Şimdi Ara

Netflix, YouTube gibi dijital servislere RTÜK denetimi geliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
3
Favori
29.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
124 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • R.T.E = İşler kesat yapacak bir şey yok hamd olsun sömürmeye devam.
  • AI Engineer kullanıcısına yanıt
    Zaten opusmeli diziye karsiyim ben keyifle yanimizda cocuk varken dizi izleyemez olduk. Mini etekli kizlar var icki var sigara var cok ama cok kotu seyler var.

Tv acmadan once cocuk var mi yok mu bakmak zorunda miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: fantomasds

İyi olmuş, milli manevi değerlerimize hakaret eden aşağılayan insanlar artık rahat hareket edemeyecek.

herşey para için kardeşim, manevi değerleri gerçekten düşünüyorsan evlilik programları, survivor gibi programlari kaldırman lazım

netflix milyar dolarlık firma, onları da biraz çarpayım demiş, bunun özeti budur

Hayrola netflix'in ortaklarından mısın sanane kardeşim bundan, adamlar yutup netflix o milyonlarca dolar reklam gelirini bizden alıyor bunlara vergi geliyorsa sana ne oluyor. Vatandaş alınca ses yapmanı anlarımda bu amerikan şirketlerinden alınca ne oldu sana?

sansür uygulanırsa netflixin aylık ücreti artar ve çoğu sahneler sansür nedeniyle editlenir veya yayınlanmaz bile

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Zaten opusmeli diziye karsiyim ben keyifle yanimizda cocuk varken dizi izleyemez olduk. Mini etekli kizlar var icki var sigara var cok ama cok kotu seyler var.

Tv acmadan once cocuk var mi yok mu bakmak zorunda miyiz?

Netflix izleme sen de o zaman. Git edepli diziler izle. Senin keyfin kaçacak diye biz niye kurban ediliyoruz? Zaten sizin gibiler sorunu bu. Her şeyin ama her şeyin merkezinde olmak istiyorsunuz. Önce bana göre yapılsın sonra onlara göre yapılsın.
  • quote:

İyi olmuş, milli manevi değerlerimize hakaret eden aşağılayan insanlar artık rahat hareket edemeyecek.

• Bence interneti kuzey kore gibi yapsınlar , belli sitelere girilsin . Böyle şeylerle de uğraşmak zorunda kalınmaz . Sene 2018 ama hükümet zihniyeti 1900 lü yıllarda , ülke olarak ne günah işledikte başımıza bunlar geldi ???

• AI Engineer kullanıcısına yanıt
    Niye netflix izlemeyeyim filmi bi aciyosun her herde opusme var kapatana kadar cocugun ahlaki bozuluyor.

Millet film izlicek diye cocuklarin niye ahlaki bozulsun yahu?

• Şimdiden sonra Netflix ya VPN ile kullanım engellini kaldırır ya da abonelik falan rüyasında görür. Rezil bir ülkede yaşıyoruz gerçekten rezil neyse ki Netflix'in iyi dizilerini çoktan bitirmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 5 Şubat 2018; 17:54:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

quote:

quote:

herşey para için kardeşim, manevi değerleri gerçekten düşünüyorsan evlilik programları, survivor gibi programlari kaldırman lazım

netflix milyar dolarlık firma, onları da biraz çarpayım demiş, bunun özeti budur

Hayrola netflix'in ortaklarından mısın sanane kardeşim bundan, adamlar yutup netflix o milyonlarca dolar reklam gelirini bizden alıyor bunlara vergi geliyorsa sana ne oluyor. Vatandaş alınca ses yapmanı anlarımda bu amerikan şirketlerinden alınca ne oldu sana?

arkadaş milli-manevi değerlerden bahsetmiş , ben de mevzunun o olmadığını söyledim, mevuz tamamen para
    hem ben torrentciyim , filme sinemaya para mı verilir

• Daha ne kadar dibe batarız, karanlığa gömülebiliriz ki derken dibin daha dibi,karanlığın daha karasının var olduğunu bize gösterenlere selam olsun.

Herşeyimize ama herşeyimize karışacakları gün gelene kadar durmayacaklar. Ve bizler o gün geldiği zaman çok geç kaldığımızı acıyla tecrübe edeceğiz. Korkunun,baskının,özgür düşünceye karşı siddetli bir sansürün acımasızca uygulandığı bir dönemde yaşıyoruz. Umarım karanlığı bastıracak olan şafak vakti yaklaşmıştır.

