Şimdi Ara

Başlık silinebilir. (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
44
Favori
84.145
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin apartman da sadece fiber hat var dedi görevlisi.
    Fiberde en ucuz tarife 60tl diyorlar.
    Teknoloji geliştikçe ucuzlar, bizde pahalaniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 mbps alamiyorum en fazla 4-5 siz testi nerden yapiyorsunuz ben telefondan yapiyorum onla alakasi olabilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar müşteri hizmetleri 16mbps hızını hem adsl hemde VDSL den alabilecegimi söyledi. Arasında ne gibi farklar olur? Elimde adsl modem var eğer çok fark olacaksa VDSL destekli bir modem alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nabu -- 26 Nisan 2020; 14:16:44 >
  • nabu kullanıcısına yanıt
    Vdsl seçerseniz ileride daha yüksek hızlı pakete geçince geçiş ücreti ödemezsiniz, tabi vdsl modem gerekir o zaman da. Adsl olursa vdsl e geçince 30 lira gibi ücreti vardı.

• crona C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 16 mbps alacağım daha yuksegini almam sanıyorum. Yada iptal ettirip yeni üyelik alsam o zaman alamazmiyim VDSL. Birde 16 mbps de fark edermi adsl yada vdsl

Aynı hızda farkı olur mu net bişey diyemem, isterseniz dediğiniz gibi yaparsınız hocam.

• 8mb 200gb kullanıyorum, 10 günlük deneyimim tamamen bölgeye bağlı bir şans meselesi olduğunu anladım bazen bakıyorum büyükşehirlerin herhangi birinde net kesik yazılıyor sonra bir diğerinde o sırada bende yavaşlama dahi olmuyor sadece akşam yoğun saatlerde oluyor bu dönemde bunu yaşamayan zaten yok. Sık ve uzun kesintilerin olduğu dönemde bağlatmıştım bende sadece kısa süreli 2 kez kesildi. Online oyun oynamıyorum, netflix-youtube-sosyal medya ve mail için ideal bir iss olduğunu söyleyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • modem ihtiyacı olan varsa elimdeki fazla olan TP-Link TD-W9970V3 VDSL2 modemi satacağım. Netgalaksi ile ikinci internetim olarak kullandım ancak adres değişikliği yaptığım için aboneliği kapattım.
    Alabiliyorsanız Vdsl alın derim. Upload daha iyi olacaktır.
  • Netspeed 35 MB VDSL için 76 TL ödüyorum. Netgalaksi'de aynısı 60 TL.
    Geçmek mantıklı gibi. Tabii hız, kopma sorunu yoktur inşallah.
  • Bugün belgeleri gönderdim, 36 tl lik paketten alıyorum. Elimde ADSL modemi var, bu modemi VSDL tarifesinde kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hata404

Bugün belgeleri gönderdim, 36 tl lik paketten alıyorum. Elimde ADSL modemi var, bu modemi VSDL tarifesinde kullanabilir miyim?
    Ben de almayı planlıyorum da belgeleri kargoyla mı gönderdiniz. Birisi, telefondan kimlik belgesi gönderdim yeterli oldu demişti.

• Cezdim34 C kullanıcısına yanıt
    Fotosunu çekip mailledim. Kargo yakın olduğu için ardından postaladım. Foto göndermek işlemleri başlatmak için yeterli oluyor demişlerdi
  • hata404 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Size de hayırlı olsun.

• Heryerde var hemen hemen ama Balıkesir de yok bu nasıl iş

• hata404 kullanıcısına yanıt
    vdsl kullanamazsınız hocam ayrıca vdsl destekli modem gerektirir.

• engonge23 E kullanıcısına yanıt
    Altyapınızı aşağıdaki linkten sorgulayın, eğer Türk Telekom altyapısı varsa hizmet alabilirsiniz. Daha sonra müşteri hizmetlerini arayın veya siteden numara bırakın.

https://www.milleni.com.tr/fiber-nerede

• Arkadaşlar bu 8 mhps film izlerken rahat kullanılıyor mu ben birşey indiren biri değilim birde heralde bu firma sadece internet aktivasyonunu veriyor diğer kısım nasıl yapılıyor oturduğum evde daha önce internet kullanan biri var Muş bir kablo çekmek gerekiyormu

• engonge23 E kullanıcısına yanıt
    kendi siteleri güncel değil şaka gibi
    bandırmada kullanıyorum
    müsteri hizmetlerini arayın kontrol ettirin büyük ihtimal vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet OK

Ne aşamada iptal ettiniz? Ücret talep edildi mi?
    ucret talep edemez çunku bize formu doldurun aktifleştirir sonra imza için tekrar formları kargolarsınız dediler.
    yani formu doldurduk ama imza atmamıştık
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.