Şimdi Ara

Netgalaksi 8 Mbps Hız 200 GB Kotalı ev interneti 36 TL (taahhütsüz)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.098
Cevap
70
Favori
69.353
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Netgalaksi 8 Mbps Hız 200 GB Kotalı ev interneti 36 TL (taahhütsüz)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2424 Mesaj

okadar detaylı bilgi görsel ekledik anlatıyoruz anlatıyolar, bunlara aklın ermiyomu, halen hangisini alayımmı diyorsun, paran kıymetli değilse istediğini al gerideki mesajları oku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakanberber53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün öğle vakti geçiş yaptım.gayet güzeldi ta ki gece yarısı 7 yıldır toplasan 4 kesinti olmayan hattımda şuan itibariyle intrrnet yok..ben bilerek lades oldum rahatlık battı kaşındım vs. Tercih sizin:) belliki ay sonu başka ıss geçilecek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    Bende de son 1.5 -2 haftalık periyotta kesintiler ve dalgalanmalar oluyordu. Modemden baktım 01:20 den itibaren bende de internet yok mobile geçmişim farketmeden.

|
    |
    Turknet varken hiçbir sıkıntı yaşamadım. 1 aydır netgalaksi kullanıyorum. Allah belalarını versin. Şuan youtube ve donanımhaber haric başka site açılmıyor. (netgalaksi.com.tr açılmıyor :) DL bile yapamıyorum. Bana kalırsa sakın bulaşmayın derim.

Arıza kaydı bıraktığım kaydıda kapatmıyorlar. Aynı sayfa üzerinden whatshapp gibi mesajlaşıyoruz. 16Mbps internet son 4 gündür 3 -4 -5mbps olarak gelip gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chamurpeace -- 19 Mayıs 2020; 2:39:49 >
    beratgazi

quote:

Orijinalden alıntı: chamurpeace

Turknet varken hiçbir sıkıntı yaşamadım. 1 aydır netgalaksi kullanıyorum. Allah belalarını versin. Şuan youtube ve donanımhaber haric başka site açılmıyor. (netgalaksi.com.tr açılmıyor :) DL bile yapamıyorum. Bana kalırsa sakın bulaşmayın derim.

Arıza kaydı bıraktığım kaydıda kapatmıyorlar. Aynı sayfa üzerinden whatshapp gibi mesajlaşıyoruz. 16Mbps internet son 4 gündür 3 -4 -5mbps olarak gelip gidiyor.

Bende de 2 gündür internet var gözüküyor ama çoğu site açılmıyor wp çalışıyor YouTube çalışıyor nerden bulaşık bu firmaya 15 yıldır internet kullanıyorum ilk defa böyle saçma sorunlarla bogusuyorum zaten surenkli kafasına göre kesiliyor

|
    |

• Teğmen
    229 Mesaj
    Ucuz etin yahnisi hesabı olmuş. İyi ki bulaşmamışım. Az kalsın 60 liraya 24mbps fiber alacaktım. Millenicomdan sol altyapısıyla 75tlye kurulum aktivasyon ödemeden bedava modemle abone oldum. Arkadaşını getir kampanyasıyla 2 ay bedava kullanacağım. Yani netgalaksiden ucuza sol kalitesinde internet kullanıyorum.

|
    |
    Arkadaş ne istediğine bağlı ben 200 GB dünürlük 16 hızında bana yeter dedim sadece telefondan hanımla internete gireriz çocuğa günde 2 film açarım ve benim işin aşırı iyi hiç takılmıyor Speedtest den hep 15 hız geliyor şans işi şimdilik iyi heralde

|
    |

|
    |

|
    |

Net galaksi 35 mbps 60 tl. Turknet 79.99.

Turknet 75 mbps 89.90 net galaksi 140

Tahmini olarak bu hızı alırım. Kararsızım.

|
    |
    Eğer DNS hatası alıyorsanız modem arayüzünden DNS bilgilerini yeni bir adres ile güncelleyin.
    Ben devamlı Adguard 'ın DNS'lerini kullandığım için hata ile karşılaşmadım.
    Hem reklam da engelliyor.

Adguard DNS adresleri:
    176.103.130.130
    176.103.130.131
    |
    |
    Şimdiye kadar sıkıntısız kullanıyordum ancak bugün bende de bazı sitelere girmeme problemi var. Steam, Epic gibi launcherların hiçbiri açılmıyor. Ya mobil veriden yada VPN açıp bağlanmak gerekiyor. Umarım kendiliğinden çözülür de uğraşmak zorunda kalmayız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    146 Mesaj
    Patladi burda sabahtan beri

|
    |
    Bana da teknik destekten dns ayarlarını değiştirin demişler verdikleri modemde dns değiştirme yeri yok zte zhxn h298a modem cogu siteye giremiyorum ne yapmak lazim duzelir mi kendiliginden dns ayarini degistirmek mi gerekir? Nerden degistirebilirim bi de

Xiaomi mi9t
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj

Dns değiştirmek işe yaramıyor hocam. Boşuna uğraşmayın. Sorun netgalaksi kaynaklı. İlgilenmeye tenezzül ederlerse kendiliğinden düzelecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    CeLLaT_1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5947 Mesaj

Tesekkurler bekleyelim o zaman

|
    |
    ekin_can kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi mi9t
  • Teğmen
    186 Mesaj
    amazon tr ye veya altin.in sitelerine girmiyor. şirket vpn'i ile bağlanabiliyorum tüm sitelere. keenetic modemde AdGuard Dns hizmeti otomatik tanımlı ama ISS bazlı engelleme var sanırım dns de işlemiyor.

Giremediginiz siteler ip adresinizi engellemiştir.Havuz ip den dolayı.

|
    |
    crona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Yaşadığım yer küçük bir ilçe zaten çok bir beklentim yok online oyun oynarken bile kendi internetimi açıyorum pingten dolayı buna da razıyım ama bu bazı sitelere girip bazılarına girmemesi kadar saçma bir olay yok. Hız testinde 10-11 mbps verse ne olacak. Kurulum ücreti vermemek adına 4 ay daha duracağım büyük ihtimal sonra da iptal ederim. Arkadaşlar bence bulaşmayın başka issler nasıldır bilmiyorum ama

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,429
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.