Devlet halk için vardır olgusundan halk devlet için vardır olgusuna geçtik. Ve görünen o ki bizi uykudan uyandıracak birşeyler henüz çok uzakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe -- 5 Şubat 2018; 17:54:39 >
  • ülkedeki yerli malı dizi filmler sanki çok iyi insanları birbirine kırdırma psikolojisi ve şüphe arttırmada bire bir ve x+n bir ton toplumsal arıza üretiyorlar. Bunların psiko etkilerini inceleyip her kanala belgesel yayınlamayı öğretseler daha iyi olur.

Dizi film senaristlerine gelince ise... bilimkurgu yok bir kadın bir erkek üzerine ucuz arıza üreten diziler pskolojik hastalık yapıcı. Önce kendini denetlesin !!!

Böyle yasaklar ile devletmiş rolü yapılıyor. Sahte devlet. Dünyada 1tane gerçek devlet var birde rakibi diğerleri hepsi sahte devlet kopya devlet... devletmiş rolü yapılıyor... Sonra benzin galaksinin en pahalı fiyatına... hayvan yemi bile $ dolarlayken işçiler Tl ile.. gübreler öyle tohumlar öyle. TL adam kandırma aracı olmuş maaşlar TL ile.

Yazık black mirror Türkiye diye bir dizi film yapsa dizi bitmez sonsuz/infinity bölüm olur !!!

Tanrı bile cennet cehenneme gidecek için seçme hakkı vermiş.

Asgari ücrete gelince rtük ne yapar? Asgari ücret kaç lira olmalı programı yaptırsa ya habertürkte proflarla gazete yazarları ile 6lı sohbet // onun yerine savaş dizisi çıktı !!!! Böylece dizilerle haberlerle beyin yıkamaca hiç bir zaman birleşip asgari ücreti isteyeme... bunca çöpü; bunları izlemek için elektrik parasıda senden...

• quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

Şimdiden sonra Netflix ya VPN ile kullanım engellini kaldırır ya da abonelik falan rüyasında görür. Rezil bir ülkede yaşıyoruz gerçekten rezil neyse ki Netflix'in iyi dizilerini çoktan bitirmiştim.

neyseki derken? kardeş internet cahili olsanız neyse de , torrentin olduğu 21. yyda, ülkende netflix yok diye dizi mi izleyemeyecen artık
  • herhes netflix felan demişte işin siyasi boyutunu bence kaçırmışsınız, bana göre bu hamle tamamen siyasi amaçlar güdülerek yapılmış bügün tvlerdeki ortam neyse yarın youtube kanallarıda ona göre şekillendirilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baysan240 -- 5 Şubat 2018; 22:8:32 >
  • Eğer ulusal yayın yapıyorsan denetlenirsin anladık onu da, neden ücretli bir servisi denetlemek istiyor hükümet? Bir çoğumuz 18 yaşın üzerinde ve neyin zararlı neyin yararlı olabileceğine karar verebiliyoruz. Benim adıma hangi hakla böyle bir denetleme ve devamında sansür uygulayabiliyorsun?

Güzel bir VPN servisi kurar yoluma devam ederim.

• Bizim gibi ülkelerde bazı şeyler esnetilir ki,vatandaş geçim derdini unutsun,nefes alsın...Bunlar heryerden presliyor,bakalım nereye varacak?

• Türkçealtyazı.org a sahip çıkın millet, divx planet bu uğurda heba edildi bence ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir bu eksikti...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

Şimdiden sonra Netflix ya VPN ile kullanım engellini kaldırır ya da abonelik falan rüyasında görür. Rezil bir ülkede yaşıyoruz gerçekten rezil neyse ki Netflix'in iyi dizilerini çoktan bitirmiştim.

neyseki derken? kardeş internet cahili olsanız neyse de , torrentin olduğu 21. yyda, ülkende netflix yok diye dizi mi izleyemeyecen artık

Haklısın da dostum Netflix ile yüksek kaliteli 1 saatlik videoyu 400 mb gibi şahane bir boyutta indiriyorum. Üstelik telefonda falan inanılmaz derecede çok az şarj yiyor. Buna alışınca Torent'e üşenmeye başladım artık iyice. Yapacak bir şey yok elbette Netflix bir çözüm bulmazsa her zamanki gibi wareze devam.

• karasan kullanıcısına yanıt
    https://www.planetdp.org/ şeklinde geri döndü, merak etmeyin.
  • Rtük istediği insan modelini mi üretiyor? evet

Fakat ürettiği insan modeli hoşuma gitmiyor. Çünkü insana benzemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat_kilic -- 5 Şubat 2018; 18:12:6 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.