. belkide en önemli zaaf.. size bir modem abonelik kullanıcı ve şifre veriliyor. bunu burdan söylemek biraz etik değil ama bu şifreler rahatlıkla ulaşabileceğiniz cinsten. çok detaylı paylaşmayacağım burda abonesi olan arkadaşlar vardır. bu noktada bu şifre hata tanımlanıyor başka yerde kullanılmaz demeyin. fiber sistemi çok başka bende fiber sistemi kullanıyorum bariz bir şekilde arkadaşın şifresiyle bildiğin internetini kendi evimde cayır cayır kullandım (bilgisi daihilinde).

sonuç : ucuz etin yahnisi işte.... gazete okuyorum müzik dinliyorum azıcık baldırı açıklara bakıyorum diyenler için güzel.

saygılar...
    |
    |

• Yüzbaşı
    442 Mesaj
    2. Zaaf turktelekom hariç tümünde var😁, kardeşim turknet kullanıyor ve onun dsl kullanıcı adı ile ben netgalaksi aboneliğim üzerinden internete erisebiliyorum, aynı şekilde hg658 V2 modem var süperonline ait, oda Superonline den otomatik kurulum alıyor ve Superonline üzerinden internete çıkıyor.

|
    |
    |
    |

Cumartesi günü giden İnternet,
    Sabah saat 9 da telekomun teknisyeni geldi kutuyu kontrol edip gitti 15 dk sonra İnternet geldi.şansızlık arızanın hafta sonuna gelmesi.

|
    |
    bosmann kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ForzaEagles

Bana 16mbps yeterli olur. 24 mbps de olabilir. En uygun fiyat kac lira acaba şuan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2191 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Forza

Bana 16mbps yeterli olur. 24 mbps de olabilir. En uygun fiyat kac lira acaba şuan?
    https://netgalaksi.com.tr/

Orijinalden alıntı: OnLyMoKoKo

https://netgalaksi.com.tr/

Alıntıları Göster
    buraya yazmak yerine sitesine girse herşeyi görecek zaten.Bu tür mesajlar insanları aptal yerine koymak gibi geliyor biraz.

Bilinmeyen bişey olur,kullanıcı deneyimi olur vs tamam ama sanki ikinci el ürün satın alır gibi burda fiyat sormak saçma degil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 7 Ağustos 2019; 0:47:36 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    309 Mesaj
    Bende turknetden netgalaksiye 75 Mbps paket için geçiş işlemlerini başlattım bakalım.

şöyle 1 ay 45 gün kullan bakalım sonra deneyimlerini anlatırsın
    |
    |
    TK- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçiş işlemi bugün bitti paketdeki hızı alabilecekmiyim bakalım. 1 ay sonra görüşlerimi yazarım tekrardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    umidoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    Buna geçebilirlim, türk telekom ile taahhüt bitti ancak evde annem babam var kurulumu yapamazlar diye tahmin ediyorum. bunu nasil çözeceğiz bilemedim.
    |
    |
    Ben, Netgalaksi ye geçeli bir hafta oldu. 16 mbps 200 GB kotalı tarifesindeyim. Şuan için çok mumnunum. Netflix, YouTube gibi uygulamalardaki videoları takır takır açıyor. Piyasanın en uygunu bu ve ben verdiği hizmetten memnunum. Tabi evimin Telekom santraline yakın olmasının hizmette Bi avantajı var mıdır bilmiyorum.

|
    |
    eski nick irfancanfb
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.