Şimdi Ara

Başlık silinebilir. (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
44
Favori
84.156
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 gündür bir bağlantıyı yapamadılar. Desteğe ulaşamıyoruz cevap yazıp aramıyor artık. Kesinlikle bulaşmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence tüm netgalaksi çıkış ip lerinde sıkıntı var. Peki sizin düşünceniz nedir nasıl aşılabilir bu durum?

• amazon n11 gibi bir kaç alışveriş sitesine netgalaksiden bağlanamıyorum nedenini bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle bi saçmalık var cidden. Bazen bazı sitelere grilmiyor. Bugun iphone hava durumu çalışmıyordu mesela. Hücresele geçince geldi hemen. N11, altin.in, amazon hala çalışmıyor. Çok aptalca ya.
    Firewall kaynaklı falan galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 19 Mayıs 2020; 22:49:18 >
  • Siteleri geçtim clash of clans brawl stars pub g Roblox’ada girmiyor Haberiniz olsun. Çocuklar isyan. 20 gün oldu yarın iptal dilekçesini vericem turknetten çıktığıma pişman edildim resmen. Acemilik teknik destek vurdum duymazlığı bana yetti. Yaşamadığım sorunları yaşattılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

Siteleri geçtim clash of clans brawl stars pub g Roblox’ada girmiyor Haberiniz olsun. Çocuklar isyan. 20 gün oldu yarın iptal dilekçesini vericem turknetten çıktığıma pişman edildim resmen. Acemilik teknik destek vurdum duymazlığı bana yetti. Yaşamadığım sorunları yaşattılar.
    malesef bende bir aydır kullanıyorum, maşallah hiç bir sıkıntım yoktu bu sabah bu problem oldu umarım düzelir, netflix, YouTube vs gene idare ediyorum,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok ben 6 aylık aktivasyon sözüm bitince başka yere taşırım. Bunlarla uğraşılmaz.

• dns değiştirmeyi denedin mi. Bir de google dns ile dene.
  • crona C kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok.En azından kullandığım tüm sitelere sorunsuz giriyorum. Bazen Google reCAPTCHA sorunu oluyor. Arkadaş özelden yazmış ona da söyledim. Sorun yaşayanlar ip değişikliği talep edebilir.

• 28 nisanda geçmişim 20 mayısta iptal dilekçesi versem ne öderim ? Aşağı yukarı bilgisi olan var mı ?

• bende problem düzelmiş
    Başlık silinebilir.

• Sabah Türk Telekom ile 12 Mbps 70 liraya anlaştım. İhtiyaca göre güzel fiyatlar. Konuyu erken görsem değerlendirirdim. Böyle firmaların en büyük sıkıntısı destek oluyor. Kullananlar umarım sıkıntı çekmez.
  • Bugün gelip hattı çekmişler kurulum istemedim biraz bilgim var ankastreden krone pensesi olmadan bağlantı yapan varmı?

• Telefondan geçiş için başvurdum. Kullanıcı adı şifre göndermişler.
    Modem reset yaptım. Kullanici Adı bilgisi baya uzun alan yetmiyor. Yapamadım bilen varmı bi yol gösterin

Hallettim tamamdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cezdim34 -- 22 Mayıs 2020; 14:53:39 >
  • Cezdim34 C kullanıcısına yanıt
    kullanıcı adı yazan yerde ....... diye gidiyordu onu siildim ben öyle girdim silmesi de baya ugraştırıyor

• m4hmud kullanıcısına yanıt
    Var kardeşim benim 2 kopuk kablo vardı giren kopuk kabloların ucunu açtım iki zil teli ucunu açtım bana çıkarttıkları kabloların uçlarını açıp ek yaparak işlemi hallettim çok ekli oldu ama yapacak birşey yok 😀😀😀

• 06hakki 0 kullanıcısına yanıt
    Hallettim sağol

• Bayramlaşıyoruz

Netgalaksi sayesinde 4 gün içerde nasıl geçti anlamadım

Youtube videoya alt yazı yazmak bir günümü aldı hiç kolay iş değil, saniyeleride alt yazıyıda yazmak değişmek gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 26 Mayıs 2020; 21:9:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engonge23

Var kardeşim benim 2 kopuk kablo vardı giren kopuk kabloların ucunu açtım iki zil teli ucunu açtım bana çıkarttıkları kabloların uçlarını açıp ek yaparak işlemi hallettim çok ekli oldu ama yapacak birşey yok 😀😀😀
    Telekom ekiplerinden YAK konnektor isteyip ekli olan yerleri bununla birleştirin kayıp en aza iner. Ucuz bir şey ama heryerde bulunmuyor. Telekom saha ekiplerinde bolca var isteyince ücretsiz veriyorlar.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.